Власне авто ,є сліди експлуатації по кузову ,і було незначне зіткнення передній бампер/ крило ,бампер запаяний , за бажанням можна покрасити , авто в справному стані ,ходова зроблена ,є незначне питання по коробці , стоїть ГБО,на всі питання відповім
Володію авто 1.5року Авто обслужене, не фарбоване Що було зроблено мною: Задній ступічний підшипник Задні диски та колодки з направляйками Заміна гальмівної рідини Передні амортизатори Передні стойки стаба Чистка впуска Чистка форсунок на стенді Заміна електромагнітного клапана Свічки запалювання Масло в акпп 11тис назад Масло в двс з фільтрами кожні 5-6тис Машина бодро їде, коробка не пинаеться і не затягує З нюансів по авто це сидіння водійське сзаду, прочьос на передньому бампері та трохи зайшло на крило перед ліво( таким авто і брав) в Києві знаю де можна виправити та скільки по ціні, якщо буде треба то поділюсь контактами Є невеликий торг Пишіть, дзвоніть, розповім все що знаю про авто
Продам свою принцессу Honda Accord 9 2014 року. З автомобілем все добре, двигун 2.4 працює відмінно. Коробка механічна, у ідеальному стані. За весь час користування машиною жодної помилки не вискакувало. Мастило в двигуні змінювалося кожні 6 тисяч км, використовувалося лише оригінальне. Перейшов з 0W-20 на 5W-30. У коробці мастило замінене 7 тисяч км тому. За період мого користування (1,5 року) було замінено: стійки, подушку двигуна, рульові наконечники. У багажнику лежать нові оригінальні втулки стабілізатора, оскільки на нерівностях вже трохи підстукує. Каталізатор цілий, не забитий, перевірений досвідченими майстрами. Витрата пального: • траса: 5.5-6л при 100км/ч • місто: 7.5-8.5л (реальний!!) Комплектація Sport, механіка: підсилена підвіска, колеса 235/45/R18, камера заднього виду, хороша музика, якісне світло, Bluetooth, круїз-контроль, двозонний клімат-контроль, система контролю тиску в шинах, мультируль, електросидіння, спорт-обвіс. По кузову: жодного рижика ви НЕ знайдете. Із нюансів незначні подряпинки по ЛКП. Місцями трохи зійшла антихром-плівка. За час користування автомобілем залишився дуже задоволений, але хочеться чогось нового. Продавати не планував, якби було місце для зберігання. Будь-які перевірки на будь-якому СТО. Перекупів прохання не турбувати.
Власне авто вкладень не потребує. грм масла , зчепення замінено. пригон 22 року пробіг її .
Пропоную до вашої уваги автівку, яка виїхала с салону у 2008 році, та по цей день залишається у одній сімʼї. Пробіг оригінальний, сама максимальна комплектація на тої рік, 3 ряда сидінь, трьох зонний клімат, датчики дощу,світла,підігрів сидіння, та ще багато усього. Нещодавно були замінені датчики по турбіні, виключно оригінальні. все працює ідеально, клімат заправлений 08.05 Машина експлуатувалась виключно по місту, трасі На бездоріжжі ніде не стрибала, дно у ідеальному стані. Володів автівкою пенсіонер, тому незначні подряпини місцями є. Машина експлуатується кожен день, готовий до любих перевірок на СТО територіально знаходжусь у Павлограді, але дуже часто буваю у Дніпрі, в основному по вихідним завжди там, тому якщо буде цікаво переглянути авто то будь ласка, телефонуйте заздалегідь, щоб не приїхати зря Адекватний торг присутній! авто площадки та авто бізнесмени будь ласка не пишіть с пропозицією -1500-2000$ від вартості
Машина 2012 р. до рестайлінгу, пригнана у 18 р. з Данії. Два власники в Україні, є сервісна книжка данська, записи попереднього власника за 7 років по всіх ремонтах і чеки покупок. Комплектація Ops line, двигун 2.0 CDTI BiTurbo A20DTR 140 кВт, 190 к.с., 400 Нм, коробка F40 все справно працює. По ходовій все зроблено. Повний електропакет, шкіряний салон, подвійне фарбування із заводу! Кузов у відмінному стані. Два ключі. Два комплекти гуми зима-літо, літню тільки взяв. Детальніше по телефону, можу скинути відео зовні та всередині.
Продам хорошу Toyota Camry 40. Машина куплена в Харкові в 2009 р.Є відмітки на офіційному сервісі, встановлено Газ 4 вписаний в техпаспорт, шумована ,комплекти коліс, пробіг справжній. я власник. Торг реальному покупцю, будь-який ваш сервіс!
Продам власне авто KIA OPTIMA EX 2015. Авто пригнане з мінімальними пошкодженнями. Машина у рідній фарбі. 500 км тому виконане ТО, замінено масло в двигуні, всі фільтра і всі колодки. В комплекті резина в хорошому стані (зима, літо). Продаж у зв’язку з виїздом. Торг присутній.
