Повнівтю обслужена ,міняти нічого не потрібно робити, сів поїхав. дуже економне авто.
Максимальна комплектація, 2.0 бензин, варіатор, передній/повний привід, панорамна стеля, шкіряний чорний салон, оптичне світло, безключовий доступ, мультикермо, екран мультимедіа, старт/стоп, камера заднього виду, круїз контроль, електропривід сидіння водія, парктроніки, оригінальна японська аудіосистема з сабом, датчик світла та дощу, 2 комплекти гуми (літо та зима), килимки EVA по всьому салону • Авто 95% відсотків часу використовувалось в режимі на роботу/з роботи, до 15 км на день в будні дні, авто доглянуте, ТО один раз на 8-10 тисяч км і всі дрібні необхідні речі робив якісно і для себе. Немає жодних прихованих дефектів, не був в ДТП, обслуговувалась в одного й того ж майстра весь час, який знає її історію. Нещодавно була заміна передніх амортизаторів та гальма по колу • Майбутній власник після купівлі не матиме жодних проблем і буде задоволений цим авто так само, як задоволений ним я за весь період користування. Оглянути авто можна за домовленістю на Святошино або Софіївській борщагівці. Повне переоформлення.
Продам свою машину, комплектація Limited повністю обслуговану з рідним пробігом не биту не фарбовану. Фарбували тільки бампери. Салон також в ідеальному стані. Технічний стан також без питань додаткових вкладень не потребує. Люк панорамний дах. Шкіряний салон.Два комплекти резини. Рідні килимки у комплекті!
Продам Audi Q7 2007 року, 4.2 Встановлена нова професійна газова установка Prins VSI-2 (4 покоління) — одна з найкращих систем для V8 двигунів. Повноцінна установка такої системи коштує близько 2000 €. Встановлювалась на сертифікованій СТО та офіційно вписана в техпаспорт. Змішаний режим: 16–18 л газу / 100 км. Автомобіль у рідкісній 6-місній конфігурації салону. Другий ряд — 2 окремі комфортні сидіння з центральною дерев’яною консоллю (бардачок). Також є третій ряд сидінь на 2 людини, який при потребі складається. Встановлені якісні LED-лампи в передніх фарах з активним охолодженням — дають значно кращу яскравість та світло в порівнянні зі стандартними. Фари додатково покриті бронеплівкою для захисту від сколів та подряпин. Авто добре укомплектоване: підігрів сидінь, якісна штатна аудіосистема, 4-зонний клімат-контроль (кожен пасажир може окремо регулювати температуру), електрорегулювання сидінь, круїз-контроль. Також є датчик світла, датчик дощу, контроль тиску в шинах, передні та задні парктроніки, задня камера, електроскладання дзеркал. Пневмопідвіска працює добре, тримає всі режими та не спускає. Панорамний дах з електроприводом — працює ідеально. Також є шторки на дверях для комфорту пасажирів.Двигун працює рівно та тихо, без сторонніх шумів і вібрацій, запускається добре як на холодну, так і на гарячу. Тяга відмінна, мотор працює стабільно як на бензині, так і на газу. Масла не бере, підтікань немає. Коробка передач працює плавно, перемикання передач без ривків і затримок, без сторонніх звуків. По коробці зауважень немає, працює коректно у всіх режимах.
Авто в чудовому стані на пневмі, пневма працює все чітко зроблина капіталка 45тис тому цепі замінені вкладиші, кольца.Головки теж робив, форсунки також тоді всі зробив в авто вкладено дуже багато грошей більше чим саме авто коштує. Їде бодро за додатковою інформацією звоніть. Я власник авто в мене 3 роки перекупам не звонити.
…..експлуатація з 02.2014, без жодного підкрасу, технічно супер, двигун дуже прийомистий та економний, їде на багато краще ніж 1,5 … Масло та фільтри замінені, пробіг оригінальний, є підтверджуючі документи. Хто хоче хорошу автівку для себе-дзвоніть!
