Продам доглянутий Yamaha DragStar 400. Мотоцикл повністю на ходу, технічно справний, двигун працює рівно, заводиться без проблем, їде відмінно. Зберігався виключно в гаражі.нова гума.перебрана вилка.сінхронезовані карбюратори.замінені траверси.піря.сальники. масло.додатково даю подовжувачі вилки з спеціально переточиними траверсами( щоб видвинути вилку в перед) . Надійний карданний привід, комфортна посадка та просте керування. Мотоцикл ідеально підійде як для початківця, так і для тих, хто шукає надійний та комфортний круїзер для міста і подорожей.продаж через зміну кубатури.
Продам мот в ідеальному робочому стані без дтп без нічого пригнаний з Японії, після повного т.о 600 км тому була заміна маслів фільтрів Встановлено нову резину 2 ключа Новий акум Любий вид переоформлення Знімається з обліку
Продам мотоцикл Yamaha midnight star 950. Стан нового, офіційний український, пробіг 6929 км. Без дтп та підкрасів. Мотоцикл не стояв час від часу використовувався в недалеких поїздках. Щороку заміна масла та обслуговування всіх вузлів. Зберігався весь час в сухому гаражі накритим для захисту від ультрафіолету. Постійно чистий і покритий дорогими восками. Встановлений якісний фірмовий прямоток та руль. (Оригінальна вихлопна труба та руль додається з мотоциклом). Для більшої елегантності грамотно занижена задня частина (оригінальні пластини які були замінені є в комплекті для повернення стокового кліренсу). Заднє сидіння зняте додається з мотоциклом, Інжектор потужний і дуже економічний до 5 л на 100 км. Всі питання по телефону або пишіть. Відео мотоцикла пишіть вайбер/телеграм
Продам Yamaha majesty 250 2001 року випуску. По скутері було замінено цпг на 300кубів. Знімався радіатор та промивався з середини , замінена помпа та варіатор. Також замінено карбюратор на новий. Скутер технічно справний
Yamaha mt10sp багато тюнінгу,дещо віддам з мотоциклом (підніжки пасажира,захист задньої вісі...) Встановлено повний акрап з прошивкою,накладка кований карбон Захист радіаторів Руль "Рентал" Підігрів ручок Дзеркала "Різома" оригінал Комфортне сидіння Захист двигуна Новий акум (Старий не витримав зиму) Мотоцикл обслужений,для ідеалу я б замінив би кріплення номерного знаку на коротке.В мот вкладено багато грошей,і робився під себе.Писати в чат або whatsapp,telegram,Viber.
Я фактично перший власник мота в Україні з весни 2023 року. Купив його з пробігом 42 тис.км. В кінці першого сезону було прийнято рішення довести стан мотоцикла до ідеалу і саме тому на 49 тисячах було зроблено велике ТО і навіть більше: - відпіскоструєно та перефарбовано порошковою фарбою в чорний колір раму, вилку, колісні диски, маятник, руль; -відпіскоструєно та пофарбованой чорною термо фарбою двигун; -відрегульовано теплові зазори клапанів; притерто клапани; -замінено сальники клапанів; -замінено ланцюг ГРМ на новий оригінальний; -перебрав гальмівні машинки перед/зад; нові гальмівні колодки перед/зад (Brembo); -нові маніфольди; -промито форсунки ультразвуком на стенді; -перебрано вилку (нові втулки, сальники, пильники); -нові підшипники і сальники коліс; -змінено підшипник руля; -нові підшипники в маятнику; -профілактикп прогресії (чистка і змазка); -свічки запалювання NGK Iridium; -встановлено “грецьке" вітрове скло; -нові фільтри мастила і повітря. -відсинхронено дросельні заслінки; На сезон 2026 року на 57 тисячах: -замінено комплект щеплення (фрикційні диски, металеві диски і прижимні пружини) - Lucas/TRW; -замінено мастило в двигуні (Ipone Full Power Katana 10w40) -замінено мастило вилки (Ipone Fork 7.5); -замінено фільтри мастила і повітря. На мотик грошей не жалів і робив для себе і під себе. Причина продажу - хочу щось більш тур-ендурне. Все таки, стихія ТДМа, це дороги, навіть якщо вони погані. Нерівності українських доріг він ковтає і переварює прекрасно. Але там де доріг немає, це не його. Та й його шкода пхати на бездоріжжя після всього проробленого. З додаткових “плюшок” на мот встановлено: -підігрів руля (до мене); -індикатор передачі; -тримач для телефона із безпровідною зарядкою та USB виходом зарядки; -“грецьке" вітрове скло. Також в комплекті віддам центральний кофр Kappa на 47 літрів, а також коробку запчастин, які замінено))) Звертаю увагу, що на мотику також є центральна підніжка (не входила в стандартну комплектацію).
Перший власник в Україні, пробіг 23200, я на ньому проїхав біля 1000км, встановлені дуги безпеки та вмістимі кофри, тримач телефону, розетка-прикурювач та вольтметр. Детальніше по телефону!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?