Дуже хороший , в гарному стані . Стан на фото . Можливий розумний торг.
МАСЛО XADO 10W40 Red Boost: 100-300**********-2000-2900 ДЕФЕКТИ: Є дрібна царапина на облицюванні фари немає краш педів та не помітно зігуте кермо у праву сторону (особисто я не помічаю) СТАН: відрегульовані клапана та замінений карбюратор через не справність підсмоктувача також замінено натягувач ланцюга ГРМ Ps.:Я б оцінив стан на 8/10 він мене ніколи не підводив мінус у тому що є подряпина та немає краш педів Якщо цікавить ще якась інформація я буду радий відповісти вам
продам свій перший новий мотоцикл, він одразу із заводу, їздить по любих типах доріг, 1,5-2 літрів на 100 км по місту і трасі, масло поміняне на саме дороге яке було, ні разу не падав на ньому, продаю бо хочу вже чопера. Перший власник, перша реєстрація
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?