Хороший стан,мотор живий масло небере,ходова вся зроблена,щеплення поміняно,один власник, резина нова сів поїхав.
У нормальному стані, сів та поїхав, електронне запалення, гума хороша, продаж тільки з повним переоформленням, всі питання по телефону
На ходу.Всі питання в повідомлення.Бізнесмени з пропозиціями 400 500 не пишіть і не дзвоніть не тратьте свій і мій час.Звязку з власником немає.Двигун майже 10000 після повного капіталу, коробка добра газ вписаний, кожен день на ходу.підтікає радіатор пічки і поламаний замок запалювання.До газу не вистачає кнопки і штуцера бо після капіталу не користувались.Машина для роботи
2007р 1.3.Бензин, Після ДТП, На ходу. Торг.Всі питання по телеф Телефонуйте будь який час.(())
Проведено капітальний ремонт двигуна, новий карбюратор (К151), новий акумулятор, замінено усі тормозні циліндри, оновлено тормозну систему. Пятиступінчата КПП.
Авто в гарному стані,технічно справна. Мотор 1.3 станом будете задоволені. Зимова гума А як родзинка салон В ходу м?яка та зібрана,одним словом жива копійчина!
Продам ВАЗ на худу деталі по телефону 09******38
Продам ваз 21099 на газу 4покоління,на ходу технічно справна,замінено нове щеплення разом з маховиком,новий радіатор охолодження,патрубки,помпа,новий стартер,в авто вкладено немало грошей,з пропозиціями 800-900$ не торбувати,по кузову присутня дрібна косметика,без торгу
мотоцикл обслужений, нюансів по мотору немає, стоїть прямоток, є царапини на пластику незначні пластик цілий, масло заливав мотюль 10в40, був замінений повітряний фільт також масло та трохи зчеплення біш нічого не потрібно робить.
Продаю старого надійного німця) деталі за телефоном.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?