Продам тігуан . Запуск з кнопки,підігрів сидінь,круїз,панорама , фул лед фари повний привід, сліпі зони, радар, великий монітор,шкіряне кермо,мульти кермо, українська мова,диски r19, нова гума.Замінені всі рідини, заправлений фреон,зроблено ТО. Індивідуальна комплектація SE+ Повністю обслужене авто. Ідеальний стан.
Продаю свій Golf VII 1,8 TSI В Україні з кінця 2022р. Пробіг по Україні дуже невеликий - друга машина в сім'ї, В екплуатації з 2016, пробіг 125 т. км. Придбаний мною в 2022 р. на аукціоні в Америці з невеликими пошкодженнями передньої правої частини кузова (фара, крило), безпека ціла, Якісно відновлений. ГРМ поміняна -нова. ТО проходила регулярно - раз на рік. Дуже шустрий, керований, їсть мало. Розход по трасі 6л, по місту 7л. Все обслужено, стан відмінний. Є фаркоп. На літній новій гумі, віддам також комплект нової зимової гуми.
Продається автомобіль в рідній фарбі без капіталовкладень сів і поїхав. Детальна інформація за номером телефону
Автомобіль кожен день находу, Нова передня резина, акумулятор новий, у морозах заводиться добре, 1.6 турбо дизель.
Продам дуже єкономічне авто з двигуном 1.9 дизель в гарному стані.
Авто в хорошому стані, мотор масла не бере,ходова зробленна нічо не стукає. можливий торг.деталі за телефоном.вайбер
В Хорошому стані,ремені, роліки,помпа мінялись недавно ,ходова не стукає,в салоні постороніх звуків не чути
Продам або обминняю гарний комфортний автомобіл на обмін як і всіх дорожще пишіть дзвоніть торг присутній
Продам Течик 2.5 дизель на 75 кіловат Ходова в чудовому стані, нові передні шарові, передні гальмівні диски та всі колодки, резина купувалася влітку 2025 року корморан цешка всезинка, перетягнуто стелю в чорний, освіжив фари, має дві бокові дверки що є рідкістю для 4 покоління, Лонг база, ззаду розпашонка, відреставровано 3 форсунки інші 2 на стенді показали все гуд, відреставровано насос паливний, замінено ГРМ 1300км назад і мастило в двигуні. З проблемного кузов що є типово для цього авто Машина на мені, на українській реєстрації, продаю бо хочу швидше закінчити ремонт в новій квартирі
Авто в хорошому стані, двигун та коробка в нормі, ходова перебрана не стукає. По кузову в нормі Детальніше за телефоном
Продам Polo 2003, 1.2 бензин. Машина в гарному стані, без нарікань, на ходу, без помилок. Компактне та економне авто. Авто робилось для себе, тому зимою був куплений новий акумулятор. Масло та фільтра замінені всього 600 км тому, загалом обслужене авто. Одразу, причина продажу, купівля нового авто (Універсал), polo залишав батькам, тому і вкладав гроші, але з деяких причин вони не можуть зараз ним користуватись. Авто в гаражному зберіганні з осінні 2025 року. Рік тому замінював передні амортизатори. Ще, по резині, зимова майже нова резина (максимум 1 тисячу на ній від?їздів) + комплект всесезонки. З продажем не поспішаю, прохання перекупів не турбувати. Іноді можу бути не на звʼязку, тому пишіть у вайбер чи телеграм.
Авто в дуже гарному стані. Зроблено велике Т.О. Поміняні ланцюги, помпа, повний комплект ГРМ. Мастило в двигуні, та корбці. Кузов та салон в дуже доглянутом стані. Гума нова. По кузову е косметика. Готова до буть яки перевірок.
Продам Volkswagen Polo 2008 Автомат Aisin 1.4 л. бензин Пробіг 105015 авто доглянуте і облужене Машина дуже комфортна, ідеально підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Сів і поїхав. пишіть і звоніть на воцап чи вайбер**********,на олхі не відповідаю
Зимова гума на дисках в комплекті! Вебасто, масаж сидіння, панорамний дах, навігація, шкіряне кермо, 8-ми канальна аудіо система, USB/Bluetooth підключення телефону, SD Card для музики/фільмів в дорозі Авто в максимальній компелктації Імпортовано під себе в 2017р з Німеччини По авто фарбувалися лише бампери, всі металеві частини в рідній фарбі Перегляд по домовленості, продаж через Дію, або за дорученням Краще пишіть тут у повідомлення або телефонуйте
Машина щойно з Німеччини, з Нюрнберга. Комплектація "STYLE" - Стиль. Дуже рідкісна, її навіть немає в переліку комплектацій на цьому сайті. Авто чистого 2012 року, це підтверджують документи, викладені на фото. Але нашим спецам видніше, і ціна за розмитнення за 2011 рік на 7,5 тисяч більша, ніж за 2012. Так із 2012 зробили 2011 рік. Машина у відмінному стані. Багата комплектація і все робить, як в новій. Їздила жінка. Пробіг оригінальний, іржі ніде немає, Коробка передач працює відмінно. Ніяких ривків або зволікань немає. Мотор робить рівно і тихо. Ходова без проблем. Салон цілий і чистий. Дуже простора, зручна і надійна машина.
Автомобіль у відмінному стані був пригнаний із США з невеликими пошкодженнями та пробігом.Рік виготовлення 2015/10місяць. Рестайлінг. Безпека була ціла. Двигун 1.8Tsi. АКП - автомат 6 ступеневий, було замінено мастило в коробці.Всі питання по телефону.
Чудовий сімейний автомобіль, шкіряний салон, люк, мульти-руль та інше, замінено мастило в двигуні та всі фільтра - 500 км. тому. Продаж терміновий у зв'язку з потребою в грошах на доплату при купівлі житла за програмою "Є-відновлення" Готові торгуватися!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?