Повністю обслужена машина . РІДНИЙ ПРОБІГ 273ТИСЯЧ КМ .Робив комп'ютерну діагностику фото додав .Форсунки ідеал фото додав .Сажневий фільтр на місці .Турбінка суха .Їде дуже бадьоро .2 літра дизель , як не як не путайте з 1.6 літра .Машинка по суті 2 власники , остання перереєстрація на дружину .Замінений ГРМ і помпа , масло і фільтра на пробігу 270тисяч . Є відео підтвердження коли робили заміну на сто покажу при живому огляді . Нічого не потрібно робити . Машина без нюансів .Технічний стан ходова ідеал , також поміняні стойки передні і тормозні колодки по кругу .Продавати не планували , продаж не спішний , таких варіантів живих лишилось мало . Повторяю машина повністю обслужена . Нічого не треба робити .
Сімейне своє авто , повний привід , коробка автомат , все працює без зауважень ! Дистанційний запуск двигуна , безключовий доступ !
Авто від першого власника!!! Максимальна комплектація: 128 к/с. парктроніки, фаркоп, датчики дощу та світла, електродзеркала, підігрів передніх сидінь, клімат-контроль, шкіряний руль, легкосплавні диски, допомога при старті вгору, круїз-контроль з обмеженням швидкості, мультимедіа з великим дисплеєм з блютузом та бортовим комп'ютером, протитуманні фари, регулювання рульового керма, Рідкісний екземпляр на повному приводі з блокуванням заднього диференціала. Витрати пального як у звичайного переднього приводного peugeot так як він рухається на передньому приводі , при потребі повний привід підключається або блокується! Не боїться ні діагоналки ні глибокої колії - кліренс набагато вищий за стандартний peugeot. Для рибалок те що треба! Два комплекта легкосплавних коліс із шинами. Авто в в гарному стані -по моторові ,турбіні, коробці , приводу ніяких зауважень, ніяких помилок !Торг мінімальний.
Авто 2015р. Виїхало з автосалону в Німеччині в червні 2016 року. Комплектація Edition. клімат,Адаптивний ксенон,круїз,хром-пакет,датчик світла/дощу,старт-стоп,адаптивні підсвітки салону,підігрів сидінь/дзеркал,інший салон(Еdition),мультимедіа з GPS і CarPlay, парктронік,дзеркала що складаються,омивач фар, ітп) +сигналізація Starline +відеореєстратор DDpai Я Перший і єдиний власник в Україні. Авто зареєстровано на мене. Купував особисто в Німеччині(м.Діллінген)в автосалоні лізингових авто в липні-серпні 2019року з підтвердженим пробігом 152тис.км. (Збереглися документи які це можуть засвідчити).До мене в Німеччині у авто був 1 власник. В авто все справно працює. 10тисяч тому(2025р.) було велике ТО(біля 3500$) -заміна всіх амортизаторів і пружин (+опорн.підшипники/пильники/відбійники ітп) -заміна всіх дисків і колодкок+ревізія супортів -заміна комплекта щеплення+маховик -ТО компресора кондиціонера/заправка +заміна радіатора кондиціонера. ТО (ревізія)стартера і генератора. Заміна подушки двигуна+подушки КПП Заміна ламп ксенона(оригінал) Новий Акумулятор І багато іншого (*є весь перелік робіт з 2019 року) По двигуну/кпп/паливній/турбіні жодних зауважень.Підвіска також вся обслужена вже в 2026.(+300$) Екологія вся рідна і справна. Машина в ДТП не була, в рідній фарбі. Має 2 косметичних підфарбування. Верхня частина переднього правого крила(фарбувалося до мене в Німеччині)+заднє ліве крило(притер бус в заторі) Проїхав за 6,5 років 100+тисяч. Пробіг 100% оригінальний, готовий до будь яких перевірок(в межах розумного*) Свідомо в 2019му купував авто з 2.0tdi на ручці, щоб через 10 років мати безпроблемний двигун і не вкладати в обслуговування і ремонт DSG. Середня витрата дизеля по Києву 6.5-8л По трасі 4,5-6 По салону і лакофарбовому покриттю є сліди експлуатації. Обмін не цікавить. Допомоги в продажу не потребую. По телефону не торгуюсь. Автобізнесменів, комісійні майданчики, прошу не витрачати свій і мій час. Якщо не беру слухавку, пишіть в Telegram .
Subaru Outback 2.5 Limited Модельний ряд 2013. Повний привід, шкіра, люк, Harman/Kardon, EyeSight Топова комплектація, перфорована шкіра, адаптивний круїз-контроль, підігрів передніх сидінь, електрорегулювання передніх сидінь, датчик світла, ксенон, клімат-контроль, та інше. Сигналізація StarLine від alexey_garbuzenko з автозапуском, автодоводчиком вікон та люка, спецзамком капота двигуна. Автомобіль зі США без ДТП. За історією в США було пофарбовано переднє крило. Автомобіль у хорошому стані, коробка працює плавно не смикає, мастила не бере, салон не прокурений. Місце знаходження авто - Прага
Нові гальмівні диски/колодки в коло, перебрана передня ходова, відреставровано рульове • Відмінний стан, до мотору питань немає, мало бере, турбіна так само не доставляє проблем. Автомат плавний • Круїз контроль, заводський сабвуфер, підігрів сидінь, датчик дощу, панорама • Зимовий комплект резини в придачу • Трохи затерте водійське сидіння, незначна тріщинка на передньому бампері • Їздила дівчина. Можливо подивились в Одесі, але заздалегідь потрібно домовитись
До вашої уваги Продам власний автомобіль в хорошому стані. Мотор 1.8 TSI — їде добре, працює рівно. Коробка автомат — без ривків. комплектація (клімат, підігрів, камера, CarPlay,круїз контроль,люк,LED фари Авто обслуговувалось вчасно, всі розхідники замінені. Сів і поїхав. ? Торг біля авто Можливий обмін на електро авто
Автомобіль у відмінному технічному стані. Приіхав зі США в 2024 році з мінімальними пошкодженнями ляди багажника і заднього бампера. Доглянутий, експлуатувався дбайливо. Потужний та надійний 2-літровий атмосферний двигун, працює тихо та стабільно (в т.ч. на холостих). АКПП та зчеплення працюють без зауважень. Новий АКБ. Мастило в АКПП замінене на пробігу 141 тис.км. Останнє ТО - на пробігу 145 тис.км. Кліренс збільшений на 3 см (встановлені поліуретанові проставки). Два ключі. Два комплекти колес - літній та зимовий - з легкосплавними дисками. Встановлена штатна андроїд-мультимедіа Torssen та сумісний передній відеореєстратор. AndroidAuto, AppleCarplay працюють. LED-лампи ближнього світла та габаритів. Встановлений металевий захист двигуна замість штатного войлоку.
