Нужно менять передні речаги все остальне в нормі
Продам авто фольцваген пасад б5 повний привід. Авто в хорошому стані. Куплений автомобіль був в автосалоні м. Київ. Можливий обмін без доплат. Витрата газу город 16 траса 12. Грм замінено на 180 тис.
В продажі свіжопригнаний 🇩🇪VOLKSWAGEN GOLF 5🇩🇪 універсал з НІМЕЧИНИ, вже розмитнений і готовий до реєстрації в сервісному центрі. Стан автомобіля ідеальний. На свій вік автомобіль виглядяє ІДЕАЛЬНО. Є сервісна історія обслуговування авто в німечині. Авто без рижиків і ржавчин. Весь в рідній фарбі. В ДТП авто участі не брало. Салон чистий і охайний, без пропалів і царапин. На гарній комлектації: 2 - х зоний клімат контроль(робочий), парктронік задній, підігрів передніх сидінь, омиіач фав, підігрів дзерка, підігрів заднього скла, датчик шин, АБС, антибукс, круїз контроль, ЄСП, бортовий компютор, центральний замок, диски титанові 16 - ті, із хорошими шинами 24р, 2 - ключі, і багато іншого. БІЛЬШ ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ. Авто знаходиться в м. Тернопіль.
Продам авто в гарному стані, власник за тех. паспортом. Пробіг автомобіля нескручений, замінені гальмівні колодки, фільтри та масла замінені на 248 тисяч км. Двигун та коробка працюють без нарікань, без ривків. В наявності два ключі. Комфортне сімейне авто, перевірено власним досвідом. Зручний гарний салон, приємний світлий колір у поєднанні з алькантарою. Дуже гарний шоколадний колір кузова, виглядає ефектно. Всі вікна рідно. У авто не курили. За авто завжди ретельно доглядали. Продаж у зв'язку із виїздом закордон. Усім гарних продажів і покупок та мирного неба. Більше інформації за телефоном.
Автомобіль купували в США самостійно. Вся історія в наявності. Не фарбований зовсім. Нічого не рихтували і не зварювали. Більше інформації за телефоном. Є вайбер.
Volkswagen Passat b7 se Sport По ТП 2014 рік а по комп?ютеру 2015 рік б?є (11 місяць 14року ) Пробіг оригінальний 221000км Мотор 1.8tsi GEN 3 АКПП Aisin 09G(сама надійна коробка) На зимовій резині, страховка є Повно переоформлення Масло міняв кожних 6-7 тисяч (Motul) На всі питання відповім по телефоні, також є відео та додаткові фото можу скинути
Автомобіль пригнаний з Америки,був удар в передню частину,не сильний.Фото до ремонту скину за потреби.Кузов і салон в ідеальному стані.Вкладень не потребує.Безключовий доступ.Семимісний.
До вашої уваги комфортабельний і надійний В6 Підігрів лобового (дуже зручного зимою) датчик світла, датчик дощу, круїз-контроль, титанові диски, підігрів сидінь і дзеркал, клімат контроль, вебасто, витрата палива 6,8л місто, 4,5л траса. Фільтр сажі не передбачений виробником. Не бита 100% Офіційна Суттєвий торг біля авто.
машина в дуже хорошому стані колеса літні і зимні почти нові замінене зшеплення новий акумулятор поміняні всі розходники
Власне авто. Пошкодження по Америці не великі безпека та вузли були цілі. Пройдено велике ТО.
