Автомобіль на ходу кожен день. Відкапеталений двигун. 15000 км пробіг після капіталки. Повністю поварене дно(без ржавчини). На криші встановлений багажник, є фаркоп. Встановлена нова вихлопна система, замінені передні суппорта, задні колодки. Віддам додаткові запчастини + два комплекти резини.
Продам авто в доброму стані деталі за телефоном,або обмін на нерозтаможене авто,або на ниву.
Автомобіль в гарному стані,є маленькі пошкодження по кузову. Двигун в гарному стані зроблена головка мотора, сів і поїхав. Обшивка дверей нова дуже гарна. Телефонуйте на номер
Машина сів і поїхав . на фото видно все минусы пришлю фото вайбер
Автомобіль в справному стані. Телефонуйте розповім детальніше.
Мотоцикл в ідеальному стані. Led фара та світлодіодні стрічки, на фото все показано, гума в хорошому стані, зірочки замінені, цеп ще бути схожим, мотоцикл дуже добре доглядався, на обкатці заміна масла відбулася 4 рази, далі замінював що 1000км, заливавши виключно оригінальне Xado 10w40, останній раз затоку німецького виробництва, назву не пам'ятаю, від'їзлив 500 км, заміна не обов'язково. Гальма хороші, без будь-яких проблем, вихлоп прямоток (не голосно) звучить досить не погано, є незамітні подряпини, а взагальному мотик класний. У потоці виділяється тим, що яскраво світиться зі всіх сторін. Детальніше розповім по телефону. Телефонувати на Watsap, Viber, Telegram
В нормальному стані. Нова рейка,нова КПП,хороша зимова резина. Заводиться і їде,потрібно зробити карбюратор. Знімається з учьота,я власник по техпаспорту
Попри свої роки автомобій на ходу. Технічний стан середній. Кого зацікавить дзвоніть запитуйте.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?