Пробіг 1100 км, майже новий мот. Гаражне зберігання.
Стан нового! Рідний пробіг: 400км. Додаткові опції: тюнінг варіатора STAGE 3 від MAIN STREET SYCLE USA, 32 колеса RAPTOR, переднє та заднє вітрове CFMOTO CRAFTED, чохол оригінал CFMOTO. Офіційний, придбаний в КВАДРОХАТІ. Перший та єдиний власник! Можлива адресна доставка по Україні.
Продам свій Geon Unit в відмінному стані. Зберігався в гаражі заміна масла кожні 500 км. Кастомізований під ДШВ
Harley-Davidson Sportster 1200XLC bobber – живий залізний персонаж, а не просто «ще один спортстер». Продаю свій Harley 1200XLC 2001 року (модельний 2000), перероблений у боббер на хардтейлі. Це не гаражний «колгосп», а зібраний проєкт на якісних деталях від відомих брендів – робив під себе. Основа – TC Bros hardtail kit Бак, сідло, крило, кермо, кришка карбюратора та ручка газу – TC Bros Бак і крило затягнуті в плівку Грипси - Vans Cult Нова електрика від ThrottleAddiction – проводка свіжа, зроблена акуратно Запалювання Ultima single fire kit – стабільна та рівна робота мотора Передня фара, задній стоп, задня гальмівна магістраль (передня є, але не встановлена) – Drag Specialties Перехід на ланцюг замість ременя – надійніше і крутіше візуально Нові гальмівні колодки Ferodo Змінені всі витратні матеріали: -масло в моторі -масло в primary -гальмівна рідина Після ТО проїхав лише кілька сотень кілометрів – мотоцикл свіжий щодо обслуговування, сів і поїхав. Поворотники встановлені для постановки на облік – якщо захочеш більш «чистий» кастомний вигляд, їх легко зняти або замінити. Це мотоцикл для того, хто хоче характерний боббер, а не стоковий харлик. Жорсткий хвіст, правильна посадка, чесний V-Twin 1200, жива механіка і мінімум зайвого – тільки те, що потрібно, щоб кайфувати від дороги. Якщо шукаєш не проєкт «на роки», а готовий боббер на базі Sportster 1200, з якісними деталями та свіжим обслуговуванням – пиши/дзвони. Забирай і катай, сезон для цього харлея завжди відкритий Від удару зі штатів -> трохи зачепило крило ззаду і поворотник. Разом із бобром віддам всі деталі, які були і залишилися. При необхідності можу додати ще й увесь інструмент для Ameryka. Писати в Viber/WhatsApp/Telegram, не дзвонити, дякую.
Продам SUZUKI GSX-R 750 L2 Мотоцикл в ідеальному стані , жодна деталь НЕ ФАРБАВАНА ! ! ! Нічого не кручено, не паяно , не фарбовано , не ліплено, не Америка ! ! ! Кожний бовтик оригінальний та не кручений . Мотоцикл привезені з Японії у жовтні 2025 року. Пробіг в Україні 700 км ! Із тюнінгу встановлені підніжки та крашпеди BABY FACE (Японія), тормозна машинка GALASPEED (Японія), армовані тормозна шланги CORE (Японія), слайдер кришок двигуна та опора для підкату R&G, прямоточна банка М4, тюнінговий стоп , ЛЄД світло, горбате вітрове скло, після обслуговування все по кругу , нова резина MICHELIN PILOT POWER 25го року. Цеп та зірки в ідеальному стані , сів і поїхав. Пробіг не мотаний , що наявно у статистиці японського аукціону. Мотоцикл гідний уваги , таких примірників дуже мало , новий власник буде задоволений . Продаю на стоковому вихлопі , якщо залишити прямоток то + 150$. Тільки перереєстрація. Проханні до торгунів та перекурів не турбувати !!! Мінімальний торг біля мотоцикла.
Мот.повністю обслужений. Я другий власник в Україні.Пригнаний з Японії.Будь-яке СТО, будь-як перевірки.Є комплект нової резини. З документами повний порядок,тiльки переоформлення.
