Мотоцикл у чудовому стані. Гаражне зберігання. По Україні проїхав дуже мало. Є сигналізація та повна аудіосистема(флешка, карта, радіо).
Продаю свою машину — купувала для себе, в Україні я перший і єдиний власник. По факту авто майже не експлуатувалося, бо працюю віддалено і їжджу рідко. Машина регулярно обслуговувалась, усе робилося вчасно і без економії: у 2025 році — замінені подушки двигуна та зроблено повне ТО, у 2024 році — замінений ремінь ГРМ. Жодних вкладень не потребує, без ніяких но, абсолютно все зроблено!!! сів і поїхав. На відео можна послухати як працює двигун. Машина по внутрянці без нюансів. Всі нюанси по кузову на фото. Масла фільтра поміняні 20.12.2025. На 123700км Машина зі штатів. 2 власники. Один в америці, і я в Україні. Пошкодження в америці максимально незначне, зіткнення з твариною. Економна, висока, динамічна і дуже зручна для міста. Встановлений металевий захист двигуна Сигналізація 2 комплекти резини Задня камера Коврики ева Салон після хімчистки Комплекти шин: Зима PIRELLI WINTER ICE ZERO 2 R16/215/65 Літо Nokian R16/215/65 Площадки прохання не турбувати!
Volkswagen Passat B7, перша реєстрація - лютий 2011 (по техпаспорту 2010 року), фактично авто експлуатувалось з 2011 року. Потужний 2.0 дизельний та 125 кВт- ний двигун. Чистий та доглянути шкіряний салон. Пригнана в листопаді 2021 року з Німеччини. В лютому замінено всі фільтра та масла, також замінено ремкомплект. Торг біля авто.
Модель 2014 року, з Бельгії, start/stop, sity safety, SIPS, датчик світла, датчик дощу, мультируль, серворуль, двохзонний кліматконтроль, AUX, USB, Bluetooth, mp3, mp4, накладки на пороги, фаркоп, парктронік, широкий монітор, hends free, круізконтроль, активні підголовники, R16, комплект зими на дисках, R18 літо, два комплекти ковриків зима літо, лед панель приладів, 3 режими— Elegance, ECO, Perfofmance, навігація русифікована з картами України та Європи, салон і лакофарбове покриття без пошкоджень. Машина в одних руках з 2019 року, приіхала з пробігом 156 тис км. Грм комплектом змінено на 180 тис км. Всі записи за останні 5 років в сервісній книзі. В жовтні 2025 пройшла повне то, заміна масла, розвал /сходення, заміна задніх колодок, вже перезута на зиму
Авто на реєстрації. Страховий поліс. Замінено масла та фільтри. Повністю справне авто. Зовнішній і внутрішній s-line Шкіряний салон, підігріти Чорна стеля Люк Колеса R19 на гарній гумі За детальною інформацією -телефонуйте!
Авто в хорошому технічному стані, по кузову є нюанси — місцями подряпини та рижики, нічого критичного, на їзду не впливає. По комплектації все як треба: панорамний дах, шкіряний салон, електрорегулювання сидінь, підігріви, клімат-контроль працює. Стоїть газ — працює справно. По техніці машина обслужена: передні гальмівні диски мінялись (близько 15 тис. км тому), задні диски нові, колодки по колу нові. Замінені масла та фільтри в двигуні, коробці та роздатці. Повний привід, блокування — все працює справно. Авто на ходу, їде добре, без критичних моментів. Хороший варіант за свої гроші, особливо якщо потрібен великий та прохідний позашляховик.
Авто в хорошому стані. Детальна інформація за номером телефону. Без торгу.
