Офіційний мото!!!!! Стан нового!!!!!
Привезений з Японії!!!!!! Повністю обслужений!!!!! Новий ремінь!!!!! Нові шини!!!! Стан бомбейський!!!!!
Свіжак з Японії! Кавасакі Ніндзя 400 Куплена в Японії на Аукціоні з хорошою оцінкою 4/5. З оригінальним пробігом 24 тис. Підтвердженим Аукціоном. Стан нового мотика. Без пошкоджень і фарбування. Сертифікат і повний пакет документів очікує свого власника.
Мотоцикл без перебільшення в ідеальному стані! Стан нового! Багато доопрацювань Вихлопна траса СК Після то 200 км Ідеальний стан
Мотоцикл в доброму стані.В 2025р. з пробігом 11500км.куплений з аукціону в Японії. Без АБС. Дуже зручний для поїздок як по місту так і за містом. Використовувався для поїздок до місця роботи. Торг можливий.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?