Продам напівпричеп в гарному технічному стані (зацепив і поїхав) вісі Мерседес резина 50% можливий продаж з контейнером як ломовоз так і окремо контейнеровоза в наявності 10 причепів різних за маркою та ціною
продам автомобіль ауді в доброму стані..все мінялося вчасно.. ремінь помпа роліки.10000 т км на зад. колодки масиило філтра..
Авто в отличном состоянии, не битое, не крашеное (100% в родной краске), салон чистенький не потрепанный не прокуренный. Оригинальный пассажир Всё работает идеально. Детали по тел
Свіжо пригнана з Німеччини,2.0 тді 103 кВт,310 тис.пробіг(є сервісна) на автоматичній коробці передач DSG-DQ250(мокра)! Як технічно так і візуально стан авто на 5+,вкладень не вимагає ніяких! Мотор коробка ходова без будь яких зауважень,по електриці все робоче до останньої кнопки,мотор сухий без підтікань! Кузов без жодного рижика,без грубих сколів,один косметичний підкрас! Комплектація просто топ!!! Таких живих авто залишилось дуже і дуже мало,тому запрошую на огляд і тест драйв,без авто додому не поїдете! Детальніше по телефону
Авто в ідеальному стані, без торгу, перевірка на будь якому СТО.
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Мазда 6 gh, 2011 року, 2.5 л на автоматі,повністю обезшумлена в максимальній комплектації,власник останні 10 років
Надійний, економний та дуже комфортний автомобіль, який ідеально підійде як для сім'ї, так і для роботи. Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно. Ходова частина збита, салон просторий та збережений. Замінено грм+помпа та демпфер сцеплення. Можливий торг
Електрика працює вся бо стоїть нова китайська проводка,новий акумулятор,мотор хороший не димить робить рівно, карбюратор налаштований добре, передня вилка від іж пс,також є каляска за іншими питаннями пишіть або телефонуйте
Авто господарське,обслуговано до дрібниць. Робити абсолютно нічого не потрібно. Обслуговування на спеціалізованому сто,є історія виконаних робіт. Якщо потрібно авто на впевненому ходу і без підводних каменів, телефонуйте.Вкладиші не проверне,замінені,стоїть масло насос надійний від KD,велике сімейне авто,дуже комфортне.Не утопленник .гарний торг реальному покупцю.Площадки і перекупи не гайте час.
Продам автомобіль у відмінному технічному стані. Повністю справний, вкладень не потребує. Двигун, коробка передач та ходова частина працюють без зауважень. Авто доглянуте, своєчасно обслуговувалося. Деталі за телефоном.
Перший власник в Україні. Датчик дощу, парктроники! Зробив перерестрацїю на жінку бо поліція чиплялась їз за номерів дуже часто. ГРМ заміна на 247.000, масло фільтра заміна на 246 та 260 тисяч. Наступна заміна масла має бути на 270000. По машині - треба робити ходову, по ціні трохи спущу, перекупів прошу не турбувати, машина гарна, сімейна. Продажа у зв'язку з потребою в більшому авто для родини. Обмін не цікавить, перекупив прохання не турбувати.
Продам своє авто Hyundai Tucson 2009 р.в. 2.0 л. Газ/бензин, 2WD, (142 к.с.) 5 ст. механіка Авто наше, куплене по офіційній реєстрації в 2010р., салон в гарному стані, не курили. Автомобіль в ідеальному стані, в рідній фарбі, все ТО своєчасно, їздив тільки на якісному бензині ОККО, WOG, розхід: 8,5л траса, 10л місто. Комплектація максимальна, повний електропакет, клімат-контроль, AUX. Гаражне зберігання, додатково зимня резина, 2ключа, сервісна книжка. Технічно все так, що сів і поїхав. Торг біля машини.
Доброго дня, продаю свій автомобіль По кузову є нюанси на фото все видно Що стосується мотора та коробки все ідеально По ходові також все зроблено За деталями звертайтеся
Продаю своє авто в гарному стані!Рідний пробіг. Нещодавно пройдено повне ТО (масла, фільтри і тд.), перебрана після зими підвіска, за результатами комп. діагностики без помилок. Двигун, КПП в чудовому стані, екологія на місці. З машиною віддаю 2-й комплект гуми на дисках. Авто цілком готове до сезону, сів та поїхав.
Продам автомобіль офіційне куплене в салоні не Америка перша реєстрація 2013 року я другий власник з 2019 авто вкладень не потребує в гарному стані не бите в рідній фарбі тільки один підфарбований елемент, масло не бере даю гарантію від заміни до заміни, стоїть новий акумулятор дорога газова установка, було вже зроблене заміна ланцюга та роликів що є важним та ходова
Автобус в гарному стані , продаж Пісочин , Харків , всі запитання по телефону ********** Олександр
Продаю свій Форд в досить доброму стані. Я перший власник в Україні. Авто обслужене все змінювалося вчасно. Новий акумулятор, нова зимова гума,встановлені диски R18. Також е комплект нової літньої гуми . На всі питання відповім по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?