Авто після пожежі, до пожежі авто працювало дуже добре. Можливий торг, телефонуйте.
Продаю кастомний мотоцикл Днепр МТ-11. Мотоцикл на ходу, технічно справний. Також встановлений тримач для телефону та зарядка. Зовнішній вигляд змінений (кастом). Встановлена передня «вилка» перевернутого типу, LED оптика, конструктивно змінена задня частина рами. Додатково встановлені захисні дуги. Карбюратори PZ-30 з прискорювачами, встановлені фільтра нульового супротиву. Також встановлено покажчик напруги, та датчик температури. Передні гальма з гідравлічним вижимом. Фото різної давності тому на деяких фото немає присутніх конкретних елементів Документи в порядку, техпаспорт в наявності. Пишіть у Telegram або Viber. На дзвінки не відповідаю.
Автомобіль Volvo 744 , 2.4 TDI ( 6 цил рядний дизель ) , двигун з турбіною і інтеркулером , заводиться легко, навіть взимку, свічки накала поміняні, аккумулятор новий 100А , насос ТНВД був куплений новий з Німеччини, рейка гідравлікчна не тече, працює добре , передня підвіска вся перебрана втулки і тяги , стійки нові вставки амортизаторні передні, гальма і супорта перебрані, гальмує нормально, втрати гальмівної рідини нема , масло не жре , але не скажу ,що не доливаю, як звичайний дизель VW у його віці , є 4 диски колісні кованні і 2 диски титанові R15, запаска R14 , пічка працює, кондюх знятий, КПП 5-тка ступка з кнопкою овердрайв, працює все , кнопка виведена окремо , поміняні масла в двигуні, кпп і задньому мості в квітні 2026 року , фільтра відповідно теж , з того , що можна зробити , поставити карту дверей ліву водійську, вона є в доброму стані, але не ставлю, щоб не вшатати, можна підкинути свіжі задні амортизатори, Можна підкинути ручняк, всі деталі є, були зняті Головка в порядку, куплені ремні на заміну але не міняв ,бо помер майстер , в мене одного ця машина з листопада 2000 року. Склоомивач лобового працює, щітки працюють , салон в хорошому стані, не вбитий . Ще до неї в нагрузку можу віддати багато запчастин , але то цікавіше тому ,хто займається розборкою Вольво, починаючи від кожаного салону бежевого кольору , який треба реставрувати закінчуючи багато ще чим, але то вже при особистому спілкуванні . Продаю бо швидше всього буду мобілізуватися ,
без торгу
Продам форд ескорт 1988 року випуску, 1.4 бензин, двигун масла не бере, продаж по не потрібності, потрібно відрегулювати карбюратор та щеплення. Тільки переоформлення!!! мoжу бути не в мережі то пишіть вайбер, телеграм.
Продам авто Опель Вектра. Автомобіль на впевненому ходу! Телефонуйте все розкажу. Продаж з переоформленням.
на ходу , нова резина , газ вписаний ,є колпаки ,пару нюансів по краю порога , треба перекрасити задній бампер .
Весь час в одних руках. Ржавчини ніде не має, фарба не вздута. Машина повністю на ходу. Двигун не робили, працює добре не димить, ходова не стукає.
Продам ваз2108, на ходу,в гарному технічному стані. За подробицями телефонуйте
Продам Форд Сиера , потім після капіталки пройшов 40000 км.
продам ваз 21099 в доброму стані є нюанси по косметиці всі деталі по телефону
Скутер в чудовому стані, по пластику невеличкі нюанси, по двигуну притерті клапана, стан поршньової нормальний, мастило змінювалося вчасно,замінений ремінь варіатора, щеплення, ролики, нова резина.за питаннями **********
мото в чудовому стані,сів і поїхав,гляжений,гаражне зберігання
Продам Toyota Carina II 1987 року. можливо на розборку Двигун 1.6 бензин, карбюратор, машина заводиться без проблем і їде. Стан: авто на ходу, можна пересуватись мотор працює рівно коробка передач без зауважень гнилі пороги (потребують ремонту) потрібен ремонт ходової частково По документах: Документи в порядку, переоформлення можливе За всіма деталями дзвоніть за номером тф
Мопед у збереженому стані використовувався дуже рідко. З документами все добре)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?