Авто в гарній комплектації, в дуже хорошому стані, кузов не гнилий, з мотором ніяких проблем, салон не прокурений....використовувалося для власного використання, два ключа, диски R17 з хорошою літньою резиною+є п'яте колесо з диском, навігація, клімат, круїз контроль, подушки безпеки всі справні, можливий обмін на електромобіль розгляну різні варіанти з доплатою чи без, можливий адекватний торг, якщо потрібна додаткова інформація дзвоніть або пишіть на вайбер чи телеграм
Продам Харлючка на 96 двигуні на якому по заводу було допрацьовано систему змащування та натяжники ланцюга грм, майже капсула часу купляв собі з максимально малим пробігом в Америці з зовсім мінімальними пошкодженнями.Пару слів додам стосовно проведених робіт ,новий АКБ Fulbat, кермо 12 від стрит боба, гальмівний шланг подовжений. фірми Hell, також подовжені троса газу та сцеплення, заміна гальмівної рідини, заміна оливи в двигуні Ipone 20w50,заміна оливи в праймеріз, також заміна оливи у коробці передач 75в90 Motul Gear, заміна фільтру оливи, також встановлено оптику DRL Led та протитуманки реально світить як вдень.Пофарбовано в матову фарбу Раптор кермо, спідометр, кришку праймері , дугі безпеки , бардачкі. Підвіска задня пневмо 13 дюймів з регульуванням жорсткості за допомогою повітря, передня вилка заміна оливи 12,5 W пружини progressive suspension, та одразу нові підшипники керма конічні all balls.Бонусом віддам глушник Cobra , та фільтр нульового спротиву,для більш гучного звуку, Мені більше до вподоби оригінальні глушники які мають дуже приємний не гучний і басовитий вихлоп.більше інформації фото відео надам по запиту ,якщо нема на зв'язку то прошу дзвонити у телеграмм
Продам Volkswagen Passat NMS 2012 року, двигун 2.5 бензин, комплектація SE. Другий власник в Україні, автомобіль обслуговувався вчасно кожні 10 тис. км із використанням мастила MOTUL 5W40. По технічній частині авто в дуже хорошому стані: нещодавно проведений капітальний ремонт АКПП, коробка працює плавно, без ривків і поштовхів. Замінені свічки запалювання NGK та котушки VAG, виконана чистка форсунок, встановлена нова прокладка клапанної кришки. Екологія вирізана, помилки відшиті. По гальмівній системі все обслужено — встановлені нові диски та колодки. У комплекті також віддам зимову гуму в хорошому стані. Авто доглянуте, без вкладень, готове до будь-яких перевірок на СТО.
Продам власне авто в Україні 2 роки Стан салону 7/10(потрібно зробити хімчистку) Стан кузова 8/10(полірування,сколи) Технічний стан 9/10(мотор гарно працює,коробка в ідеальному стані,до ходової части дивилися) По всім питанням телефонувати на ********** Писати на WhatsApp **********
Авто в гарному стані, все працює, кузов не гнилий карнизи рідні
Chevrolet Captiva, максимальна комплектація LTZ люк сабвуфер. Стан хороший. Пробіг рідний. За майже 4 роки пробіг 20000. Авто доглянуте, всі рідини замінені. Вкладень не потребує. 2 комплекти резини, зимова - нова майже) Реальному покупцеві хороший торг.
Рік випуску 2016. Реальний пробіг.
Продам свого жучка. Пригнаний з Німеччини. Авто обслужене, без жодних нюансів. Все працює. Надійне і економічне. Володію 2 роки, перший і єдиний власник в Україні. Аргументований торг біля авто. Допомоги в продажі не потребую.
Volvo S40, 2012 р.в. — Надійне, економне та доглянуте авто Продаю Volvo S40 2012 року випуску. Автомобіль у відмінному стані, з чесним пробігом — лише 110 тис. км. Машина завжди вчасно обслуговувалась — є вся історія сервісу, чеки та документи. Капітально відремонтована коробка передач — жодних вкладень не потрібно. Встановлено якісну газову установку (ГБО) — авто дуже економне в експлуатації. Ідеально підходить для далеких поїздок, без жодних проблем: • Витрати на пальне мінімальні завдяки газу • Комфортна підвіска та шумоізоляція роблять тривалі подорожі приємними • Зручні сидіння та просторий салон не втомлюють за кермом • Стабільна поведінка на трасі, впевнено тримає дорогу навіть на високій швидкості Переваги авто: • Надійний двигун • ГБО вписане в техпаспорт • Повна історія обслуговування • Новий ремонт КПП • Чистий, охайний салон • Один з найкращих показників безпеки у класі Машина доглянута, використовувалась дбайливо. Продаю через зміну потреб. Готовий до зустрічі, показу та чесного діалогу з реальним покупцем.
Продам свой Dodg Dart в отличном техническом состояние и потребности подкрашивания "губок". Брал автомобиль изначально для себя и семьи, но так сложилось, что начал его использовать для работы (аудитора) - возил исключительно свою пятую точку в 99% пробега, 1% семью в личных целях. Брал с пробегом 107к (есть кар факс. По факту - второй владелец, в Украине - первый), на сегоднишний день 176к (машину использую постоянно и почти каждый день на ходу) и на сегоднешний день выматываю 1к+- за неделю (на момент продажи или осмотра может не соответсвовать пробег с указаным в обьявление). В целом машина огонь - все нравиться!!! Экономичная и не затратная в содержание, по запчастям не встречал проблем - есть клуб где можно достать большенство новых запчастей или 100% б/у в хорошем состояние или предоставлю контакты где можно достать новые и оригинальные запчасти. Продаю исключительно из-за расширения семьи, уже трое детей. Старт 9000долл. Уступаю на перекрас капота и переднего бампера, на химку салона. Разумный торг - приветствуеться Всю историю автомобиля раскажу при осмотре. И для реального покупателя, подарок - летняя резина.
Срочно ! Продам автомобіль у гарному стані, всі деталі за телефоном!!!
57 кубів, саф інтракс, нова гума, рама інтракси не варена. оформлен самосвал контейнеровоз
приганяв для себе у 2017 році. Автомобіль технічно справний, вчасно проводилися всі роботи з ТО, видно сліди експлуатації по кузову та салону. загалом відмінний економічний за витратою палива автомобіль. дзвоніть, приїжджайте на огляд. торг біля машини.
Автомобіль в хорошому стані...готовий до будь якої перевірки...сидіння тканина в хорошому стані з чохлами з комбінованої тканини плюс алькантара...пробіг оригінальний не кручений не мотаний...більш деталі по тел...ціна вказана до 01.07.2026
Авто від власника , в гарному стані, 2013 рік , заміна всіх мастил, об'єм 1, 6, турбіна.Просторий салон-зручно для сім'ї та подорожей, оригінальний пасажир (комфорт 5-7 осіб).Великий багажник+можливість трансформації сидінь.Кондиціонер, електропакет, чистий доглянутий салон.
Mercedes Benz Vito w639 EXTRA LONG. Авто на ходу,в хорошому стані.Масло,фільтри і задні гальмівні диски змінені.Масло не зїдає.
У власності уже 5 років. Авто обслуговувалось вчасно, поломок серйозних не було. В достойному стані по технічній частині, так і по салону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?