Рестайлінговий офіційний Жук, придбаний в Києві в автосалоні. Відмінний стан, вкладень не потребує. Повністю обслужений. Звичайний атмосферний двигун. По комплектації: -сенсорна мультимедія з навігацією -клімат-контроль -підігрів сидінь -мультикермо -датчик світла/дощу -та багато іншого Вкладень не потребує, 2 комплекти гуми
Авто у відмінному технічному стані, доглянуте та повністю готове до експлуатації. Не шкодував на обслуговування. Регулярно обслуговувалося, всі роботи виконувались вчасно (є підтвердження). Детально за телефоном. Торг біля авто.
Авто справне, на ходу кожен день, двигун та акпп працюють ідеально. Дуже багато вкладень було в авто, замінені ричаги, тяги, ремонтувалися пневмоамортизатори, мінявся пневмокомпресор, все інше по телефону
Продам свою А8, машина у максимальній комплектації. В Україні такої не знайдете. Купувалась за 190 000 євро. Є все. Навіть задній диван з електрорегулюванням. Даводчики, сонячна батарея в люку, 4-х зонний клімат контроль, адаптивний круїз, електро шторки задніх пасажирів та заднього скла, два комплекти дисків одні на 17 інші на 19. Продаж через не використання. Гаражне зберігання.
Продам хороший , надійний автомобіль. Все працює. Авто до першого покупця. Детальніше за телефоном.
Машинка на Українській реєстрації.
Без торгу!!! Продаю авто, любий вид переоформлення Машина в повному справному технічному стані, мотор працює як годинник, сток(без різних прошивок типу стейджів) Їздив на перевірку коробки та турбіни, все в порядку, без нюансів. На 100тис, замінили грм та вкладиші, проточними стаканчики та заміна усіх рідин. Усі нюанси по кузову є на фото БЕЗ ТОРГУ!!!!
Авто в технічному ,та візуальному стані на свої роки ідеальне.Це не свіжо пригнане,для себе!!!,і не знаєш з чого почати.Обслуговував по повній,щоб не підвело,коштів не жалів.Не бита.Косметичні підкласи присутні,так як прискіпливий.Авто не єдине в використанні,за 4,5років-20 тис кіл.пробігу.Світло ксенон 350$ не в кожному новому авто.Резина літо на дисках ,та зима-нові.Ітд.
Автомобіль візуально і технічно в гарному стані,на даному етапі нічого не потрібно робити. Продаж тільки з переоформленням, вся детальна інформація по телефону
Авто в чудовому стані. Чистий, шкіряний салон. Надійне, економне.
Авто на українській реєстрації! Перший власник в Україні. Підбирали авто для себе. Гарна топова комплектація Intense. Авто обслуговували для себе тому: замінено мастило в редукторі на оригінальне elf, замінені стійки стабілізатора, втулки стабілізатора, задні гальмівні колодки, гальмівна рідина, led лампи у фарах. Є комплект зимової гуми. Також 2 нові передні шини вже на авто. Оригінальний компрессор та гак в комплекті. Так як це Норвегія, то комплектація з тепловими тенами. Гарне шкіряне кермо, задні парктроніки та камера заднього огляду з проекцією. В комплекті зарядний пристрій для домашньої зарядки від розетки та оригінальний кабель type2-type2. Оригінальні гарні диски. Загалом авто будете задоволені. Якщо не відповідаю пишіть на вайбер, по можливості буду відповідати.
Продам свій масловоз. Ходова перебрана, повітря та електрика нові, гума у відмінному стані. Возив масло та добрива. Повністю алюмінієвий, алюмінієві диски, тара з Daf SuperSpace 13 т. Стан зачепив і поїхав. Якщо не буду в мережі, телефонуйте в будь-який месенджер (Viber, WhatsApp, Telegram).
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?