Продам мотоцикл у відмінному стані — нічого робити не потрібно, сів і поїхав. Все працює ідеально, доглянутий, не потребує жодних вкладень.
Мотоцикл в повністю справному стані, без поломок, недоробок та нюансів. Використовується на даний момент. Будь-які перевірки. Перероблені курки під два пальці. Це набагато зручніше і приємніше в керуванні ніж стандартні, які були з салону. Також замість грузіків по боках руля, я виточив подовжувачі з нержавіючої сталі, за допомогою яких зміг посунути механізми на кермі на 30 мм з кожного боку. Так посадка стала менш скутою і більш ергономічною. Мені так набагато зручніше. При бажанні можна поставити назад грузіки. На загальну ширину руля не впливає. Ще було встановлено підігрів сидіння. Зараз не працює. Ніяк руки не дійдуть глянути. При бажанні віддам додаткове світло до нього. Рідної фари часом мало Обкатку проходив з дотриманням всіх правил. До 10 000 пробігу масло і паперовий фільтр мінялись кожну тисячу км. Масло використовував тільки Elf та Motul. Мотор нещодавно проходив огляд та ТО. Коробка теж працює без нарікань. За весь час експлуатації довелось замінити тільки стартер та рульовий підшипник. Пластик збережений. Є невеликі сліди експлуатації. На загальний вигляд не впливають. Вцілому дуже надійний і не примхливий мотоцикл, якщо за ним хоч трохи доглядати. Продається без багажної системи. Продаж тільки з переоформленням
Новенький тільки після обкатки, є тільки 2 невеличких косметичних нюанси, царапина на вихлопній і на дузі з лівого боку. Мотоцикл на гарантії масло «Мотюль» залите на 650 кілометрів. зараз 1800 Я 1 власник! з салону.
Мотоцикл в дуже хорошому стані усі запчастини рідні нічого не міняло . Їздив акуратно переважно по асвальті . Масло міняв вчасно . Дзвоніть розкажу детальніше. Можете писати ще на вайбер. Можливий торг
Мот 2021р накатав 2 сезони перший власник Розхід 3-4 л Бак 12л Карб Pz27 Масло мінялось кожну 1000км Встановив серверний кулер на 40w Мот стараюсь обслуговувати цеп змащую після кожної покатушки і чищу повітряний фільтр разом із заміною масла.
Гарний , надійний та економний мотоцикл Підходить для їзди в місті та в селі Не було жодних проблем з мотоциклом З документами Масло міняв раз на 2,500 Водяне охолодження, можна їздити без проблем на далекі відстані Місяць назад купив тільки страховку , тому можна їздити сезон не думати
мотоцикл в гарному стані, за ним доглядали, масло заливалось мутюль, відрегульовані клапана. на мотоциклі їздили розумно, мотор ніколи сильно не крутився. зберігається в гаражі. є бажання залишити дзеркала як на перших фото, невелика доп плата, обговорення в лс
продам lifan cityr 200 в хорошому стані нарікань по мотоциклу немає дефектів по пластику також немає масло лив тільки XADO на обкатці міняв 3 рази надалі кожну тисячу. до мотора взагалі не лазив цеп та зірки нові резина рідна в чудовому стані перший власник відносився бережно. ДІЯ переоформлення.
продам ліфан кпс 200 стан: як новий без подряпин. на мотоциклі встановлені дуги саморобні заказував в інтернеті додатково на них стоять вари лідер оринінальні, соти на баку. масло мінялося вчасно до тисячі 3 рази далі через тисячу, заливав масло мотюль. резина як нова, беріг бернаут не крутив на заднє не ставав. далі розкажу по телефону. місцезнаходження Олика Волинська область
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?