Машина добра,на свої роки! Поміняно карбюратор,замінені саліблоки,до авто віддам диски миталеві r14, ричаг новий також віддам,газовий редуктор в придачу!
Авто на розбір.Звертайтесь кого цікавить
Авто без додаткових вкладень, заводиться і їде. Гаражне зберігання
Продам Оріон 1,4 газ народу, але потребує рук. Обмін не цікавить !! З питаннями звоніть.
Продам ваз 2101, чиста копійка. Салон доглянутий, грубка дме. Усе справно, сів та поїхав. Гнили/дірок немає
Другий власник. Авто робилось для себе. Чотири роки назад авто фарбувалось і варилося. Їзде батько. Працює добре. Зимою авто не використали. Зараз на літній гумі. Дирок не має, кузов оброблювався мовілью. Газ на авто не має. В ДТП авто не разу не було.
Обєм двигуна 2.9 бензин ,заводиться їде але потребує заміни масляного насосу.Потребує поварки переднього лівого ланжерону,стан на фото
Авто в робочому стані, сів і поїхав . Працює що на газу, що на бензині . Газ записано в документах. Невеликий торг на каву. КПП - 5 всі передачі працюють. Дзеркала заднього виду стоять великі від Вольво. Салон матеріал ,обшивка матеріал. Стоїть центральний замок , потрібно подивитись, щоб добре працював. Якщо робити з авто бубу, то потрібно передути, чи перекрасити, а для роботи і так піде. Резина в нормальному стані. Стоїть форкоп без проводки , По електриці все працює, двірники ,світло, аварійка, стопи, Ручний тормоз працює. Передні тормозні колодки нові , супорта працюють справно. На склі є тріщина, обзору не мішає . Запаска , докатка. Витрати палива вказані на газу. На обмін із розрахунку ціни 1100 . Перекупів прошу не тратити мій і свій час , це авто не для вас .
Продам ваз 2108 на ходу состояние машины на фото, за подробностями в ЛС
Продам Москвич ІЖ 412 на повному ходу. Не гнілий, але має сліди використання.Двігатель в повному порядку, масла не їсть, працює добре в любий сезон. Встановлено газо балонне обладнання 2 покоління (розхід газу близько 10 -12 літрів /100 км.). Коробка в відмінному стані. В квітні було зроблено ТО, перебрані тормоза, проведена профілактика стартера та генератора. Пічка працює добре. Резина не нова, але пройшла трохи більше 5000 км. Є багажник на даху. Машина ніколи не підводила, надійна і не примхлива. Продаю в зв'язку з втратою зору. Авто знаходиться в Павлограді. Переоформлення любе, на ваш розсуд. Я хозяїн, документи в порядку.
Opel Vectra 1.6 газ/бензин, 1989 (на запчастини, цілком) Продам Opel Vectra 1989 року Двигун 1.6, газ/бензин (газ вписаний в техпаспорт, 2 покоління) Пробіг ~320 тис. км ? Авто НЕ НА ХОДУ Стан як на фото ? ВАЖЛИВО: Продається тільки цілком на запчастини РОЗБОРУ НЕМАЄ ? ? По авто: двигун, коробка, газова установка - присутні багато комплектуючих під розбір або як донор ? По стану: кузов має рижики, сліди часу авто довго стоїть в гаражі ? Документи є / можливе переоформлення ? Знаходиться: с. Русанів (~20 км від Броварів) ? Перегляд: субота / неділя, за попередньою домовленістю ? Телефонуйте / пишіть ? Ціна: 700 $ (торг)
Продам експортну 2107, газ/бензин, газ вписаний в техпаспорт, машина переоформляється, вкладень не потребує, фарбувати, варити не потрібно, є нюанси по кузову, днище, арки, пороги цілі, мотор, коробка в порядку, музика блютуз, гума всесезонна майже нова, всі питання по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?