Автомобіль в адекватному стані ,двигун не димить ,працює рівненько на газу і на бензині .Ходова не тарабанить .Є ГУР,склопійомники.ГБО 4 покоління .Дефекти по кузову видно на фото .
Машина на повному бойовому ходу по електриці все працює хороша музика стоїть все на ходу
Машина на ходу, двигун не димить, вписане ГБО 4 покоління. Класна магнітола, оригінальні легкополавкі диски, гідро підсилювач керма, люк, є скло підйомники. Машина 1994 року, віддаю за адекватні кошти. Повне переоформлення. Хороший торг біля машини .
Авто повністю на ходу газ бензин по технічному стану авто в ідеальному стані по кузову все видно потрібно переварити пороги, дніше авто ціле а так авто не потребує жодних вкладень
Авто не на ходу, проблеми з двигуном та самим авто, без АКБ, сальник кермової рейки під заміну, проблеми з панелею приборів, не працює центральний замок та сигналізація, кузов так собі, водійські двері в аварійному стані, капот вигнутий, продаж для майстра на відновлення чи кому при потребі на запчастини. Продаж тільки з переоформленням
Не находу колесо пробите мотор зроблений працює гарно потрібно замінити генератор вже є в наявності полірнути кузов є царапини відхімчистити салон торг на каву 50$ максимум
Авто на ходу , по кузову є проблеми
Продам скутер Honda Dio Af68 2012 року на документах. Скутер в ідеальному стані. Мотор був відкапіталенний 800км тому. Всі розхідники замінені. Мотор абсолютний сток. Скутер на повному бойовому ходу. По пластику моментів немає. Резина хороша що передня що задня. Якщо потрібно додаткові фото або відео роботи мотора пишіть або дзвоніть.
Продам свій Geon Unit в відмінному стані. Зберігався в гаражі заміна масла кожні 500 км. Кастомізований під ДШВ
Продаю мотоцикл в гарному стані резина в доброму стані коробка не вибиває мотор масла не бере заводиться з пів тика детальніше по телефону)
В нормальному стані, не гнила. Мотор 1.5 працює добре, як на газу так і на бензині. **********
Продам авто ЗАЗ 968М в гарному стані , повністю справний та комплектний (на ходу). Авто простояло приблизно 1.5-2 роки.Разом з авто в комплекті віддам багато запчастин ,колеса, коробка передач та багато іншого.Всі питання по телефону.
OPEL OMEGA A 1988р. 2.0 інжектор, газ/бенз. Газ вписаний в техпаспорт, автомобіль їздить кожен день, новий редуктор ГБО, нова головка, також є донор, документи в порядку, любе переоформлення, є питання телефонуйте.
Машина на повному ходу, з усіх питань телефонуйте за номером, який вказаний в оголошенні, я господар, тільки переоформлення, є нюанси по паркам, по салону, а так їздить щодня
Продам Жигулі 2107 в гарному стані,на ходу, сів та поїхав, 2 комплекта резини на дисках,салон в доглянутому стані,газ вписаний в техпаспорт
автомобіль на ходу всі запитання по телефону можливе переоформлення
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?