Пригнаний автомобіль з Америки (замінена дверь багажника) В комплекті також зимня резина Ходова обслужена повністю Є люк Сенсорний екран
Продаю авто в хорошому стані. Всі питання по телефону
Авто придбане у офіційного дилера в 2012 році. Один власник. Комплектація - MID+ Двигун: 1.4 ( бензин ) Коробка: 5-ти ступка механіка Привід: передній,мультимедіа, кондиціонер, передні склопідйомники, центральний замок, підігрів заднього скла, ABS, AIRBAG, електро регулювання дзеркал, гідро підсилювач керма, тканинний салон, тонування скла. Авто в гарному стані та антикорозійний обробці, не потребує вкладень. Разом з авто додатково йде комплект літньої гуми.
машина у відмінному стані, вкладень не потребує, два комплекти резини
Авто повністю доглянуте і не потребує жодних вкладень. Готове до будь яких перевірок. За будь якими питаннями пишіть або дзвоніть. Буду радий відповісти на будь які питання.
Хороший елекричний автомобіль для не великих відстаней в спокійному режимі пробіг 145км.
Машина в Україні зареєстрована у січні 2023 року, була пригнана з Німеччини особисто. Всі форсунки замінені на нові, мінялися на 200 000км, масло в моторі та всі фільтри замінені на 210 000км та мінялися кожні 10 000км, масло в коробці, роздатці, мостах були замінені на 184 000км. Інші деталі по телефону.
Авто в відмінному стані, все працює. Без ДТП, не фарбована . Подробиці по телефону.
Фіат тіпо 1.6 газ/бенз 2017 Газ в писаний. По машині нічого робити не потрібно. В машині не курили, їздить жінка по місту. В продажу, авто бізнесменів та площадок прошу, не тратити ваш і мій час! Розумний торг біля капота.( заберу за 9000 даже не дзвоніть !!!!!!) Всім гарного дня, та мирного неба.
Продам свій власний надійний 2 автомобіль в сім'ї . Автомобіль на свої роки в гарному стані! Масло в коробці та двигуні замінено, працюють без нарікань. Вся електроніка працює. Гума нова + комплект зимової гуми у хорошому стані. Круїз контроль. Кондиціонер. Центральний замок, сигналізація. По документам тільки переоформлення в Сервісному центрі.
В технічно справному стані
Продам авто в хорошому стані.
Мотоцикл у чудовому стані. Гаражне зберігання. По Україні проїхав дуже мало. Є сигналізація та повна аудіосистема(флешка, карта, радіо).
Семимісний автомобіль із Швейцарії в рідній фарбі, рідне все скло, гарна комплектація двигун GM та надійна коробка-автомат Aisin Японія. Обслужена в чудовому технічному стані, замінено масла, фільтра, всі гальмівні колодки, на 215 тис км замінено ГРМ (помпа, ремінь ГРМ, ролики INA), на 225тис. км нова турбіна. Салон збережений не курили їздила в Швейцарії жінка, + комплект зимових коліс на дисках, два ключі, сервісна книжка, автомобіль купляв для себе. на 240 тис заміна всіх гальмівних колодок + ручніка, 14 сайленблоків, масла фільтра. Машина в експлуатації з 2008 року.
Авто в хорошому стані, нічого робити не треба. Безключевий доступ. Підігрів та сидінь, датчик тиску шин. Музика BOSE 5.1 ??(як в домашньому кінотеатрі) 13 динаміків, пам'ять водійського сидіння. Пробіг в кілометрах рідний. Купувалася в Україні у офіційного дилера.У ДТП не був.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?