Минулого року встановив новий карбюратор. Перебраний переущільнений картер. Осінню замінені мастила, антіфріз, всі фільтра. Із мінусів за зиму вмер аккумулятор. Не працює підсвітка панелі приладів. Заднє колесо лисувате. Ціна з номером без торгу. Я власник.
Для зв'язку краще писати, не дзвонити! Розгляну обмін на авто із доплатою. Торг доречний, як і крипта Відмінний варіант для кризи середнього віку:) 209л.с. підтверджених на диностенді! На відміну від інших фантазерів, які чули дзвін у ютубі, але не знають, що без чіпування та доробок цей мот видає 167л.с. по заводу Найкращі результати по Dragy 0-100 - 2.43 сек 100-200 - 4.89 сек 1/4 милі - 9.97 сек Швидше за 300 км/год їхати не ризикував, страшно: ) За тюнінгом: Повний вихлоп Brocks Performance 4-2-1 Звук не найбасовіший, але за ефективністю вважається оптимальним варіантом. Колектори виготовлені з титану. ~1200-1600 USD 2 комплекти ECU Обидва блоки чіповані Gurued Gear (серед vmax-водів вважається однією з топових) Зняті обмеження, відсічення і т.д. ~2400 USD (ECU+чіпування обох) Z-Fi TC traction+qs+fuel Bazzaz Блок управління паливом, кивкшифтер та трекшн контрол в одній коробці. ~960 USD Z-AFM self fuel mapping module Мало ймовірності, що ви без диностенду налаштуєте оптимальний AFR. Але за вас це зробить автотюн суміші ~425 USD Зчеплення Карбонове зчеплення Barnett + посилена пружина. ~390 USD Збільшений бензобак По стоку 15л, зараз ~20л. ~962-1600 USD Регульовані підніжки Потрібні були для встановлення квикшифтера, але також досить корисна штука для регулювання під власний ріст і посадку. ~300-760 USD Карбон Переднє/заднє крило, накладка фальш бака та по дрібницях ~700 USD Ручки з підігрівом ~180 USD Кофри Touring Kit SW-Motech Aero майже не користувався ~500 USD По дрібницях, але теж коштує грошей Укорочені кастомні курки, задній ліхтар з вбудованими поворотниками, підсвічування, LED світло, нульовик, виведений USB, спинка для 2-го номера і т.п. Ціни пишу не, щоб похвалитися, але щоб ви розуміли витрати, якщо брати такий самий мот, але без тюнінгу Для тих хто дочитав до цього місця уточню: на фото встановлений напівслік для кращого зчеплення з дорогою, бо такий момент мотоколесу втримати важко. Але… завжди можна поставити назад моторезину.
Продам гарний мотоцикл.Замінено мастило,антифріз,зірки і цеп.За детальнішою інформацією телефонуйте.Цікавить обмін на інший мот не нище 600 кубіа
Це мотоцикл для тих, хто цінує індивідуальність. Потужний 123-сильний V-Twin гарантує вибухову динаміку, а регульована підвіска та сучасна електроніка (ABS, режими їзди, TFT) роблять керування передбачуваним та безпечним у будь-яких умовах. Він виглядає так само агресивно, як і їде, виділяючи власника в будь-якому потоці.
Мотоцикл в хорошем техническом состоянии,никогда не подводил. На холодную заводится без проблем. Немного потёрта краска на баке но ни на что не влияет. Продажа не скорая,предложения по типу "давай за 500-800$" не предлагать. Торг в пределах разумного только возле мотоцикла. Пишите/Звоните.
Доброго дня, продам Ліфана в відмінному стані. - Пробіг 3460 км. Для двигуна Ліфана, можна вважати обкаткою. - Масло заливав Хадо, перші 300, 700 і потім кожну 1000 км. Останній раз заміна була на 3000 км. - Має гаражне зберігання. - Всі вузли мотоцикла справні. - За час експлуатації змінював лише: 1. Тросик газу (в зборі). 2. Дзеркало праве (випадково вдарив під час викоту за гаражу). - Амортизатори та передня вилка працюють відмінно. - Дискові передні тормоза взагалі майже не використовував. Задні барабанні працюють добре, якщо і зношені то на 2-5%. Гарно гальмує. - По пластику все відмінно, на фото видно. - Ніяких наклейок, все в першозданному вигляді. - Цеп змазувалася кожні 200 км, сама цеп в гарному стані. - Скати як переднього так і заднього колеса майже не зношені, як нові. Буксом та іншими дурницями на ньому не займався. - Двигун працює відмінно, без жодних дорікань. - Мотоцикл куплений 2020 року, я перший власник, зареєстрований теж на мене. - Є потертість на кришці вихлопної труби, фото навів. - Вся електроніка працює. - В подарунок йдуть Дуги власного виготовлення та шолом. - Торг біля байку. Чекаю на ваші дзвінки, гадаю , що кращого поєднання ціни та якості зараз не знайти. Це саме той випадок, коли "Той хто шукає - той завжди знаходить", можна додати: "знаходить найвигідніший варіант по співвідношенню ціна-якість!" Тільки переофомлення на нового власника. Продаю в зв'язку з тим, що збираюсь купувати автомобіль. Мото вже буде не потрібний.