Triumph Daytona 660 , без пробігу по Україні. Заміненині рідини Motul , акумулятор Exide . доставка під двері нашим транспортом або поштою ,оформлення як перший власник . По бажанню скинемо відео огляд . ОбміН на ваш Мотоцикл . Дивіться інші наші оголошення
Для зв'язку краще писати, не дзвонити! Розгляну обмін на авто із доплатою. Торг доречний, як і крипта Відмінний варіант для кризи середнього віку:) 209л.с. підтверджених на диностенді! На відміну від інших фантазерів, які чули дзвін у ютубі, але не знають, що без чіпування та доробок цей мот видає 167л.с. по заводу Найкращі результати по Dragy 0-100 - 2.43 сек 100-200 - 4.89 сек 1/4 милі - 9.97 сек Швидше за 300 км/год їхати не ризикував, страшно: ) За тюнінгом: Повний вихлоп Brocks Performance 4-2-1 Звук не найбасовіший, але за ефективністю вважається оптимальним варіантом. Колектори виготовлені з титану. ~1200-1600 USD 2 комплекти ECU Обидва блоки чіповані Gurued Gear (серед vmax-водів вважається однією з топових) Зняті обмеження, відсічення і т.д. ~2400 USD (ECU+чіпування обох) Z-Fi TC traction+qs+fuel Bazzaz Блок управління паливом, кивкшифтер та трекшн контрол в одній коробці. ~960 USD Z-AFM self fuel mapping module Мало ймовірності, що ви без диностенду налаштуєте оптимальний AFR. Але за вас це зробить автотюн суміші ~425 USD Зчеплення Карбонове зчеплення Barnett + посилена пружина. ~390 USD Збільшений бензобак По стоку 15л, зараз ~20л. ~962-1600 USD Регульовані підніжки Потрібні були для встановлення квикшифтера, але також досить корисна штука для регулювання під власний ріст і посадку. ~300-760 USD Карбон Переднє/заднє крило, накладка фальш бака та по дрібницях ~700 USD Ручки з підігрівом ~180 USD Кофри Touring Kit SW-Motech Aero майже не користувався ~500 USD По дрібницях, але теж коштує грошей Укорочені кастомні курки, задній ліхтар з вбудованими поворотниками, підсвічування, LED світло, нульовик, виведений USB, спинка для 2-го номера і т.п. Ціни пишу не, щоб похвалитися, але щоб ви розуміли витрати, якщо брати такий самий мот, але без тюнінгу Для тих хто дочитав до цього місця уточню: на фото встановлений напівслік для кращого зчеплення з дорогою, бо такий момент мотоколесу втримати важко. Але… завжди можна поставити назад моторезину.
Це мотоцикл для тих, хто цінує індивідуальність. Потужний 123-сильний V-Twin гарантує вибухову динаміку, а регульована підвіска та сучасна електроніка (ABS, режими їзди, TFT) роблять керування передбачуваним та безпечним у будь-яких умовах. Він виглядає так само агресивно, як і їде, виділяючи власника в будь-якому потоці.
Мотоцикл в хорошем техническом состоянии,никогда не подводил. На холодную заводится без проблем. Немного потёрта краска на баке но ни на что не влияет. Продажа не скорая,предложения по типу "давай за 500-800$" не предлагать. Торг в пределах разумного только возле мотоцикла. Пишите/Звоните.
Доброго дня, продам Ліфана в відмінному стані. - Пробіг 3460 км. Для двигуна Ліфана, можна вважати обкаткою. - Масло заливав Хадо, перші 300, 700 і потім кожну 1000 км. Останній раз заміна була на 3000 км. - Має гаражне зберігання. - Всі вузли мотоцикла справні. - За час експлуатації змінював лише: 1. Тросик газу (в зборі). 2. Дзеркало праве (випадково вдарив під час викоту за гаражу). - Амортизатори та передня вилка працюють відмінно. - Дискові передні тормоза взагалі майже не використовував. Задні барабанні працюють добре, якщо і зношені то на 2-5%. Гарно гальмує. - По пластику все відмінно, на фото видно. - Ніяких наклейок, все в першозданному вигляді. - Цеп змазувалася кожні 200 км, сама цеп в гарному стані. - Скати як переднього так і заднього колеса майже не зношені, як нові. Буксом та іншими дурницями на ньому не займався. - Двигун працює відмінно, без жодних дорікань. - Мотоцикл куплений 2020 року, я перший власник, зареєстрований теж на мене. - Є потертість на кришці вихлопної труби, фото навів. - Вся електроніка працює. - В подарунок йдуть Дуги власного виготовлення та шолом. - Торг біля байку. Чекаю на ваші дзвінки, гадаю , що кращого поєднання ціни та якості зараз не знайти. Це саме той випадок, коли "Той хто шукає - той завжди знаходить", можна додати: "знаходить найвигідніший варіант по співвідношенню ціна-якість!" Тільки переофомлення на нового власника. Продаю в зв'язку з тим, що збираюсь купувати автомобіль. Мото вже буде не потрібний.
