Заводський R-Line. По машині зроблено багато, окрім базових ТО: 135 т. км - після купівлі, замінений перший раз ланцюг ГРМ, на 210 т. км замінений другий раз. Замінений був ТНВД 30т. км назад. В автомобілі в круг встановлені спорт амортизатори KYB ULTRA SR та нові пружини. Через стук рейки APA - була замінена на рейку ZF-3 з пробігом 19 тисяч. Встановлений новий комплект посиленого щеплення LUK від S3 (не важке, по зусиллям вижиму!) + новий маховик. Зроблена шумовіброізоляція передніх арок, задніх арок, багажника, всіх дверей, стелі. Встановлений Composition media (з активованиим Carplay/Android auto) + камера заднього виду. Європейський підлокітник зі шторкою. Перетягнута стеля. Збережені фари в гарному стані завдяки бронеплівці. Диски американського виробника VIPmodular - VRC110, дуже легкі. Заміна масла в двигуні кожні 5-6 тисяч. Також на 190т.км замінене масло в коробці (Mobil). Авто їде дуже бодро та збито. Машина на механіці, ніяких проблем як на ДСГ. Міг щось забути додати, але в авто покладено дуже багато зусиль, кожний елемент, кожний нюанс пропрацьований. При купівлі обирав тільки механіку, адже є поціновувачем. Авто дарує емоцію. Готовий до будь-яких перевірок (ендоскопію і так далі, впевнений в технічному стані на всі 💯). Мінімальний торг на місці
Чудовий автомобіль! Повний привід! Android система з камерою заднього виду! Найбільш жива Каптива! У шикарному стані!!! Повна комплектація! Повністю обслужений!!! Не потребує ніяких вкладень!!! Найміцніший і надійний двигун!!! Гарний та привабливий зовнішній вигляд! Є можливість обміну на ваш автомобіль в телефонному режимі! Є можливість придбання як за готівковий розрахунок так і в лізинг або за криптовалюту!!!
Harley-Davidson Iron 883 XL883N 2019 рік Я перший власник в Україні. Мотоцикл купувався в США цілим, з незначними косметичними пошкодженнями та царапинами по навісних елементах, без серйозних ДТП чи ударів. Відкатав лише пів сезону. Ідеальний стан, гаражне зберігання, всі розхідники замінені, новий акум, безключовий доступ. Зроблений якісний дорогий custom-проект на нових комплектуючих. Встановлено: вихлоп Vance & Hines Mini Grenades, нульовий фільтр Arlen Ness Naked Monster Sucker Intake, Stage I, піднятий бак, сідло Le Pera, оригінальний Harley-Davidson sissy bar, Frisco style кермо, дзеркала Joker Machine Viewtech 7, ручки ODI Hart Luck Lock-On, кастомна бокова сумка ручної роботи, свічки Accel Platinum, forward controls, а також перенесення передніх поворотників вниз на вилку через оригінальний Harley-Davidson Signal Front Mount Kit Бак пофарбований у Nardo Grey під власний стиль. За бажанням можна встановити оригінальні емблеми Harley-Davidson на бак. Мотоцикл має дуже стильний dark/custom вигляд та хороший насичений звук.
Авто на повному ходу та все працює.
Продам авто в гарному стані, вкладень не потребує. Оригінальний пробіг, 18диски, двигун 2.5л( можна встановити звичайне ГБО). Додатково встановлена дорога шумоізоляція в компанії Аbrikos Auto Tuning м. Хмельницький (є підтверджуючі документи, сертифікат та фото їхньої роботи). Торг можливий біля авто. За більш детальною інформацією телефонуйте
Продам власне авто,приганялось для себе з Америки.Нічого робити не треба сів і поїхав!!!.Тільки повне переоформлення.Розумний обмін на кросовер з моєю доплатою.Зв`язок тільки по Whatsapp.ТОРГ.. Переконливе прохання !!!!!!!!автосалони, майданчики, не дзвоніть та не пишіть!!!!
Продам власне авто! Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю обслужений та не потребує вкладень. Проведено ремонт ходової частини, замінено всі масла та фільтри, включаючи обслуговування коробки передач!
