Продам свою улюблену машину Passat CC 2012 року випуску, яка даре нереальні емоції як своїм виглядом так і динамікою. Я 2 власник в Україні (по телефону розповім чому підтягує 4). Машина ціла і без ДТП, жодна деталь не фарбована, вся в рідній фарбі. У володінні майже 2.5 років але за цей час наїздив досить не багато. За цей час основне що зробив - це повну заміну всіх 3 цепків по оригіналу зі всіма комплектуючими бо це їх болячка, також робилось по ходовій та мотору все шо потрібно було, встановлено новий аккумулятор. В комплекті також віддам оригінальні коврики та зимову гуму. Можу багато чого ще написати але думаю що якщо будуть питання то краще телефонувати.
Продам власний автомобіль VW CC 1.8 TSI (Європа) Авто без нарікань по технічному стані. Вчасна заміна масла та обслуговування (є вся документація та чеки) З доопрацювань (підсвітка салону, потужна андроід-мультимедія+сабвуфер) В комплекті повнорозмірна запаска, та комплект літніх шин (на момент створення оголошення машина на зимніх шинах). Авто вкладень не потребує Завжди відкритий до розмови, тому звоніть, пишіть обговоримо всі деталі!
Продам свою машину 2.5 бензин, пробіг 240 тис. оригінальний, по Америці пошкодження були мінімальні. Машина на автоматі, шкіра і т.д. Більш детально телефонуйте.
Неоплан 116 3H, мотор Мерседес 8-ка, коробка ZF8, ретарда. Автобус працює в туризмі. Салон чистий, цілий, не затертий. Склопакети цілі, почищені, не запотівші. Нове лобове скло, рамка поварена. В машину вкладено багато грошей. Капремонт мотора (70 000 км тому), НОВИЙ КОЛІНВАЛ І ПОРШНЕВА. Капремонт коробки. Ремонт щеплення. Капремонт ретарди. Зроблені всі форсунки. Зроблена вся ходова. Кондиціонер працює, лінивець підрулює.
Пропонується Вашій увазі власний (домашній) автомобіль. Авто пригнане з США. В Україні я другий власник. Наслідки ДТП відремонтовано професійно, пошкоджені деталі були замінені на нові. Розвал/сходження ідеальний. За детальнішою інформацією телефонуйте. Площадкам прохання не турбувати (авто кожен день у використанні).
авто в гарному стані обслужене два підкраса крило повне то ремені ролики помпа масла всі рідини поміняні зимня гума авто повністю обслуговуванне хазяйське встановлення ледів в фарах та туманках корозія на арках та порогах
Авто з салону в Україні, куплено в 2010р., я другий власник. Технічно справне, додаткових вкладень не потребує. Всі вікна рідні. По кузову зауважень немає. Всі кнопки справні (не затерті) все працює. 2 ключі салон в хорошому стані (в авто не курили) В наявності другий комплект шин. Продаж у зв'язку з купівлею нерухомості. Всім вдалих покупок
Продам BMW з двигуном N52 3.0 Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані. Надійний атмосферний двигун N52 3.0, працює без зауважень. Машина повністю обслужена та не потребує додаткових вкладень. Вся екологія на місці. Кузов у хорошому стані, без критичних дефектів. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Комплектація: • Світлий салон • Люк • Монітор • Мультируль • Клімат-контроль • LED-оптика • Легкосплавні диски R18 Додатково: • 2 комплекти гуми За запитом надішлю відео автомобіля Телефонуйте, відповім на всі запитання
Продам митсубиси аутлендер 2010 року, офіціал. 5и місцевий. Об'єм двигуна - 2360, бензин. Є питання по ходовці, тому ціна 10 000 Комплектація максі, шкіряний салон, люк, екран для пасажирів. Хороша, комфортна машинка, яка буде радувати вас довго.
Автомобіль пригнаний з США, я другий власник в Україні. За 5 років і 50тис. км. ніяких нарікань по ходовій. Кузов має незначні дефекти. Шкіряний салон в чудовому стані. Необхідна заміна компресора. Два комплекти шин, які від'їздили два сезони. Зимові - Bridgestone, літні - Michelin.
