Авто по запчастинах!! Ходова, КПП, мотор в гарному стані. Подробиці по телефону.)
На ходу,глухне на нейтралі але не завжди, глушник трохи вигорів,басистий звук) авто не Нове є рижики, вм'ятинки, передні сидіння з іномарки, сигналізація,двоє ключів, багажник з кнопки, є музика, поміняні задні колодки, масло поміняно 2000км тому, страхування до кінця року, продаж на 13 дисках ,літня гума,можна трохи покататися але вже під заміну, пишіть, надам номер телефону у повідомленнях
Авто в робочому стані ,2 комплекти резини . Мотор коробка працюють ідеально .
Продам авто в робочому стани, встановлен з оформленням газ
Двигун і коробка без нарікань, працює добре. По кузову все видно на фото. Є тріщини на лобовому склі. Рульова рейка потребує ремонту або заміни. Торг біля капоту. Перекупів, розборщиків і тих хто з бронєпоїзду велике прохання не турбувати.
можлива доставка
Продам 2107 у нормальному стані Газ бензин все працює
Потрібно замінити свічки і настроїти карбюратор по решті питань немає або обмін на ваз 2109 торг реальному покупцеві
Продається авто газ 24 1979го року. Тільки переоформлення через сервісний центр/дію. Двигун рідний змз 402 Весною 24го року робився кап ремонт двигуна, після нього проїхала 3000км і стояла. Під час ремонту робилося: Заміна распредвала на "ульяшку" та встановлення нових втулок з їх підгонкою Вирівнювання постілі колінчастого валу Протока і балансування з маховиком і щепленням Нові вкладиші першого ремонту. Нові поршня 92.5мм з кільцями Гільзи розточувалися Шпильки деякі рідні, деякі ремонтні. Гбц: портинг, клапана та сьодла збільшені від 2410 Втулки нові, пружини подвійні від 2410. Помпа: основа від газ 21, сам елемент лузар Термостат вакхлер Карбюратор 41й солекс, налаштований. Запалювання електронне, новий трамблер. ВУТ від субару форестер, гальма дуже мякі та потужні. Гальмівні шланги замінені, робочі циліндри також. Барабани деякі нові. Щеплення нове сакс Радіатор від mitsubishi lancer 9 2.0 з двома швидкостями швидкостями (поки працює від тумблера), від датчика не зміг доробити Передня ходова вся збита, промащена. Колеса р14 rosava всесезоння. Рольових редуктор від газ 31105 з рульовою колонкою: Кермо, педалі, замок запалювання, перемикачі. Склоочисники від 31105 встановлені але не встиг підключити Бак від 3102 в багажнику. Задній міст стандартний. По проблемам: Затікає вода з жабо склоояисників, багато місць, де лкп відходить але гнилі немає. Двигун в останні виїзди почав плюватися маслом в карбюратор Додаткові фото, відео можу надіслати у вацбері/тг Торг Ціну пропонуйте
Телефон **********.
Двигун після капремонту, ГБО 4 покоління, на ходу.
Продам шістку на 1.6, мотор живий, запускається нормально, по кузову є нюанси, газ є, всі інші питання по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?