Пропоную своє приватне авто Без корозії Все зроблено Для комфортного користування Ціна акція Авто першого клієнта
Повністю обслужена! 4000км пройшла після заміни масла та всіх фільтрів! Кондиціонер працює! Є комплект зимової резини ! Ніяких вложеній не потребує! Дуже економічна ! Можливо вийти на росхід 4.2 л/100 км
Легендарна Тойота 40 Мотор 2.5 газ/бензин пробіг 193000 тис км. 3 Ключі Сервісна книжка Детальніше за телефоном.
Volkswagen Golf Sportsvan 1.6 TDI, механічна КПП. Надійний, економний та дуже практичний сімейний автомобіль. Машина в хорошому стані, повністю обслужена та не потребує вкладень. Пробіг – 295 тис. км. Близько 1 000 км тому виконано велике ТО: ? замінено комплект ГРМ з помпою; ? замінено ремінь генератора; ? замінено ремінь масляного насоса; ? виконані всі необхідні супутні роботи. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень, ходова частина в хорошому стані. Салон охайний та доглянутий. Автомобіль має хорошу комплектацію та готовий до експлуатації без додаткових витрат. Сів і поїхав. Торг біля автомобіля.
Авто на певному ходу не скрипить не гримить масло не бере не димить екологія на місці Обмін на електро
Величезний сидан з витратами пального 6л на 100км.Використовувався для сімейних поїздок в місто.Єдиний власник в Україні,окрім дружини).Приганяв з пробігом 9000миль.Безпека (подушки) цілі!!!Маю два комплекти гуми,масло кожні 8000 км(liqui Molly 5w30), нещодавно замінив свічки ( оригінал).По авто нічого робити не потрібно,підвіска "м'ячик"!Коробка гідротрансформатор,не варіатор!!!Можливий обмін на Пікап або кросовер.Не завжди на звʼязку,але на інтернеті (messenger) телефонуйте.
Добрий день! Особистий автомобіль (не перекуп) У ходу без нарікань. Технічно у відмінному стані. Обслуговування все за оригіналом, зч ставив або ориг, або топ аналоги. Зовні є моменти. Потрібно перефарбувати задній бампер (на фото видно). Торг біля капота. Чудова міська машинка з приємною витратою. Невибаглива. В салоні не курили. Екологія на місці, форсунки лиють ідеально.
Продам Volkswagen Golf VII R-Line, 1.2 бензин Турбо МКПП. + ПОДАРОК (комплект дисків і зимніх колес) Стильний, комфортний і добре укомплектований хетчбек на кожен день. З комплектації: — R-Line пакет — турбований бензиновий двигун 1.2 — клімат-контроль — масаж сидіння водія — парктроніки — підігрів керма — підігрів передніх сидінь — охолоджуваний бардачок / “холодильник” для напоїв — аудіосистема Bose — старт-стоп — автохолд — комфортний і якісний салон — зручна посадка — практичний кузов хетчбек — компактний зовні, але просторий усередині Golf VII дуже вдалий автомобіль по балансу комфорту, керованості, практичності та економічності. У цій комплектації є все, що реально підвищує комфорт у повсякденному користуванні. Авто підійде тим, хто шукає гарний, доглянутий і добре оснащений варіант з комфортними опціями та стильним зовнішнім виглядом. БОНУС 🎁: разом з автоу подарунок ідуть комплект літніх коліс (диски + літня резина) Торг біля авто, обмін на ваше авто не розглядаю
Авто у чудовому стані,технічно все супер,коробка працює ідеально без ривків (демпфер не б'є),мотор теж працює ідеально,масла не бере ні грама,розхід по місту 7.5-8 взимку,літом буває 6.4-6.7л, по трасі при швидкості 100-105 (4.1-4.5)їде авто дуже солідно,тяга просто вауу,екологія на місці,регенерація раз в 300-350км по місту!Авто в рідному "подвійному!" окрасі з заводу,що має дуже великий +,фарбувався тільки передній і задній бампер на якому є нюанс "на фото його видно",ходова не стукає,не гримить,працює дуже м'ягко,на 247 тис був замінений комплект грм з помпою,на 271тис замінені всі колодки в круг,на 255 тис обсужено генератор.Авто має дуже шикарну комплектаці:підігрів руля,підігрів сидінь,велика мультимедія,клімат контроль,дуже класні сидіння,з яких прям не хочеться виходити.
Продам свій автомобіль яким володію два роки. Автомобіль знаходиться в гарному стані. На даний час ніяких вкладень не потребує. На автомобілі їжджу кожен день, ні разу мене не підвів. Реальному покупцю торг біля капоту. Автомобіль на гарній комплектації
Продам авто в гарному стані Авто в мене вже 4 роки по ганялося з Європи обслуговувалося вчясно оригінальний пробіг авто в гарному стані
Напівпричип в робочому стані. Бочка з нержавіючої сталі. П"ять секцій. Загальний об"єм 36400л
Продаю своє авто. Машина в гарному стані,додаткових вкладень не потребує. Ідеально підійде для великої родини. я перший і єдиний власник,купував в салоні
Другий власник , ТО проводилось кожні 8-10 тис , комфорте , надійне авто , додатково маю комплект дисків ф19 4шт. , також літню і зимову резину 18,19. Максимальна комплектація даного авто. Пробіг оригінальний. Більш детальна інформація за номером телефону.
Чудове сімейне авто. Перший власник в Україні. Обслуговування виключно на сервісі. Ідеальний стан. Замінений ланцюг грм з усіма супутніми прокладками. Парктроніки 360*, Адаптивні фари, датчик дощу, датчик сліпих зон, тиску в шинах, рівня масла і ще багато всякого. Підігрів передніх сидінь, задні складаються повністю.
Авто в гарному технічному та косметичному стані. Перший власник в Україні. Авто пригнане з Швейцарії 04.2024 р., проїхала до 10тис. км. по Україні. Своєчасна заміна розхідників, наявність сервісної книжки обслуговування в Європі. Літня та зимова гума. Також є комплект 18 коліс, продаються окремо. Частіше відповідаю в Telegram або Signal, торг присутній. Майданчики та перекупи не цікавлять.
Продаю власний автомобіль у хорошому стані. Авто пригнане з Америки, було пошкодження незначне в праву передню сторону, по історії все видно. На роботу автомобіля ніяких нарікань.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?