Мот в отличном состоянии,я первый владлец. Сейчас находиться в Одессе. Подробнее звоните, пишите на вайбер, телеграмм.
AIMA Journey Додаток King запросив сайт. Електроскутер дуже економічний, та надійний транспортний засіб. Високий комфорт, надійність, економічність, те що потрібно для міста. Водійське посвідчення не обов'язкове на данний транспортний засіб. Технічні характеристики Запас ходу 120км при швидкості 50км/г Максимальна швидкість 53км/г Час зарядки 5 години. Стоїть дві АКБ 30А (Залізофосфат)та 20А(Гелій) У наборі до транспортного засобу: Зарядні пристрої (звичайна, та 10А для швидкого заряду), чохол, запасні деталі. Стоїть додатковий трьохпозиціонний автомат. позиція 1) АКБ 1 2) 0 3) АКБ 2 Питання по телефону.
Мотоцикл Kawasaki D-Tracker X 250 Інжектор 2009 рік | 9 901 км пробігу по Японії Свіжопривезений з Японії Kawasaki D-Tracker X у відмінному стані. Легендарний японський супермото, побудований на базі KLX250, який чудово підходить як для міста, так і для активних поїздок звивистими дорогами. 1000% оригінальний пробіг! Є документи, що підтверджують пробіг, а також вся історія покупки на аукціоні в Японії Гарний стан, не фарбований, немає ніяких дефектів! Зверніть увагу на це не Америка, це корінний японський мотоцикл! ДОСТАВЛЯЄМО ПО УКРАЇНІ Дуже крутий мот, Вам принесе одні неповторні емоції! Надійний двигун від Kawasaki 250 кубів Інжектор Надається пакет документів для першої постановки на облік! Перша реєстрація 1400 грн Є можливість придбати в кредит Більше фото/відео можемо вислати на Viber/Telegram Техніка для цінителів японської якості та надійності! В наявності! Компанія Moto Import надає великий спектр послуг для Вас: -Мототехніка в наявності, в дорозі та на замовлення! -Сервісне обслуговування -Moto Detailing -Мотоевакуатор -Мотошиномонтаж -Підбір, продаж запчастин та аксесуарів -Зимове зберігання мототехніки -Консультація, допомога під час реєстрації, сертифікації, страхування мототехніки. Довіряй професіоналам! Ми в Instagram: moto_import
За час експлуатації встановив: дуги, фільтр нульового спротиву К&N, глушник Falkon(звук як треба) + кофр. На цьому тижні новий акумулятор. Можливий обмін на спорт турист(переїхав за місто)
Двигун найкращий GMG - 150 куб. Купував новим 2014. Кофр на 2 шолома. Пробіг реальний. Масло тільки ХАДО, за регламентом. Сервісна книга. Працює як годинник. Чотиритактний. Система запалювання - CDI. Повітряно-масляне охолодження. АКПП Варіатор CVT. Гідравлічна гальмівна система DOT 3/4, дискове гальмо Витрата топ. 2,5 л/100 км. Все з наворотами! Сигналізація із запуском у комплекті.
Мотоцикл в чудовому стані, вчасно обслуговувався лише у офіціала (звичайно ж є сервісна книжка), останнє ТО 11.06.2026 (повне, всі масла, фільтра, рідини, ГРМ). Не був в жодних ДТП, не падав, не притулявся нікуди. На вулиці не зберігався. Встановлений тюнінг - повний пакет BMW Motorrad Machined Line - Roland Sands Design, також тюнінг від Rizoma і Wunderlich - дуги, дзеркала, тримач номеру, стоп і тд. Перший і єдиний власник.
продам куботурный мопед хонда дио 110, так как компания закрылась и распродалась это не большой остаток, плюся мопеда, низкая цена, стоит на учете.масла, место нахождения в Одессе продаю как есть ,нет времени заниматься мопедом ,привезенный из Японии
Honda Silver Wing 600 GTA Ідеальний стан,єдиний власник в Україні Особисто привезений з Японії в 2013 році Обслуговування кожних 5000 км 80% пробігу по Європі Встановлено: Скло Givi transformer Підтримка пасажира Givi T222 Повітряний фільтр K&N Вихлоп SP Tadao (Japan) Навігація Garmin Honda Підігрів керма Honda original Кофр на два шолома Honda Новий акумулятор Оригінальне скло та глушник додається
Новий мото
мотоцикл у найгарнішому стані - ідеал. єдиний недолік -невнлика вм'ятина на вихлопной - це можно побачити на фото. масло та фільтра поміняни наприкінці сезону - тобто до наступного сезону мот готов. масло MOTUL 5W30 300V. Гальмівні колодки вкруг - нові TRW. ланцюг та зірки нові - проїхали 500 км. резина вся майже нова проїхала 3000 км продаж у зв'язку з купівлею іншого.
первая регистрация,мот в отличном состоянии.
Предлагайте обмен Электромотоцикл zero fx пригнан из Америки на мне генеральная доверенность мотоцикл растаможен Его осталось поставить на учёт но это можно сделать когда он будет на ходу . Состояние мотоцикла идеальное Отсутствует фара, батарея, спидометр Батарея стоит примерно 1400$ если заказывать на eBay Спидометр 150$ Фара подойдёт с любого эндуро 1500грн Есть вариант поставить контроллер Fardriver цена до 15000грн и собрать батарею из элементов lg chem за 30000грн это будет проще всего вот пример как это сделали у нас в Украине. Рассмотрю обмен на авто или мотоцикл
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?