Авто купував бо збільшилась сімя тому придбав 7 місне авто. купував у друга який пригнав її з Європи в 21р. в 22р. виїхав з сімєю в Швецію авто було в його тестя він наїздів на ньому біля 10 тис км. і в квітні 25 я його купив. Відразу Встановив газ дорогий, поміняв ремні, помпу, ролики фірма "інна", мастило в коробці (японський автомат 5 ст) мінялося повністю 7,5 л. фільтра масла 5w40. замінив шарові, салейнблоки передні та задні, попередній власник міняв стійки, ремкомплекти супортів, нові колодки, трос ручника, стояло все оригінальне ще з заводу, але на наших дорогах почало сипатись запчастини Польща, Туреччина, Італія. Комплектація авто здається максимальна підігрів сидінь, зеркал, склопідйомники покругу, задні вікно на третьому ряді відкривається на витяжку, дві пічки дві зони кондиціонера (перезаправлявся в квітні була утічка робив одну магістраль), виїздні підстаканики, парктроніки, дитячі сидіння, підлокітник, підігрів лобового скла... Розхід палива їздив в Карпати 6 дорослих чолові+ багаж по ТРАСІ 10л. газу. Дружина їздить на роботу то 13 л. але можна важати що то міський цикл. Причина продажу, на роботі продавали буса( у нас мобілізували половину автопарку) і я придбав тому потреби в 7 місному авто відпала + придбав дружині електричку. Авто на автоматі в наших реаліях для хлопців ЗСУ хто має поранення, протези чи маломобільність це гарний варіант, для вас зроблю скидку, подяка вам! + у кого малі діти то в авто має 10 подушок безпеки вмонтовані 2 дитячі крісла, всі сидіння виймають. Авто перевіряв толщиноміром битих елементів не знаходив фарба скрізь одинаковї товщини заводська покраска на скільки я міг оприділити! СТАНОМ НА ТРАВЕНЬ 2026 в авто переварили частково пороги, низ крил де примикають до порогів та підомкратники, усі рижики зачищені та оброблені фото додаю! перефарбував повністю: задню ляду, була корозія біля замка та в районі пластику, заднє ліве крило було дуже потерте, водійська дверка корозія під пластиком, пороги в місцях варіння!
Продам Volkswagen Golf 7 2014 року Двигун 1.6 дизель Механічна коробка передач 6 ступенів Автомобіль в хорошому стані повністю обслужений без нарікань нічого не стукає З машиною йде два комплекта коліс
Продам автомобіль від першого власника! Придбано у офіційного дилера в Україні. Вся історія обслуговування на Фольксвагені, оригінальний пробіг 100%, стан нового авто! Двигун та коробка працюють бездоганно, ходова в ідеальному стані. Спереду та всі проблемні місця поклеєні плівкою. Зимова гума та два комплекти килимів в наявності. Всі регламентні роботи пройдено. Більше інформації по телефону, можливий торг біля авто! Готова до перевірки
Купувалось та робилось для себе. Зараз здебільшого їздить мало. Двигун - легендарний 1.9, 130 коней, 96 кВт. , автомат (тіптронік) 5 ст. Була заміна передніх крил. Болячка - трохи погнили. Капот не крутився. Низ пасажирських дверей трохи мальований. Все робив минулий власник. Казав дружина поцарапал при парковці . Все інше рідне. Все скло на вікнах рідне. Зроблено відразу після покупки: Пере шиті дверні карти Притоноване лобове Перешито руль Зроблена хімчистка салона Встановлена магнітола Пионер. Не Китай Відполіровані та покриті лаком фари. +встановлені посилені діодні лампи Куплено комплектнової гуми. Майже нові. Встановлено дзеркало з реєстратором та камерою заднього виду Олива міняється кожні 8000 Вирішено проблема розбитих посадочних місць під форсунки щоб не потрапляв дизель у оливу,. Відшліфована голова, внутрянка вся нова. То форсунок на стенді, проведено то та заменена крильчатка турбины пров. Басейний. Замінено грм, помпа, антифриз, тормозная, заправлен климатроник, жижа гідропідсилювача, зроблено то Webasto на сервіс Вебасто вул. Болгарська. Продлеває життя двигуна та дуже допомагає взимку. Працює на обігрів салону та двигуна одночасно. Можно вручну, можно з таймера. Новий акумулятор. Килимки резинові оригінал. Багато чого замінено по ходовій. Сервісна книга, 2 ключа, пакет «плохие дороги» по заводу. Недавно замінена олива в коробке и фільтр (олива оригінал) Всі роботи з моменту покупки робились на снеціалізованому сто Vag по вул. Левитана. Авто на мені. Ще куплені заздалегідь два передні гальмівні диски з колодками, ре комплект тандемноно насосу та ре комплект теплообмінника. Можливо, щось забув вказати. Розповім при огляді . ТОРГ
Машина в хорошие состоянии. На ходу каждый день. Все вопросы по телефону
Volkswagen E UP, 2019.р.в. 29тис.пробігу. Стан дуже гарний. максимальна комплектація ,. Плюс зимові колеса. Супер авто на кожний день.
Продам авто, повне ТО. Перший власник в Україні, авто з Нідерландів. Все працює, все в комплекті! Автосвітло, автодощ, запаска , докатка, передні склопідіймачі, автоскладання дзеркал, затемнення дзеркала заднього виду. Можливий обмін. Деталі за номером:. Також пишіть відповім на всі питання
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?