Мопед у відмінному стані, після капитального ремонту двигуна.
Продам Kawasaki Versys 650 2008 року, тур-ендуро. Надійний мотоцикл з витривалим двигуном, ідеально підходить для подорожей. Оснащення: - підігрів керма - LED освітлення - захисні дуги - перешите сидіння - USB зарядка - датчики тиску в шинах - гума Pirelli (40% бездоріжжя / 60% траса) Технічний стан: повністю справний, обслуговувався вчасно новий сальниковий ланцюг проставки на кермі сигналізація з зворотним зв’язком 2 комплекти ключів Готовий до сезону, сів і поїхав ?
Продам Suzuki Lets 1 у хорошому стані, після капітального ремонту двигуна. Заправлявся лише якісним бензином та маслом Motul 2T. Що замінено: • комутатор Daytona • колінвал • корінні підшипники • усі сальники двигуна • сайлентблоки • прокладки • ЦПГ • підшипники редуктора • ремінь варіатора • лепестковий клапан Нюанси: • встановлений китайський карбюратор — через це немає холостих обертів і важко заводиться • відсутній передній гальмо (потрібен трос) • замок запалювання замінено на кнопку • потрібно замінити реле поворотів Ціна: 6000 грн Телефон: +**********
Продам свого "Дракона". Оригінальний, один у своєму роді. Працює як часи. Мот вихідного дня. Пригнаний з Японії у 2020 році. Усі питання за телефонами
Продам Can-Am Maverick X RS / колір Yellow / 4T / (iTC ™) Двигун : Rotax® V-Twin / DOHC / 4 клапани на циліндр / Трансмісія: Відключаний повний привід 2WD / 4WD Visco-Lok Х (Turf) / Безступінчаста трансмісія PVT H/L/N/R/P/ Варіатор (QRS Х) гальмуванням двигуном / Підвіска: FOX 2.0 / Формована / Розширена RS / Система пуску: START / STOP / Охолодження: Повітряно-рідинне / Вентилятор / Крутний момент, н*м при об/хв : 110 к.с при 9500 об/хв. / 14-дюймові алюмінієві диски ITP SS / 32-дюймові шини Maxxis Carnivore Додатково встановлено: - передній силовий бампер CAN-AM - повноцінний захист дверних отворів CAN-AM - кофр швидкознімний СAN-AM LED - лебідка WARN - повноцінний дах СAN-AM - розширювач арок CAN-AM - бризковики / захист ричагів - звуковий сигнал - вітрове скло СAN-AM - дзеркала заднього виду СAN-AM - дзеркало ( салон ) заднього виду СAN-AM - led балка дах / бампер / позаду - охолодження варіатора / вентилятор - новий посилений приводний ремінь CAN-AM - повноцінний захист днища рами - посилені кульові опори Питання та пропозиції телефоном! Є можливість допомогти з доставкою
Yamaha R6 2020. Купувався в 20 році у офіційного дилера в Дніпрі. Наїздив до 22 року 4000 км. Після- ледь 1000. Стоїть без діла. Поставили новий аккум, бо минулий помер від бездіяльності. Повний сток- це найкраще, що може статися з технікою. Ніякого колхозу. Вся екологія, електроніка, підвіска - рідне. Мотоцикл майже в стані "з заводу", тримайте це на увазі, якщо хочеться торгуватись. Не був в дтп, нічого не фарбувалося. Три ключі (два чорних + один майстер ключ) Із нюансів: після завершення гарантійного строку- трохи пожовхли пікселі на приборці. Це дуже розповсюджена проблема на цих мотоциклах. На щастя, усі головні показники не зачепило, тому не міняли. Не показує лише рівень трекшену та паливну карту. Ще з нюансів- трохи підігнут важіль зчеплення та відломан край правої підножки. Бо мот по разу був завален на кожну з сторін коли ставили на підкат. Разом з мото віддам комплект нових підножок. По технічній складовій- абсолютно жодних нарікань або нюансів. Дарує неперевершені емоції чотирьох циліндрового спортбайку японскої школи. Виглядає у цьому кольорі просто нереально красиво. Більше таких, на жаль, не буде. Ні у яке порівняння не йде з R9 й тим паче R7. То стріт-байки в спорт пластику, а це чистокровний спорт. Продаж тільки з повним переоформленням в мрео. Обмін не цікавить. Продаж не спішний. Один з останніх офіційних R6, який можна поставити на облік. Новою наразі ця модель є лише як спорт інвентар. Якщо я не на зв?язку- пишіть у телеграм.
Продам Suzuki Skywave K7 400. Стан ідеальний, варіатор повністю обслужений, встановлений новий ремінь. Усі інші деталі — за телефоном.
мотоцикл ручної збірки, ще не зареєстрований,стан ідеальний, пробіг тільки 140 км, сів та поїхав, справедливий торг при покупці можливий. Також є в наявності деталі про запас які можу віддати разом з мотоциклом або за окрему ціну дивлячись що знадобиться. Мотоцикл є китайським сородичем мустанг дельта. дзвонити та писати на цей номер. телеграм або вайбер
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?