Автомобіль в гарному стані,на свої роки на "ідеал"може й не потягне,але твердо "добре"заслуговує. Загалом:салон в гарному доглянутому стані,те що має бути біле те біле,оббивка вся без порізів та пропалів.В машині не палили! Свіжі Єва килимки,в багажному відділенні штатна шторка,стоїть якісна магнітола (2 роки тому 300$) на андроїді,акустика "Boston" . Газова установка на високошвидкісних форсунках,балон 54літри. Перехід на газ навіть в ручному режимі не відчувається, автомобіль гарно реагує на педаль ,не тупить,все за рахунок якісних ,дорогих форсунок.балон стоїть на місці запаски,в салоні є докатка. Реальний розхід газу: місто 14-15,трасса11-12. Кузов -ЖОДНОІ КРАПЛІ ГНИЛІ, ЖОДНОГО РИЖИКА!!!!! авто має 12 років,є сліди від камінчиків та мілкі дефекти. щодо аварій,всі розуміють що це американець/биток ,є вінкод,по ньому видно ,що пошкодження були незначними. Потріскане праве дзеркало. По світлу стоять ЛЕД на ближній. Електрика та салон все працює. Двигун -в гарному стані,заміна масла була в травні. В коробці масло міняне, працює м'яко,без тичків та ударів. Поміняні колодки восени. В залежності від домовленості по ціні,в подарунок йде комплект зимової гуми,зношена на 10-15%. Електропакет-дзеркала, сидіння, кондиціонер.
Повністю справне авто. Зроблена повна хімчистка з поліровкою кузова. Замінена задня дверка в колір та задній бампер. Машина на 5+. За детальною інформацією -дзвоніть!
Opel Insignia 2014 року. Автомобіль щойно пригнаний з Німеччини, 14 травня повністю розмитнений і готовий до постановки на облік. Авто в дуже хорошому стані як технічно, так і візуально. Хороша комплектація, комфортний та просторий салон, усе працює без зауважень. Є сервісна книжка з історією обслуговування автомобіля в Німеччині. Під капотом надійний та економічний 2.0 дизельний двигун потужністю 163 к.с. у парі з механічною коробкою передач. Автомобіль дуже приємний в керуванні: при спокійній їзді — економний, а при бажанні може бути дуже жвавим і динамічним. Версія ecoFLEX, завдяки чому авто відрізняється низькою витратою пального та недорогою експлуатацією
Продам автомобіль Audi a4 b8 fl кінець 2012 початок 2013 року , другий власник в Україні, передній привід , 2.0 бензиновий мотор , 197.000 тис рідного пробігу , по кузові є нюанси які потребують підкрасу , мотор і коробка працють без нарікань , всі розхідники мінялись вчасно , шкіряний чорний салон , електро сідушки без підігріву , люк , круїз контроль. Машина американка , задні стопи перероблені на європейські стандарти.
Продам BMW i3 2015 року. Пригнана з Норвегії. перший власник в Україні, авто не від перекупів — використовувалось у сім’ї. Максимальна комплектація: акустика Harman Kardon, автопаркування, коричневий шкіряний салон, великий екран мультимедіа, підігрів сидінь і так далі… Заряджалась від домашньої зарядки — батарея в хорошому стані. Реальний запас ходу: до 150 км у хороших умовах. Два порти зарядки: Type 2 + CCS2 (швидка зарядка). В комплекті 19” оригінальні диски BMW з гумою. Авто повністю обслужене, технічно без зауважень. Стан відмінний. Замінені деталі по ходовій, акумулятор 12 вольтний. Чистий, доглянутий салон. Сів і поїхав. Готова до будь-яких перевірок. Документи в порядку
Авто в хорошому стані, сів поїхав, цікавить обмін на Audi Q5, також пропонуйте інші варіанти, є торг! Пишіть в чат запитуйте, все розповім. Я власник, нарікань по авто немає Телефонувати після 18:00
Продам власний автомобіль в дуже хорошому стані, автомобіль знаходиться в родині з 2020 року, завжди вчасне обслуговування, повний привід, безключевий доступ, двухзонний клімат-контроль, підігрів передніх сидінь, камера заднього огляду, датчик світла, круїз, електро сидіння, газ/бензин, два комплекта резини, 3 комплекта килимків (eva взимку, шкіряні у колір шкіри салону для літа та рідні килимки ворсяні). Більше деталей по телефону, торг можливий біля автомобіля, авто майданчики прошу не турбувати.
Автівка обслужена,не фарбована,резина свіжа в гарному стані,ще е резинові коврики салону,три ключі,свічки замінені,масло в коробці, редукторі поміняне ,не що давно мінялись задні амортизатори,все що треба було робити по автівці робилось вчасно.Пробіг оригінальний.Машина комфортна, приємна в користуванні. Це не пригон ,купували новою в Україні.Дзвоніть все розповім.Я хазяїн Кого зацікавить автівка дзвоніть домовимось, торг адекватний.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?