продам машинку на повному ходу двигун робить рівно не димить не троїть, щеплення та коробка впорядку.. машинка переоформляється без питань… звісно є нюанси по кузову, не відкривається багажник, але я думаю ціна компенсує всі нюанси… з дурними пропозиціями не звертатись торг мінімальний
Авто кожен день на ходу, є моменти по кузову. Всі питання по телефону
На ходу всі питання по телефону
Мотор 1.3. Коробка 4 ступка, передачі не вибиває. Редуктор 03. Генератор від 2108. Стартер редукторний. Салон червоний ранній. ГБО вписане. Передня гума зимова майже нова. Задня на допал. Потребує зварювальних робіт. Тільки повне переоформлення.
Власник.Деталі за телефоном.
авто повністю обслужене мотор ходова кузов коропка без нарікань -18 морозу завелась спів тику газ утриманий кого цікавить дзвоніть за номером усім мирного неба
Продам Нісан по ціні Жигуля ,авто потребує поварки арок і порогів,стоїть вже 6 років без роботи мотор хороший робить що на бензині і на газу.
Поміняв воздушний фільтр,топливний,замінив патрубки. Замінив лівий шруз. Поміняв топлівний насос. Зробив акустику,файно грає. Замінив супорта,циліндри,тормозні колодки на передній осі. Нова літня резина сзаді. Поміняв всі масла. Замінив генератор,ремень грм. Потрібно помити бак,довго їздила на основі газу,забивається топлівна магістраль,треба відьеднувати патрубок від бензонасосу, продувати ,потім їде ще)).(просто помити бак) загнати на сто і сказати...
Автомобіль по ціні телефону, машина на ходу але потребує рук. Вже багато чого було відремонтовано по технічній частині. Але не добрались до радіатора, порогів, та центрування кардану. Гальма та підвіска обслужені. Газ вписаний, працює як на газу так і на бензині. Є всі чеки ремонту (вкладено не мало) В подарунок з машиною, запчастини до неї) Тільки повне переоформлення, можна через дію. Розумний торг тільки у капота. Огляд по буднім дням, з 10:00 по 17:00 ( або за домовленістю на вихідних) Всім вдалих покупок.
тонована в коло, по кузову є моменти, є питання по мотору, гума як нова, мотор масла не їсть, коробка передач стоїть 5ступка Fiat, міст не виє, їде дуже жваво для своїх років, свежое оформление, машина полностью чистая, музыка нормальная, писать на Вацап
на ходу все працюе заводится . потребує заміни акамулятора бо стоїть вже 5 років. вітрове шкло в наявності ! з переоформленням!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?