Продам мотоцикл власний, масло замінялося вчасно і фільтра, по мотоциклу все в нормі, не падав і в дтп не був, замінений ланц на хороший японський. Коротко про мотоцикл: водяне охолодження, карбюраторний, 6 ступка, 2 передніх тормозних диска і вилка перевернутого типу, також є встановлена музика від заводу-це або блютуз, радіо, або флешка. Радіатор в нормі, ніде не пробитий.
Продам надійний комфортний великий гарний доглянутий максіскутера.Усі питання по телефону.
Мот в чудовому стані без перебільшень ! Пройшов перед сезоном ТО заміна мастила та фільтрів , заміна тормозної рідини та антифризу ! Стоїть заді нова гума ! По домам дуже багато чого встановлено вихлоп Austin Resing тормозні машинки brembo є обігрів ручок , круїз контроль, кік шифер верх та низ , мультимедіа блютуз управління та багато! Прошиті всі режими руху також встановлено режим Trekc де можна стартувати з лаунч контроля ! На даний момент робити нічого не потрібно
Гарний мотоцикл для початківця. Не надто повільний не надто швидкий, стабільний і зручний. Підходять всі запчастини від KTM 390 Обслуговування проводилось частіше регламентного кожні 3-4тис. км.. Цієї весни замінені шини, ланцюг, передня і задня зірки, демпфери в задньому колесі, встановлена клітка для кофрів під систему monokey. З недоліків тріщина на передньому крилі від дітей в дворі. Я збирався їздити і далі, але переїхав в інше місце де він мені не так потрібен за цей час встиг обкатати резину проїхав ~250км.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?