Машина в хорошому стані, не гнила кузов цілий, мотор повністю откапіталений, по електриці все працює, музика є печка гріє антифріз масла фільтра замінено, з нюансів потрібно замінити саленблок чути в правому колесі, і задню хрестовину є вібрація на скорості.
Машина обслужена , технічно справна , на тетанах , зима резина масла фільтра поміняні свічки дроти пас грм , пороги арки переварені покрашена , запущена мовільом зовні всередині . Заводиться зпів тика газ\бензин . Переоформлення!.Обмін на Wolkswagen tdi .
Продам роботягу,только переоформление, никаких доверок!! • Машина на полном боевом ходу, на данный момент нечего котострофично делать не нужно,по кузову дыр нет,гнили тоже,хороший акумулятор, новый стартер,два года назад ставил новое газовое оборудование,работает как часы,что на бензине, что на газу!!! • Звоните с 9:00до 22:00 • Все расскажу • Машину смотреть в Приднике
Піт байк geon x-pit 125 **********, є кікстартер також є електро стартер, мотоцикл на документах має повортники стопи і тд. Вклав в мот душу, єдиний в укр такий Тюнінг: накладки на шпиці,накладки на тормоз та щеплення, нова сідушка, гріпси, лапка передач, накладка на вихлопну трубу, стікери. Пітбайк має приборку, спідометр показує в милях Висота по сидінню 880мм можна підняти або опустити за допомогою амортизаторів колеса 17/14 Пишіть бо на звінки рідко відповідаю Тіки перерформлення , можлива відправка поштою по предоплаті
Не на ходу
Всі питання за номером телефону
Авто в робочому стані, потребує зварювальних робіт днища та порогів. Тріщина на фарі, та поворотнику ліва сторона з переду. Нова помпа, ходова на 3+. Економний простий дизель, без турбіни. Заводиться при любих морозах, є підігрів палива в корпусі фільтра.
Форкоп, запаска, дуже м?яка по ямах.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?