В наявності є Батьківська "шістка" ВАЗ 2106 1989 року випуску. Двигун: 1.3 літра. Після повного кап ремонту! Розточка блока циліндрів, заміна поршневої групи, кільця, сальники клапанів, нові клапани, нові вкладиші, сальники колін вала і розпредвала замінено, масло насос, ланцюг, всі прокладки нові!! Двигун сухий, не тече! Компресія по 12 в кожному циліндрі. Новий трамблер. Електронне запалення. Перебраний карбюратор. Стоїть ГБО але потрібно налаштувати адже двигун обкатувався сугубо на бензині і до газу руки не дойшли. Балон ГБО на 35 літр.. Коробка передач: "Полонез" п'яти ступенева. Авто досить економне. 2,5 тис.. обертів-80км/годину. 3 тисячі обертів 100км/годину. Кузов: кузов повністю оброблений "мовілем" на сонці досі тече!) Всі кузовні частини рідні в рідній фарбі і в оригіналі окрім переднього правого крила, на фото видно. Дно живе, без в різок і в варок. Салон: весь пластик в оригіналі і на своїх місцях, передні сидіння "Опель Вектра" Задня частина авто затонована на 30%. Ходова: є не великі нюанси, щось трохи стукає, нічого суттєвого або наконечник, або шарова. Загалом: авто готове до експлуатації! Сів і поїхав!)
Авто в нормальному стані газ бензин обезшумлена зимова гума
Авто на ходу, малий пробіг.є рижики, був промовілений. Один господар, гаражне зберігання.Стан задовільний.
Ауді 100 с3 (2.2 бензин 138 кс.) Новий акумулятор Новий трамбльор Новий бензонасос ( фільтр бензоновий теж) Нові свічі Нове заднє скло Моторне масло мінялось тисяч 2 тому Гідропідсилювач руля працює Машина на титанах ( зимова резина нова ) Також є штамповки ( стан резини нормальний) Пічка працює, є магнітола і колонки Є нюанси з холостими оборотами, прогорівша вихлопна, тріснуте лобове
двигун зроблений працює відмінно **********
сів і поїхав!
славута 21год была в одних руках есть вопросы по кузову так как машине 21год по ходовой части все в порядки не дымит двигатель работает как часики
Двигун пiсля кап. ремонту, електронне запалення, коробка 5 ст., редуктор 2103, газ впсаний, але немає мультиклапана, авто потребує зварювальних робiт- пороги пiд замiну. Цiна занижена- треба швидше продать- немає мiсця для зберiгання.
Макси скутер 150 см2 у дуже гарному станi. Реальному покупцю шолом та кофр (Багажник) вiддам у подарунок. На всi питання вiдповiм по телефону.
Машина заводиться, пропала тяга, не на ходу, стоїть без діла, не хочу в неї вкладати за непотрібності, потребує з правої сторони косметичного ремонту
Продам 21099, двигун 1.5 інжектор, газ - 2-го покоління, титани 13 хороші, гума літо, центральний замок. Трохи підшаманити ходову частину.
Продам ЗАЗ 110207 TAVRIA NOVA 2003 р. Стан авто близький до нового. Пробіг лише 31 тис км.Авто доглянуте технічно справне. Двигун в прекрасному стані , масло не бере , не димить. Олива і фільтра мінялися регулярно. Кузов без іржі , серйозних дефектів чи нюансів немає. В авто встановлена хороша музика , магнітола з блютузом. На авто встановлений електричний бензонасос, ГБО(не вписана в техпаспорт) Продаж з переоформлення Стоїть хороший акумулятор varta Всі питання за телефоном
Продам на ходу переоформлення
Продам надійний автомобіль. По кузову є нюанси, потрібні сварочні роботи. По техніці все порядок, без нарікань. Переоформляється! Будь-який продаж.
Продаю мотоцикл Viper V150A Мотоцикл 150сс³ 12 к.с LZEPCKLA4E9B01345 на холодну заводиться з пів обороту з кнопки і з лапки передня вилка не тече сальники нові,масло поміняне Моторне масло заливав XADO 10w40 4T по мотору питань нема ніхто туди не ліз по проводці все добре НА ДОКУМЕНТАХ З мінусів потрібно передній супорт Можу скинути відео як працює мотоцикл в вайбер,ватсап,телеграм
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?