Продам мотоцикл в доволі хорошому стані 9/10 є дрібні царапки, по мотору зауважень немає масло мінялось вчасно, замінені кольца та прокладки грм в нормі також цікавить обмін на авто може бути моя невелика доплата або і ваша
Мотоцик в хорошому стані Є дифекти по пластікі Можливий торг або обмін Пепеоформленя через дію та є техпаспорт Було зроблено Катомна поршніва Циліндр Палець Наклейка на фару Фара змінена Болотнік Замінено 3 цепки Резина МІШЛЕН кастомний руль Обмотка на вихлопну трубу Вирізана внутрішня труба Їде дуже добре з пасажиром 130км/год В комплект іде Фара заводцька Банка мастила
Мотоцикл в хорошому стані сів поїхав. Масло замінював вчасно кожні 1000 км та масляний фільтр, півітряний. Клапана регулювалися вчасно (3 рази) Карбюратор відрегульований працює без провалів За конкретними деталями в лс Замінена передня зірка та задня і ланцюг.
Мотоцикл мого батька,використовувався досить рідко,в основному для пересування по селі та по легкому бездоріжжі Гарний стан,куплений в кінці 2024 року Мастило мінялось кожну 1000км За детальнішою інформацією звоніть за телефоном
Купував мот в кінці минулого літа перемастив все що можна перемастити,стоїть новий оригінальний карбюратор,налаштований як інжектор,новий посилювальний захист рук,сальниковий ланцюг дід(купував в Японії власноруч),зараз на ньому задня зірка 51,віддам ще на 49,також є пластик який можна замінити замість передньої фари і ще віддам задні повороти На мотику заявлено 28,5кс,на мою думку вони тут є,тому що мот реально дурний Пробіг 2700,буде збільшуватись,тому що ще їзджу Колеса: зад 50% Перед 85% Падінь не бачив,з мінусів тільки тріснула приборна панель,тому що прилетів камінчик З документами все як треба,переоформлення Цікавить обмін на електромотоцикл,BMW
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?