Продам Опель Аскона 1.6 дизель в нормальному стані як на свої роки. Мотор коробка все працює добре ходова зроблена. Автомобіль сів поїхав.
Нормальний стан, без АКБ, новий стартер, гума вся всесезонна, нове зчеплення, торг, питання по телефону
Авто технічно в хорошому стані. Останнім часом було багато чого замінено, а саме бензонасос, форсунки, термостат, зроблено стартер та генератор. Рік тому встановлений новий мотор. Масла від заміни до заміни не бере. 2 комплекти коліс з хорошою резиною. Є нюанси по кузову на які реальному покупцю буде хороший торг.
Авто не на ходу Продож переоформлення в мрєо
Після невдалого візиту на СТО продаю Nexia 2007р.. Планувалося зробити капіталку але підвів виконавець. Кузов поварений та покритий грунтом під покраску. Двигун і рульове разібрані. Усі деталі по телефону.
Мот в чудесному стані! 2 роки в користуванні жодного разу не підводив. Відвідував мото східки по всій області, ідеально підходить для дальніх мандрівок,комфортно тримає дорогу як по трасі так і по сільському типу покриття ,пасажира не відчуває ,двигун 175 куб. відчувається дуже сильно, штатний випуск з відстрілами на скиданні газу дає це відчуття потужністі. Доглядав дуже добре,масло тільки Хадо ,раз в 1тис . Покришки замінені ,вистачить на 2-3 сезона. Зірки замінені 2 місяці тому. Пластик весь на оригіналі,всі кліпси оригінальні,болтики не губидись. Клапана відрегульовані 2 міс тому. Карбюратор почищений та поміняні жеклери з прокладками. Двигун не розбирався. По електриці питань немає,все працює як треба. Цей двигун дуже відрізняється від інших китайців, якість дуже хороша .Це я зрозумів за 2 роки експлуатації та мого досвіду в мото темі. Мотоцикл не потребує вкладень,масло замінив менше 1тис назад,1 місяць тому ,на ТО завжди звертав увагу, як я, так і минулий власник . Користувався з розумом,не люблю коли з техніки знущються ! Всі питання задавайте будь яким зручним способом для вас,з радістю відповім . Причина продажу, займаюсь навчанням , шкода що така техніка буде стояти без діла,та і за 2 роки користування пора думати про підвищення кубатури. Пробіг оригінальний!на цей момент 19 033 км!
Продам машину • Продам боевую Копейку, прошла Бахмутский район, начиная с Часового Яра и многие прифонтовые зоны , проехала с Донбасса на Львов на легке, без всяких проблем. По кузову машинки : есть места где нужно подкрасить и подварить. По ходовой все перебрано 2 месяца назад идёт 120 на легке, мотор роботает как часики, установлен газ . Машина на полном ходу, сел и поехал. Стоит по одной причине, так как получил тяжолое ранее и ездит на данный момент не могу. так что продаю свою малышку с характером, желательно в хорошие руки. По всем допольним вопросам прошу обращаться по телефону или же в мессенджер. Всех кого интересует пишите, кто предложит 10 тысяч за неё сразу можете, идти купить себе скутер и кататься с ветерком ) • Торг уместен только реальному покупателю или при личной встрече • Комплект зима+ лето присутствует.
Переварен,перефарбований, на ходу ,безАКБ .Не гнилий не битий.Кап.ремонт двигуна пробіг1500км,замінені сайлінблоки,шарові,тормозні робочі циліндри,колодки.Кермова колонка і трапеція замінені.Не працює ручник і лівий стеклопідіймач.Потребує косметичного піклування і хімчистки
Продаю авто марки ВАЗ 2101. Білого кольору рік випуску 1971р. Двигун після капримонту.Торг присутній.
Продам скутер в хорошому стані стан сів і поїхав скутером мало їздив і тому малий пробіг тому що є автомобіль , пластик не подряпаний без тріщин , сидіння без подряпин , акумулятор добрий , заводиться працює ідеально, скутер знаходиться у Делятині деталі по телефону
Продаж авто в нормальному стані.По кузову є невеликі рижики(є на фото).Двигун працює нормально.Ходова зроблена.На автомобілі встановлено новий стартер,комплект електронного запалювання,зчеплення valeo,карбюратор.Кпп 5 ст.Авто знаходиться в Слободі.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?