Власне авто, в чудовому стані, 1 власник, комплектація SE, машина на новій зимовій гумі і також віддається літня гума. Ціна договірна. Якщо зацікавило авто, телефонуйте.
Авто оригінал виробництва Японія,другий власник,придбана в салоні,обидва власникі не палили,має потолочний монітор,повний електро пакет,підігрів усіх сидінь
Авто приганяла з США для себе, під кінець 2021 року, але через війну виїжджала з міста, тому затягнувся ремонт авто. Відремонтовано якісно у спеціалістів які добре знають свою справу. По Україні ще майже не їздила, тільки по місту щоб потестувати комфорт їзди, повністю обслуговувана і не потребує вкладень. Автомобіль вирізняється динамічністю, надійністю та хорошою керованістю. Має сучасний дизайн, зручний салон і продуману ергономіку, що робить його комфортним як для міста, так і для дальніх поїздок. В машині є все для комфортного керування, від 2х зонного клімату до андроід авто або apple carplay, підігрів передніх сидінь. Продаю тому що купила електромобіль.
Продається гарна машина обслужена повністю. Сідаєш і їздиш
Продам автомобіль на якому дійсно їздять та кайфують, в своєму класі, який адекватний в утриманні і по обслуговуванню, в Рідній фарбі, технічний стан авто на 5+, присутня сервісна книжка, Надійний, економічний, 1.6 TDI двигун, надійна 5ст., механічна коробка, , 2 ключа, повністю укомплектований авто, оригінальні диски, можливий розумний ТОРГ біля авто. Гарний колір, Автомобіль Вогонь. Про аудісистему та її звучання також всім відомо. Перевірка авто на будь якому Вашому СТО, вся екологія /сажевий/ на місці, нічого не видалялось. За Додатковими питаннями телефонуйте. Гарний, доглянутий технічний стан, тому і ціна, Якщо звісно знайду дешевше і буду кайфувать то треба тут подумати ?? чому така ціна ? =Стан авто, Гарного настрою.
Авто обслуговувалось на авторизованому сервісі. Замінено повний комплект ГРМ, гальмівні колодки. По машині все необхідне поміняно, нічого робити не потрібно. Є комплект літніх шин і зимових шин з дисками.
Продам свій власний автомобіль BMW 5-ої серії в кузові F10 який в моєму користувані вже 2 роки. Машина в ідеальному стані як технічно так і візуально. На повному приводі X-Drive. На дуже хорошой комплектації. Не бита. Всі вікна рідні. Мотор працює рівномірно, масла не бере взагалі. Затонована дорогою плівкою вкруг. Салон в ідеальному стані, не подертий і не затертий, на сидінях встановлені накидки. По кузову немає ніяких вмятин і царапин. По ходові нічого не стукає і не гримить. Коробка переключає ідеально без ривків і ударів. По електриці працює кожна кнопочка. Також встановлено дороге ЛЕД світло в фари і туманки. Всі розхідники буди замінені 500 км назад. Стоїть хороша літня резина. Є ще комплект нової зимової резини(за додаткові кошти). Машина повністю обслужена і не потребує ніяких вкладень. За більш детальною інформацією телефонуйте. Можливий обмін з моєю доплатою на BMW X5 в кузові F15 або AUDI Q7 в кузові 4M.
LEGACY у комплектації LIMITED! Чистий 2017 рік. Мультимедіа на ANDROID (Рідна теж є) Акустика HARMAN/KARDON. ВСЮ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ про автомобіль ви можете побачити У ВІДЕООГЛЯДІ до оголошення!
Як в технічному плані, так і візуально, - автомобіль повністю доглянутий. Їздила жінка... В Україні з 2017 року, приїхала з незначними пошкодженнями (дві останні фото - задня кришка та бампер (розміщені фото до ДТП) - замінені на нові, без шпатлівки. Другий власник в Україні. Машина яскрава та динамічна ! Додатково встановлено металевий захист піддону. Машина з достатньо високим кліренсом... Вчасно обслуговувалась, масло мінялося - кожні 7 тис.км., на 120 тис - провели повну заміну масла в АКПП.
Авто пригнане в кінці 2022 один власник (дві реєстрації). проблем немає. все вчасно обслуговувалось. Щойно проведено заміну масла та всіх фільтрів. Авто в хорошому стані рідний пробіг та без ДТП готове до перевірки. Капіталовкладень не потребує. Розумний торг.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?