Oбслужен повністю сів і пойхав перехід на більш потужний каталізатор зеркала задній хвост все е одам новий акб куплявся в салоні КТМ в киеві можливо обміняти на новіший мотоцикл і мощніше
Продам власну R6 у відмінному технічному та візуальному стані. Пригнаний із США з мінімальними пошкодженнями (якісно відновлений, є повний звіт Carfax — надам за запитом). Байк повністю готовий до сезону. Вкладено багато сил і коштів, робилося все для себе. Повністю обслужена паливна система! Проведено комплексну діагностику інжектора (Fuel Injection) та паливного насоса. Зроблено чистку дроселів та форсунок із заміною мікрофільтрів. Виконано синхронізацію інжектора (працює ідеально рівно). Двигун та ГРМ: Замінено ланцюг ГРМ та натягувач, відрегульовано зазори клапанів, замінено свічки та поміряно компресію (ідеал). Зчеплення: Повністю нові диски зчеплення, пружини, втулка та підшипник корзини. Рідини та розхідники: Новий антифриз, гальмівна рідина, задні колодки. Обслужено та натягнуто приводний ланцюг. Електроніка: Замінено датчик O_2 (лямбда), датчики температури, встановлено індикатор передач. Захист: Стоять якісні слайдери (crash pads). Подробиці по телефону. Реальному покупцю — аргументований торг біля байка!
гарний мот для початківця.повністю обслужений
Мот в суперовому стані. Пригнаний з Японії. Колодки по кругу нові, гальмівна рідина замінена, масло, фільтра замінені, шини майже нові. По кругу кращпеди і захист двигуна. Два ключі, є оригінальне заднє крило, оригінальні дзеркала. Підсвітка, ближній, дальній - повністю лед. Проїхав в Україні 600 км. Лише повне переоформлення
Я власник, в минулому році переоформив на себе, мотоцикл в родині 15 років, повністю в оригінальному стані (деякі деталі є не по моделі ( приборка, труби, руль ), новий гелевий АКБ, нові камери. Вся електрика працює, також ще багато запчастин (двигун, рама, можна ще один мот зібрати). На свій вік достойний апарат. Страховка до зими.
Скутер Defiant DT50QT1. Двигун 50 см³, 4-тактний. Технічний стан нормальний: заводиться впевнено, двигун після капітального обслуговування. Є сигналізація та дистанційний запуск. Встановлено дзеркала та багажник. Є дрібні недоліки по пластику. Колір: сірий
Гарний стан, допрацювань +- на 10 тис дол.
Продам Forte Cross 300. Мотоцикл у дуже хорошому стані, доглядався та обслуговувався вчасно. Вкладено багато часу, коштів і душі. Обкатку пройшов правильно, експлуатувався бережно. Масло змінювалося кожні 1000 км. Нещодавно замінені ланцюг та зірочки. Встановлене додаткове світло. Є незначні нюанси по зовнішньому вигляду, але на роботу ніяк не впливають. Технічно все справне, мотор працює добре, мотоцикл повністю на ходу та готовий до сезону. За додатковими фото та інформацією звертайтесь у повідомлення або за телефоном. Можливий розумний торг біля мотоцикла.
Мотоцикл Сузукі інтрудер 250. Ідеальний стан. Купувався у Вінницькій області в компанії Адамото в серпні 2025 року. Пригнаний в червні 2025 року із Японії.Проїхав всього 1000 кілометрів в Україні. Чудовий мотоцикл круізер. Різвіший за ямаха 400 драг Стар. При цьому економний 3 літри на сто. Реальному покупцю торг. Слава Україні.
Продам власний мот. Перший власник в Україні. Був привезений з Америки без пошкоджень. Брав щоб зрозуміти потрібен мені мото чи ні - вирішив брати щось побільше об'ємом. Дуже гарно набирає швидкість, поміняний акум і сцепа. Пробіг 10 000. Кожна деталь і кнопочка працюють. Встановив дорогоякісну сігу, щоб не вкрали. Мот на реєстрації, я власник. Ні разу не падав і в дтп участі не приймав. Розгляну обмін на старіший, але більшою кубатурою, з моєю доплатою. Якщо не беру слухавку кращє напишіть у вайбер/телеграм.
1 власний. Мотоцикл обслуговуваний. + до нього бокові кофери, передні зірки 15,16 (зараз стоїть 17). Встановлений задній кофер, вітрове скло, сітка на сидіння, нові дуги з доп світлом, основне світло лінзований лед. Переоформлення.
Продаю свій Мот, в зв?язку із мобілізацією! Мот купував для себе в минулому сезоні, відкатав на ньому з кайфом 5тис. км. За минулий сезон! Мот пригнаний з Італії в минулому році, я перший власник даного екземпляра! Цієї весни підготував його до сезону, зробив настройку карбів, поміняв свічки, настроїли трос щеплення, поставив нову резину на якій проїхав від сили 300км! Не хочу, щоб стояв без діла, на техніці потрібно їздити! Всим гарних покупок!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?