Мотоцикл на кожен день сів поїхав! Масла фільтра поміняні нічого робити не потрібно,відсічки і великих обертів він не бачив в одних руках! Гума ще дуже хороша. Є можливість на обмін з моєю доплатою на автомобіль
Мотоцикл в дуже збереженому стані, купляв його новим у 2024 році, за два роки пробіг 3900км. Обкатку пройшов ідеально, мастило міняв 4 рази, MOTUL 5100 10w-40. Мотоцикл на облік не ставив, але є всі документи ви будете перший власник, якщо потрібно то можу поставити на облік. Деталі за телефоном!
Скутер куплений із салону, я перший власник. По мотору все добре, їде бадьоро. Встановлений прямоточний вихлоп, спортивний варіатор KOSO, ролики 14 г та спортивний комутатор. Максимальна швидкість — 100 км/год. Масло міняв кожні 1000 км, а під час обкатки — на 100 км, 400 км та 1000 км. Заливаю тільки Motul 10W-40. Витрата пального — 2,5 л на 100 км. Усе інше — в особисті повідомлення.
Мотоцикл в гарному стані з пробігом обслуговувався за вчасно мастило замінювалось кожних 1000 км. Мотор працює гарно клапана налашкотвані карбюратор також налаштований На мотоциклі дуже багато тюнінгу -Спорт комутатор з регульованою відсічкою -Модифікація стоп сигналу - встановленна лінза -вбудоване англеьске око - встановлене додаткове світло - прямоток замінені цеп зірки резина зад нова Мотор масло не їсть Є пошкодження баку та пластику на баку По бажанню потрібно замінити
Мот в ідеальному стані, продаж бо ніколи кататися, а щоб стояв — нема сенсу..
Мотоцикл в гарному стані , сів і поїхав. Масла мінялись вчасно, аккумулятор новий.
•Двигун: 150 см?, 4-тактний, 1-циліндровий •Потужність: близько 8 к.с. •Коробка передач: автоматична (варіатор) + реверс (задній хід) •Привід: задній, 4?2 •Максимальна швидкість: до 65 км/год •Охолодження: повітряно-олійне •Запуск: електростартер •Гальма: дискові гідравлічні спереду і ззаду •Вага: приблизно 153–160 кг •Вантажопідйомність: до 150 кг •Паливний бак: 4,2 л •Розмір шин: передні 23?7-10, задні 22?10-10 •Габарити: 1760 ? 1070 ? 1100 мм
віддам у добрі руки, мотоцикл в ідеальному стані обкатку пройшов добре, не перегрівав, масло поміняв зразу коли купив і кожних 100км 300км 1000км, мотоцикл на кожен день, бере 3л на 100км не падав, продаю бо хочу ендуро, мотоцикл стоїть на обліку продаж тільки з переоформленням можливий торг
Мотоцикл у хорошому стані. Олія заливалась Motul 10w40 Обкатка припадала бережно. На даний момент пробіг 9200км. Стоїть прямоток У мотоциклі замінили світло Led фара, мінялися демпфери, Масло мінялося кожні 1000-1400 км. Торг щодо мотоцикла. Є нюанси не світитися приборка там, де швидкість, але працює все добре, невеликі отвори у фарі, є непомітні подряпини на пластику і подряпаний козирок, по мотору все відмінно, працює як годинник. Завів – поїхав. За документами все є, Продаж за переоформленням. Усі питання пишіть.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?