Катер категорії спорт крузер з каютою. ( оптимальний варіант як для відпочину так і для риболовлі ) мала осадка Довжина 6,22 ширина 2,44 мотор Вольво Пента 140 кс. Завезений з США та Зареєстрований в Україні разом з лаветою яка теж зареєстрована в комплекті також монстер Тауер ( дуга для катання на вейкборді) Радіостанція Холодильник Бак для води Місце під зберігання спінінгів мотор знятий був перед зимою для проведення ТО та зимового зберігання все з документами продаж разом з лафетом Знаходиться в Гостомелі Для звʼязку +**********7 telegram, WhatsApp, viber
Місцеві та не місцеві підприємці автобізнесу,прошу мене не турбувати з вашими пропозиціями віддати авто за 5-6-7тис. Я б таку машинку сам купив за такі гроші!!!дякую за розуміння . Продам гарне та практичне авто. 7 місць Володію цим авто більше двох років У 2024 р. замінив компресор та радіатор кондиціонера. Все працює- без ключовий доступ,клімат,круїз датчики світа та дощу, електросклопідьомники всі з дотяжками та електро дзерказала зі складанням. Авто їздить кожен день, —фільтри та мастило замінював кожні 7-8 тис. Км . За останній час багато чого було зроблено. —На 290тис. Замінив зцеплення —на 300 тис замінив турбіну на нову Ходова перебрана місяць тому —нова рійка —замінив важелі у сборі —сайленти підрамника та втулки стабу також нові —подушки двигуна всі нові —ГРМ разом із помпою замінено та проїхав +-10тис.км По кузову взагалі не фарбована . Є маленький дефект на двері,але не критично . —Тонована по колу. —Світло світить добре,стоять леди. Самі фари в доброму стані. Кому потрібне досить економне , просторе та не дуже велике авто-то це воно.
Всі питання за телефоном **********
Власне авто. За технічним станом постійно слідкував. Масла/фільтра мінялись кожні 7тис DSG 6 мокра. Коробка 5тис тому обслуговувалась. Була заміна мехатроніка, зчеплення та мастила. Все працює чітко та без ривків. Також замінювалась помпа з термостатом, оновлено патрубки системи охолодження. Залитий новий антифриз Технічно та візуально без нарікань! За Додатковою інформацією телефонуйте
Авто у відмінному стані! За детальною інформацією дзвоніть за номером
100% оригінальний пробіг,не бита,не фарбована,в оригінальній фарбі.максимальна комплектація ,jbl акустика,подвійний склопакет,обслужена повністю.зроблено ТО.Нова літня гума ,та комплект зимової .Новий акумулятор.Замінено зчеплення та Еоліс .Детальніше по телефону
В Україні, після пригону авто, був лише один власник. Авто обслужено. Один ключ. Другий ключ наявний, але не прошитий. Дуже пошкоджені деталі були замінені (саме двері, обидві замінені). Салон не подертий, не побитий, не зачуханий, чистий. Додатково віддам комплект зимової гуми (без дисків). Причина продажу: в сімʼї два автомобіля. Це авто використовується як автомобіль вихідного дня.
Автомобіль від власника в хорошому стані, всі розхідники замінено, більш детальна інформація по телефону. На обмін 10000$
Автомобіль у хорошому стані,всі розхідники замінено, новий акумулятор.Детальніше за телефоном...
Купленний у офіційного представника в Україні,гаражне зберігання,без ДТП ,рідна фарба,ТО по регламенту
Авто в гарному стані. Газова установка вписана в тех.паспорт На початку березня пройшла планове ТО
Продам власне сімейне авто! В користуванні вже як 2 роки. Авто в доглянутому стані, абсолютно все працює, на 170т. були замінені: комплект зчеплення, олива в КПП, комплект ГРМ. Тільки зроблено ТО ( заміна оливи, фільтри) 8 тис. можете їздити не замислюючись. Є зимовий комплект титанових колес r 16, літо стоїть r 18. всі хромовані елементи на кузові збережені( пофарбовані гумовою фарбою, при бажанні легко зняти ). Причина продажу- перехід на авто іншого класу.
Авто в гарному збереженому стані,від власника,дуже гарна комплектація r-line: Дистронік,адаптивний круїз контроль,лінзована оптика,парктронік 360,камера заднього огляду,авто паркування,авто холд,датчики тиску в шинах,панорама,електро фаркоп,бардачок з охолодженням,підігрів сидінь,електро привід сидіння,електро привід дзеркал,складання дзеркал,авто затемнення дзеркал,омивачі фар,блютуз,аукс,двухзонний клімат,навігація,датчики дождя,світла,мультикермо,птф,диски r-line на 17,гума,акумулятор,ходова,двигун,все в гарному робочому стані,нічого робити не потрібно,тільки заправляти і отримувати задоволення від комфорту автомобіля,до речі газ встановлено на заводі,на даний момент дуже актуально і заощадливо,дзвоніть відповім на всі питання
Авто у відмінному стані,ніяких вкладень не потребуе! Підігрів сидінь. Підігрів лобового скла. Підігрів зеркал. Клімат працює. Автоматичне паркуваня. Парктронік перед,зад. Камера заднього виду. Сенсор дощу. Круїз контроль. Готов до будь яких перевірок на СТО! Авто їзде кожен день. • МОЖЛИВИЙ ОБМІН
Дизельна.Продам авто в гарному стані. Єдиний власник - батько. Авто куплялось у автосалоні в Україні у 2013 році. Авто обсуговувалось у сервісному центрі Ssang Yong. Про всі проведені роботи є звіти та записи у сервісній книжці. В тех паспорті записана як бензинова. При перереєстрації на нового власника технічна комісія та інщі витрати повʼязані зі зміною у техпаспорті бензина на дизель на мені.
Продам MB W220 S500L 4matic рестайлінг у відмінному стані як зовні, так і технічно. Увесь в оригіналі, салон у стані нового, нічого не перешивалось і не підфарбовувалось. Куплено в офіційного дилера в Києві у 2006 році. В одних руках 17 років. Тривалий час обслуговувався на одному сервісі та мився стабільно на одній мийці. У 2023 р. було встановлено газ BRC, з того моменту проїхав 15000 км. Пневмо обслугована, тримає і не спускає, мотор сухий (протікань/запотевань немає), коробка працює відмінно, по ходовій частині все справно, гальма нещодавно замінені, літні шини Pirelli PZero 2023р. Зимові - Good Year Ultra Grip 8 ranflat. По електриці працює все, включаючи вебасто. За останні 5000км пробігу вклав біля 3000$, кому цікаво - телефонуйте, розповім що саме робилось. Зберігання в паркінгу, дбайливе експлуатування. Перегляд за попередньою домовленістю в Києві, Правий берег. За додатковою інформацією пишіть/телефонуйте. Усім Миру і добра.
Продається хороше сімейне авто. Автомобіль високий, має хорошу проходимість. Авто повністю обслужене, замінені всі фільтра та масла, кожна кнопка працює, немає жодного постороннього звуку. Встановлено хорошу ГБО BRC(одна з найкращих ГБО), повнісю обслужена. Має хорошу комплектацію, 100% рідний пробіг, має однин незначний косметичний підкрас. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном! Торг присутній тільки біля авто!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?