Мопед у відмінному стані, після капитального ремонту двигуна.
Продам Kawasaki Versys 650 2008 року, тур-ендуро. Надійний мотоцикл з витривалим двигуном, ідеально підходить для подорожей. Оснащення: - підігрів керма - LED освітлення - захисні дуги - перешите сидіння - USB зарядка - датчики тиску в шинах - гума Pirelli (40% бездоріжжя / 60% траса) Технічний стан: повністю справний, обслуговувався вчасно новий сальниковий ланцюг проставки на кермі сигналізація з зворотним зв’язком 2 комплекти ключів Готовий до сезону, сів і поїхав ?
Продам Can-Am Maverick X RS / колір Yellow / 4T / (iTC ™) Двигун : Rotax® V-Twin / DOHC / 4 клапани на циліндр / Трансмісія: Відключаний повний привід 2WD / 4WD Visco-Lok Х (Turf) / Безступінчаста трансмісія PVT H/L/N/R/P/ Варіатор (QRS Х) гальмуванням двигуном / Підвіска: FOX 2.0 / Формована / Розширена RS / Система пуску: START / STOP / Охолодження: Повітряно-рідинне / Вентилятор / Крутний момент, н*м при об/хв : 110 к.с при 9500 об/хв. / 14-дюймові алюмінієві диски ITP SS / 32-дюймові шини Maxxis Carnivore Додатково встановлено: - передній силовий бампер CAN-AM - повноцінний захист дверних отворів CAN-AM - кофр швидкознімний СAN-AM LED - лебідка WARN - повноцінний дах СAN-AM - розширювач арок CAN-AM - бризковики / захист ричагів - звуковий сигнал - вітрове скло СAN-AM - дзеркала заднього виду СAN-AM - дзеркало ( салон ) заднього виду СAN-AM - led балка дах / бампер / позаду - охолодження варіатора / вентилятор - новий посилений приводний ремінь CAN-AM - повноцінний захист днища рами - посилені кульові опори Питання та пропозиції телефоном! Є можливість допомогти з доставкою
Yamaha R6 2020. Купувався в 20 році у офіційного дилера в Дніпрі. Наїздив до 22 року 4000 км. Після- ледь 1000. Стоїть без діла. Поставили новий аккум, бо минулий помер від бездіяльності. Повний сток- це найкраще, що може статися з технікою. Ніякого колхозу. Вся екологія, електроніка, підвіска - рідне. Мотоцикл майже в стані "з заводу", тримайте це на увазі, якщо хочеться торгуватись. Не був в дтп, нічого не фарбувалося. Три ключі (два чорних + один майстер ключ) Із нюансів: після завершення гарантійного строку- трохи пожовхли пікселі на приборці. Це дуже розповсюджена проблема на цих мотоциклах. На щастя, усі головні показники не зачепило, тому не міняли. Не показує лише рівень трекшену та паливну карту. Ще з нюансів- трохи підігнут важіль зчеплення та відломан край правої підножки. Бо мот по разу був завален на кожну з сторін коли ставили на підкат. Разом з мото віддам комплект нових підножок. По технічній складовій- абсолютно жодних нарікань або нюансів. Дарує неперевершені емоції чотирьох циліндрового спортбайку японскої школи. Виглядає у цьому кольорі просто нереально красиво. Більше таких, на жаль, не буде. Ні у яке порівняння не йде з R9 й тим паче R7. То стріт-байки в спорт пластику, а це чистокровний спорт. Продаж тільки з повним переоформленням в мрео. Обмін не цікавить. Продаж не спішний. Один з останніх офіційних R6, який можна поставити на облік. Новою наразі ця модель є лише як спорт інвентар. Якщо я не на зв?язку- пишіть у телеграм.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?