Авто у гарному стані. Доглянуте. Повний привід з пониженням та блокуванням дифернціала. Фаркоп, релінги, тонування. Повна шумка. Дуже комфортний по відчуттям від керування. Використовується тільки на вихідних для відпочинку. Є модуль на два спальних місця, висувний стіл та міні кухня, який знімається за потреби. Пробіг реальний. Автомобіль в родині більше 7 років. Перереєстрація була на членів родини. Якщо нема зв'язку, будь ласка пишіть в Вайбер.
Автомобіль HYUNAI I30, 2017 р.в., двигун 1.6 дизель, зі 6-ти ступеневою механічною КПП, економічний та досить динамічний, в чудовому збереженому стані, проведено ТО, присутній торг при огляді.
Сімейний автомобіль, в гарному стані, робити нічого не потрібно, обслуговувалась на офіціалі, капітальний ремонт двигуна робився на 290 тисячах. ресурсу вистачить ще на 150 тисяч, все можна перевірити, замінені нові гранати, стійки, масло фільтра мінялось останній раз на 310 тисячах, по коробці питань нема повне ТО проводилось на 298 тисячах, працює без нарікань, капот треба робити, краще під заміну, стояв мухобійник, почала вздуватись краска, робився освіжався, не допомогло. мультимедія великий монітор, камера заднього виду HD якості, паркінги, купувалась з рук у знайомих, замовляли самі з Америки, мінімальний удар був права частина бамперу, протитуманка
Авто семимісне, 3.2 дизель, автоматична коробка передач. Після капітального ремонту, 2 нові АКБ, нова зимова гума, новий ксенон. Інші подробиці по телефону.
В авто все поміняно, що потребувало заміни,готова до перевірок, у власності вже 4 роки, постійно обслуговується вчасно.
По технічній частині все ідеально... Замінив акум.Всі масла і рідини...також масло в мості. По кузову дрібні нюанси. Рідний пробіг. ГБО установлено. Площадки прохання нетурбувати.
Продаж не терміновий. Авто в доброму стані, все вчасно ремонтувалось та змінювались розхідники. За детальною інформацією телефонуйте.
авто обслужене, проведено повну хімчистку, нічого не стучить не гримить!все ок, заміна масла фільтрів ремня і ролики 25.06
Авто гарне стане вкладень не потребує, добре обслюговане. Решта питань по телефону, телефонуйте або пишіть, тел.
Машину приганяв сам. повністю є історія обслуговування підтвердженням пробігу. Пробіг здебільшого у Європі. Олія поміняна на 332000 км. З обслуговування все відповім за телефоном.
Продам власний автомобіль, купувався в 2019р для власного використання, стан збережений, видно на фото. Нічого робити не потрібно. Наявні два комплекти всесезонок резини на оригінальних титанах. Газу немає і ніколи не стояв. Тільки переоформлення. Торг біля машини. Перекупам прохання не торбувати. Телефонуйте відповім на всі питання по авто. Перевірка на будь якому сервісі. Деталі за номером .
Авто з Нідерландів, з оригінальним пробігом, підтвержується офіційним сервісом Renault. Заїхало в Україну в серпні 2021р. з пробігом 168800км. Зараз пробіг близько 225000км. Продаж по дорученні або з переоформленням. Обслуговування по РЕНО сервісу : На 125 тис. км. ремінь ГРМ ролік помпа ремінь генератора На 145 тис км замінювалися тормозні диски і колодки На 162 тис км замінювалися тормозні колодки задні. Що вже робив я в Україні: Масло ELF і всі фільтра заміненив одразу на 169тис.км. По підвісці замінено стойки стабілізатора на LEMFORDER Після зроблено розвал-сходження Докупив гумові килимки в салон На 185тис км замінив передні тормозні диски з колодками Zimmerman. В авто зроблено вібро-шумоізоляцію дверей та дверних карт. Замінено вся акустика на Focal перед, Pioneer зад, підключено 4х канальний підсилювач на динаміки дверей. Музика звучить якісно. Передні та задні парктроніки та камера заднього виду. Авто на R17 гарних дисках, гума 215 50, літо та на R15 сталевих зима, Зробив ТО в травні 2023 на 194000км на 32000грн Комплект ГРМ по оригіналу Помпа та антифриз. Задні тормозні диски з підшипниками та колодки по оригіналу Передні та задні амортизатори, перед оригінал зад Каяба Опори і підшипники стойок. Замінено сайлентблоки задньої балки по LEMFORDER, Замінено важелі передньої підвіски по оригіналу. Замінено щітки в генераторі та 2 підшипники. Новий акумулятор EFB. Нове лобове скло, бо в 2024р на капот падала вітка дерева та розбила скло, з-за чого рихтувався капот замінювалося скло, та підкрашувалась. По підкрасам: в 2024р. вся окрім даху, багажника та бамперів. Якщо вам потрібно 13 річне авто без підкрасів та в ідеалі то вам не на Авторіа а в автосалон, але і там теж бувають, якщо що. Гарних покупок.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?