Дзвонити писати у вайбер телеграм. З документами все добре. До вашої уваги експортний варіант 9-ки. ГБО 2 вписане в тех.паспорт. розхід 10-11 по місту. Об'єм двигуна 1.1л. Коробка 4х ступка За авто слідкував і купляв тільки найкісніши запчастини бо постійно їзжу. В 9ці впевнений робити нічого не треба крім космітичного ремонту (невеличкі жучки по низу). Комплект зимової гуми вистачить ще на декілька сезонів. Літня лише 2 шт. Багажнік відкривається з кнопки в салоні. Авто в мене вже 5ть років. Список що за цей час було зроблено: Заміна ременя ГРМ 58000 Кермовий наконечник лівий заміна 75000 (лемфердер) Шаровая ліва 75000 Резонатор вихлопу (Алюмінізірований Польша) 75000. Свічі запалювання заміна 76400. Ремень грм 89000 Помпа 89000 Заміна щеплення 91000. Ремонт КПП 91000. Заміна колодок гальми(фірма Ate) 93000. Заміна щоток генератора 95000. Заміна щоток стартера 95000. Заміна щоток стартера 4000. Акумулятор купляв рік тому.
Мазда 929 . Просекло прокладку ГБЦ. На головці забиті водяні канали. Продаю цілу або на запчастини. Дзвоніть або пишіть на вайбер.
Ваз 2107 нові передні скати титани електонне запалення мотор після капіталки ходова зроблена
Мото кожного дня на ходу , доїжаю на роботу
Авто не на ходу, потребує ремонту
Машинка працює гарно є не великі дефекти по типу рижих плям, подряпин та вмятин
Продам таврію 2006 року, не гнила, вся в рідній красці, з пробігом 63 тис.
Автомобіль ВАЗ 2101 в оригінальному робочому стані гаражне зберігання виготовлявся автомобіль для ДАІ обласних структур .
тентованих причіп. електроніка працює. запаска у подарунок. тільки вайбер і ватсап
Продам легковий добротний саморобний причіп. Документи є. Борти з оцинковки (покрашені), задній відкидається. Міцна рама (розварена з кутику), на ресорах. Причіп набагато міцніший і кращий аніж нові ті що зараз продаються. Є запаска, тент.
ВАЗ 2107, газ/бензин, газ вписаний. Електронне запалення, електробензонасос. КПП 5-ст, Полонез. Лед лампи, не сліплять. Автоматичний кран пічки. 2 din магнітола з gps. Камера заднього огляду(треба підключити). Підрульові перемикачі Пріора. Замок запалення 2108 під праву руку. Генератор 2108. ЕСП передніх дверей. Приборка з лед підсвіткою. Багажник кнопка/ключ. Євроручки дверей. Гума зимова 80%. Потребує заміни редуктора заднього моста та сальника напіввісі. Малярка по бажанню. Тільки переоформлення.
Продам ВАЗ 2101. Автомобілем володію 3 роки. За цей час було дуже багато чого зроблено, точно все вже не згадаю. Перетрушувалась ходова, перебиралась гальмівна система, в передніх ступицях болти замінені на шпильки від Шевроле з гарними хромованими гайками, замінено радіатор двигуна з патрубками і радіатор пічки з краном, нещодавно замінено помпу і встановлено новий АКБ (на гарантії), замінено проводку з блоком запобіжників, новий моторчик омивача, бачок (але він протікає) трубки і форсунки, стоїть електронне запалювання, замінено накладки щеплення і задній сальник колінвалу, подушки двигуна і КПП. По салону встановлено відновлену торпедо 2101, новий підрульовий кожух з кнопкою аварійки, нові накладки педалей, нові дверні карти з пластиковими накладками, ручки з підлокітниками, ручки відкривання дверей, ручки склопідйомників, нові кінцевики. Машина була поварена і пофарбована, але своїми силами, тому присутні косяки, але купи тримається і виглядає краще ніж більшість копійок. Після поварки і фарбування більше 2 років простояла в гаражі, виїждала тільки 3 рази на кілька км, тому що після неї було вже кілька авто і на цю не вистачало часу. Двигун 21013 на 1.2 л., під'їдає масло, але їде добре, тяга хороша. Встановлена газова установка з великим балоном (вписана в ТП), але після заміни проводки я так і не підключав кнопку і бензиновий клапан, також віддам ще один редуктор з новою прокладкою. Також на автомобілі встановлено потужний фаркоп. В комплекті з автомобілем віддаю домкрат, балонний ключ і 2 запаски. Також віддаю багато різних запчастин від неї, масло в коробку і редуктор і металевий захист двигуна. Можливі різні варіанти обміну (наприклад з моєю доплатою + ще можу додати мотоцикл ИЖ Юпитер 2). З документами все добре, можливий будь який вид переоформлення за вашим бажанням.
Продам Хонда Леад 90 в харошом состоянии толком на нём не ездил пригнан с Японии стоит сигнализация дополнительная линзовая фара стоит ночью харашо видно дарогу установлен дополнительный багажник вывел на него светодиодную ленту при торможении загорается масло заливалось тока Матюль заводится с полабарота при желание покупателя можно ево кинуть на регистрацию есть возможность продаю ево от безнадобности гаражное хранение звоните
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?