Двигун перебраний, блок перегільзований, нова поршнева, об'єм 2,4 газ/бензин. Потрібно докласти рук, стоїть два роки. Всі деталі по телефону. Самовивіз.
Ауді 100 с3 1983 року.Полетіла коробка автомат. Мотор 2,2Газ/бензин . Якщо поставити механіку проробить ще довго і надійно.(не має часу цим займатися) Всі питання за телефоном ***************33 Богдан
Продам ВАЗ 21099, 2004 рік, двигун 1.5 бензин. Автомобіль у хорошому технічному стані. Двигун після капітального ремонту, працює рівно, без сторонніх шумів. Коробка передач у відмінному стані, всі передачі вмикаються чітко та не вибивають. Дно ціле, без гнилі та критичних пошкоджень. По ходовій частині автомобіль їде впевнено, нічого не стукає. Салон доглянутий. Електрика справна. Машина на ходу кожного дня, вкладень не потребує. Хороший варіант як для щоденної їзди, так і для першого автомобіля. Детальніше розповім по телефону.
В автомобілі все працює хоча виглядає він не як нова копійка. Все освітлення та обладнання повністю у справному стані, повністю посварена, без дір. Двигун працює повністю коректно, не троїть і не димить. За свої кошти гарне авто, та я не проти торгу. Телефонуйте якщо цікавлять деталі
Машина на ходу сів завів і поїхав їздила тьотя на закупи і назад
Авто в робочому стані сів і поїхав документи в норми кого цікавіть звоніть (**********
Газ вписаний, стан на фото ,я власник.
автомобіль на ходу сів поїхав відсутня страховка колеса зимові деталі по телефону
Продам славіка. В цілому норм, але підшаманити треба. По кузову є питання. Двигун норм. Заводиться з півтика, не давно був капремонт голови, толком не їздив. Прокладка, карб, антифріз, все нове. В цілому на разі заводиться і їде. Довірка, переоформлення, по бажанню.
Відмінний економний автомобіль.
продам ваз 2105 в гарному стані нічого робити не треба варити красити не потрібно мотор робить гарно масла не п'є не демить ходова гарна коробка не вибиває передачі включаються гарно міст не виє хорошому покопцю гарний торг цікавить обмін детальніше по телефону
на ходу газ/бензин гур
Продам авто, мотор без проблем ходова не стукає, працює на газу і на бензині.
Машина на повному ходу, працює як на газу так і на бензину. Газ вписаний , свіжа страхівка
2.0 дизель 1989р. ТОРГ ПРИ ОГЛЯДІ!! МАШИНА НА ПОВНОМУ ХОДУ, ЇЗДЖУ КОЖЕН ДЕНЬ!!! Треба дивитись до пічки(ЗАГЛУШЕНА). Бажано поміняти помпу, почала підсвищувати(так вже рік). А так то питань нема, машина надійна. Мотор ще буде їхати і їхати По техніці все в дуже хорошому стані!!! Редуктор, коробка не гуде, щеплення ідеальне. Машина 8 за 10, за такі гроші достойна уваги. По ходовий питань нема, все мінялось на оригінальні деталі. Стойки міняв, всі чотко віпрацьовують, задні пружини міняні. Топливна працює чотко на 1100км зїв 55л. Кузову на 8з10 критичного нічо нема. Машина з мінімальним вкладенням, ше буде довго служити. Пишіть дзвоніть, додаткові фото, інформація.
Треба ремонтувати двигун. Димить.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?