Продам гарний мотоцикл, привезений з Америки з мінімальним пошкодженням. На данний момент нічого не потрібно робити. Виконаний в гарному дизайні, ексклюзивний колір, головки фарбовані в золото, сидіння оригінал Mustang, стоїть широке кермо, встановленний прямоток + бинт. Головки стоять свап 1200 кубів, stage , все налаштовано правильно, їде дуже потужно, багато елементів пофарбовано в чорний глянець. Мотоцикл привертає багато уваги, підходять запитують, фотографуються, на мотофестах і просто в місті ви будете на виду. Мотоцикл робився собі, продається по причині пересів на більшу кубатуру, збираю Harley Slim, тому цей вимушений продати. Більше фото/відео скину зацікавленим. ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ НА НОВОГО ВЛАСНИКА.
Продам мотоцикл в гарному стані,був куплений з салону в 2022 році, на пробігу в 500 кілометрів було замінено:вилка(нова) передній диск(новий) нові гальма перед зад повний комплект супорта,ручки і так далі.Чому була така заміна на такому пробігу невдале падіння в лісі,після чого мотоцикл стояв без діла 1 рік ,почав ним займатися в січні разом ремонт склав на 1000$ після чого залишилось лише купити акумулятор щоб завести його але можна з передачі.Переоформити без проблем але займе трохи часу тому що власник в США і треба буде зачекати довіреність мотоцикл повністю на ходу наразі доволі часто його використовую.МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА АВТОМОБІЛЬ
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?