Продам Opel Insignia, авто чисте, доглянуте, має гарну комплектацію, обслуговування вчасне, заміна масла кожні 10 тис. має оригінальний пробіг, екологія на місці, слідкую за регенераціями сажового. За додатковою інформацією звертайтесь на WhatsApp, Viber
Продам власне авто. Я другий власник, авто і одних руках 5+ років. Повністью обслужене, без додаткових вкладень. Має косметичні сліди експлуатації по кузову. На продаж не готувалося, все як є. Авто дуже надійне: 2 літровий дизельний двигун в поєднанні з механічною коробкою передач - це ідеальне поєднання для економної та безпроблемної експлуатації! Потужний двигун забезпечує впевненість на дорозі та більше 1000 км запас ходу! Авто обслужене: нові гальма по колу, новий АКБ, заміна мастила кожні 7500 км, паливний фільтр замінювався кожне 2ге ТО. Турбіна суха. Рівень мастила від заміни до заміни без змін. На запчастинах не економили. Кого цікавить класне, доглянуте авто - не пожалкуєте! Можливий адекватний торг біля капота. Площадки та автобізнесменів прошу не турбувати!
Продам автомобіль. Власник. Всю інформацію надам за телефоном:
Станом на червень 2026 я особисто проїжджаю 150км, на початку місяця навіть 160 проїхав, це був рекорд за півтора роки користування. Але це треба вміти. Якщо не паритись - 130км спокійно їде. SoH 80% Купляв по довіреності і вже виходив термін дійсності, то перереєстрував на Черкаські номери вже. Класна машина, все подобається. Якщо заряджати вдома, виходить дуже дешево! Брав у січні 2025 , щоб потаксувати, проїхав 50 тисяч. За цей час вже три рази замінював масло в редукторі і також два рази міняв тяжку стабілізатора. (Кажуть, що це їх болячка). В травні 2026 повністю була зроблена ходова, бо Щ моменту купівлі, окрім тяжки, нічого не робив по ходовій. Замінив амортизатори, сайлентблоки, колодки і тд. Кому цікаво, скину список Машина класна, дуже комфортна та зручна в керуванні. Для міста ідеальний автомобіль, але вже назбирав грошей, хочу взяти друге покоління. На відміну від багатьох інших електричок, Гольф виглядає як звичайна машина і це великий плюс. Посадка комфортна, не втомлюєшся взагалі. Динаміка хороша, приємно їздити. Є декоративна підсвітка, та шкіряний салон - виглядає «дорого-богато». Нещодавно робив хімчистку шкіри, виглядає взагалі як новенька. Стан салону близький до ідеального, не виглядає як машина, якій вже 10 років. Без теплового насосу! Кажуть, що з ним багато проблем, тому шукав варіант без нього.
Пробіг оригінал. Колеса літо в комплекті. Другий власник. Машина в гарному стані. Сів - поїхав. Всі розхідники поміняні. ********** власник.
машинка повністю справна без зауважень та капіталовкладень щойно була проведена заміна демфера (700$) і помінялися масло кастрол+ фільтра ,ходова нова кондиціонер літом заправлявся до повного, за деталями дзвоніть
Деталі по телефону.
Незначне ДТП
Авто в хорошому стані,нещодавно пригнане з Німеччини Усі деталі по телефону.
ПРОДАМ хонду акорд 2008 бензин 2.4. все вопроси по телефону Юра
Машина у гарному стані, є маленьки подряпини,приганялася для свого користування, по технічному стану недоліків нема, телефонуйте розкажу детально
розмитнена парковка зад камера сервисна
Авто в чудовому стані.Люк панорама, чорний потолок,електро регулювання сидінь.Комплектація S-line.Замінив мастило кастрол, всі фільра,замінив цеп грм куди входить три цепи натягувачі звйоздочки повністю весь комплект.додам фото.Замінив ремінь і натяжітель генератора.Мотор не митий сухесенький,пробіг рідній є сервісна книжка .Хороша музика з сабуфером.Обслужене повністю.Авто варте уваги.Деталі за телефоном ).
Продаю авто в гарному стані.Перший власник в Україні.На всі питання відповім по телефону.
Комфортне та стильне авто в хорошому стані, непотребує ніяких вкладень!!! Двигун обслужений (гільзований ГРМ замінений) мастила замінені.В салоні працює кожна кнопка. Комфортний авто на кожен день! За більш детальною інформацією телефонуйте
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?