Авто пригнане з Німеччини, в гарному стані, двигун працює гарно без нарікань. По ходовій частині ідеал. Присутня велика панорама, гарний сімейний кросовер, з мінімальними витратами палива. Машинка варта вашої уваги, всі деталі за номером, торг на місті!
Автомобіль в хорошому стані. Мотор та коробка працюють без нарікань. По ходові нічо не стукає. Масла та фільтра замінені. По кузова є пару нюансів. Всі деталі в повідомлення або по телефону на Viber
Bmw 318і stage2, 200коней в М пакеті. Рестова. Пригнана з Німечинни. Стоїть впуск від K&N. Вихлоп нержавійка німецький Bastuck(вартість вихлопа без встановлення 1500€) Стоять м бампера,м пружини авто занижене і дуже добре тримається дороги. Перферовані тормоза, задній стоп на бампері, діодні ліхтарі, глазки, М дзеркала. Ручки дверей і накладка на панелі не плівка а карбон, задній спойлер, вихлоп, зроблено в німечинні, весь тюнінг має номер і на все є Німецькі сертифікатати. Тільки останнє ТО в німечинні обійшлось 4500€. Є сервісна книжка. Двигун n43b20a після кап ремонту. В ГБЦ прирізані сідла, притерті клапана, нові сальніки клапанів, поршневі кільця, владиші, новий комплект грм(все від Kolbenschmidt) всі нові болти, нові свічки та катушки від ngk. Кондеціонер працює. Авто в дуже хорошому стані.
Свіжопригнаний, розмитнений, сертифікований автомобіль, не фарбований у дуже хорошому стані, двигун і підвіска взагалі без питань. Фільтра і масло замінені, сів і поїхав.
Продам Ниссан верса ноут 2017р.в. Перший власник. Повністю обслужений. Заміна масла, фільтра, двигуна, повітряний, паливний на 57т.км. Заміна масла, фільтра, прокладка Акпп на 60т.км. Новий АКБ. Два комплекти коліс на дисках. Тонування. Акуратний, місткий салон. Ходова без нарікань. Два ключі.
Продам Renault Koleos 2011 року випуску. Мотор 2 літри дизель. Є дрібні сколи, але їх не багато. Іржі абсолютно немає, днище ідеал. Технічно питань немає, не стукає, не гуркоче, мотор і турбіна працює добре, масло не бере. Салон у хорошому стані. Максимальна комплектація з панорамою, підігрівами, адаптивні фари, музика Bose.
Продам Рено Гранд Сценік 3.2012 рік Комплектація BOSE. 7 містний.На АВТОМАТІ( гідротрансформатор). Мотор 2 л dci 150 к.с. з рідним( перевірено) пробігом 247 тис.км. Клімат,підігрів сидінь,датчики дождя та світла, шторки,тонування ,безключевий доступ на всіх дверках,кнопка старт-стоп,підігрів дзеркал,електроручнік.круїз- контроль,електродзеркала,музика BOSE . В авто працює кожна функція та кожна кнопка.Два ключа. Ходова перебрана,в двигуні масло та всі фільтри замінено 05.06.2026 року. В коробці замінено теж. Резина стоїть літо ,зимня комплект теж є. Авто супер.Мотор ,коробка працюють ідеально.
Продам власний автомобіль у доглянутому технічному та естетичному стані. Пробіг: Рідний, не кручений — готовий до будь-яких перевірок. Технічний стан: Повністю обслужена. Всі розхідники (мастила, фільтри, технічні рідини) замінені вчасно та за регламентом. Жодних вкладень не потребує — сідайте і їдьте. У наявності— 2 ключі
Продам власне комфортне авто. Технічно в чудовому стані, обслуговувалась. В США були мінімальні пошкодження. По авто робити нічого не потрібно і не буде потрібно найближчими часом. Кондиціонер заправлений в серпні. Зроблено ТО. Зимова резина, новий АКБ, ГРМ замінений. Авто готове до будь-яких перевірок. Стоїть Маючи вже достатній пробіг, авто робилося для себе якісно та тільки оригінальними запчастинами, так як була потреба їздити на дальні відстані. Є датчик світла та авто затоноване дорогою плівкою. Майбутній власник буде задоволений. Є незначні нюанси по лакофарбовому покриттю. Допомога з продажем не цікава.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?