Машина в топовій комплектації хто шарить той зрозуміє.Пробіг рідний R-line кермо Тормоза стоять від 360 кс пассата сс R-line пороги Дуже багато роботи зроблено машина в ідеальному стані більше інформації можу скинути в особисті
Особистий офіційний автомобіль , з оригінальним пробігом ! В авто вкладено серце і душу ! Музики на 1500€ Дорога противугонна система! Титани з SQ5 Подвійна шумоізоляція ! Два комплекти резини ! Готовий до будь якої перевірки на будь якому СТО! Авто обслужене до дрібниць ! Стан авто сів і поїхав ! Готовий до перевірки на сто або на офіціалі !
Автомобіль пригнаний з Німеччини в 2020 під особисте замовлення і до цього часу в одних руках. Друге авто в сім'ї, їздить дружина. Повністю обслужений, в відмінному технічному стані. На решітці радіатора встановлена додаткова сітка для затримання сміття. Додатковий стоп вже не протікає. Встановлений захист двигуна Кольчуга. На 140 тис. встановлено оригінальний фаркоп. Замінено свічки розжарювання в двигуні і системі охолодженні. Повне ТО системи ГРМ на 200 тис. Замінено основний радіатор, радіатор пічки з трубками. Замінені обидва термостати. Літні оригінальні диски R17 на літніх шинах GOOD YEAR (2020 року) та з датчиками тиску. ПРОДАЮТЬСЯ ОКРЕМО диски Alutec R16 з зимовими шинами GOOD YEAR (2020 року) з датчиками тиску. ціна 500 $+ торг. Автомобіль в рідній фарбі. Салон доглянутий та не прокурений. З нюансів - незначні царапини на лівому передньому крилі і з лівої сторони на бампері. Автомобіль заправляється тільки на ОККО. Економічний та комфортний для поїздок, як по місту і так і на дальні відстані. Можливий торг. Посередникам та майданчикам - не турбувати.
До вашої уваги свіжо пригнаний автомобіль.Чистий 2016 р.в.2.4 бензин ,автомат ,7 місць.Авто БЕЗ ДТП та БЕЗ ПІДФАРБУВАНЬ.Гарна комплектація:без ключовий доступ ,старт стоп ,клімат багатозональний,круїз контроль ,мультикермо та інше .Технічно і візуально повністю без зауважень.Двигун працює як годинник(простий та надійний ),коробка без ривків та ударів,передачі перемикає ідеально (звичайний автомат),по ходовій без лишніх стуків.Салон чистий та акуратний.Кузов без пошкоджень.Вся електрика робоча .Свіжа гума .Комфортний, привабливий,потужний та надійний кросовер .Придбанням залишитесь дійсно задоволені.Телефонуйте
Mercedes-Benz b-class w246 B200 CDI, 136 к.с. Автомобіль в дуже доброму як технічному, так і візуальному стані,повністю справний. Двигун працює дуже гарно - тихо і рівномірно, жодного споживання оливи - від заміни до заміни залишається на одному рівні. Найбагатша можлива версія, світлий шкіряний салон, чорна стеля, панорамний дах з електролюком і електрошторкою, аудіосистема Harman /Kardon (звучить,, як домашня аудіосистема Hi-Fi-класу), з чейнджером на 6 CD (можливо, на сьогоднішній день не так вже й актуально, хоча, мода повертається), підсилювачем і саубвуфером в багажнику. В автомобілі є всі можливі асистенти - система запобігання зіткненням, датчик втоми водія, система стеження за смугою руху і т.п., передні і задні парктроніки, камера заднього огляду, автоматичне світло, автозатемнення дзеркал заднього огляду, датчик дощу (випадково забутий відкритим електролюк теж закриється автоматично), амбієнтна підсвітка салону, підігрів передніх сидінь, електрорегулювання сидіння водія з пам'яттю, система Start-stop, круїз-контроль, допомога при старті вгору, система контролю тиску в шинах. Також є електрично складаний фаркоп, дворівнева підлога багажника. Регульовані задні сидіння, можливість складання спинки переднього пасажирського сидіння для перевезення довгомірних (до 3 м) предметів. Автомобіль виглядає компактним ззовні, але всередині дуже багато місця. Повноцінний сімейний автомобіль. Недавно замінив всі гальмівні диски і гальмівні колодки, а минулого літа були замінені передні важелі в зборі і амортизатори. Навіть враховуючи теперішню різницю в ціні бензину і дизеля, користування цим автомобілем виходить значно дешевшим, як бензиновими аналогами (розхід пального в місті/на трасі - на останніх фото). Дуже надійний дизель з ланцюгом ГРМ, середній ресурс якого 500-600 тис. км. Комплект зимової гуми (80% залишок протектора) на оригінальних дисках додається.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?