Повністю обслужене авто,замінена нова турбіна,велике мультимедіа ,нові зимові шини.Перший власник в Україні
тел
Авто доглянуте, гарний денамічний розгін 3 тис тому замінені ГРМ цепи і пройдене ТО
недоліки які є по фейсу ретельно відремонтовані
Деталі за номером **********
Пропоную Вашій увазі автомобіль Volkswagen Jetta 2018 року випуску Двигун 1.4 бензин, коробка механіка Стан ідеальний як візуально, так і технічно. Поміняні всі масла, колодки, авто повністю готове до експлуатації. Хороша комплектація, яка має лед-фари, легкосплавні диски, зеркала з поворотніками, магнітола яка підтримує Android Auto і Google CarPlay. Обмін цікавить лише на електромобіль. Продаж можливий також і по перерахунку з ТОВ чи ФОП. Дзвоніть, обов?язково домовимось
Авто у гарному стані. Вкладень не потребує. Нова газова установка. Обмін на електричку.
Авто пригнане з Німеччини Замінено масло, ролики, помпа, ремінь ГРМ, охолоджуюча рідина. Почищені дренажі, крила і багажник оброблені мовілем. Середній розхід 5л. Комбінований салон, шкіра-тканина. Кондиціонер круіз-контролью. AutoHold Помічник при старті вгорую. Передні та задні склопідіймачі. Підігрів і масаж сидінь. 2 ключа Перший власник в Україні.
Продаю авто свого батька! Авто в надзвичайно хорошому стані. Кожного дня витирається пил та миються поліки. Регулярна мийка 2 рази на тиждень. Регулярне ТО. Всі мастила змінюються своєчасно. Дуже обережне водіння, щоб не попасти в ніяку ямку. Словом, при такому відношенні машина ще проїде 280к км. Поставлене ГБО (газова установка) нового покоління. Також проходить своєчасне регулярне ТО. Машина максимально комфортна та технічно справна. Нічого всередині не змінювалось. Усі дод питання по телефону.
Автомобіль в непоганому стані на фото все є і видно всі деталі по телефоні ((БЕЗ ТОРГУ))
Авто пригнане з Німеччини, дуже в збереженому стані, все ідеально працює, їздить дівчина тільки по місту, торг адекватний ! Кузов в ідеальному стані, навіть немає сколів від швидкості, салон дуже доглянутий
Автомобіль в максимальній комплектації в доброму стані від власника. Проведена заміна масла, фільтра, поміняні, сайленблоки, колодки, тормозні диски, та проведена ревізія супортів і ходової. Новий акумулятор. В подарунок комплект зимової резини на дисках R17. Вразливі місця з нового заклеєно в бронелівці Авто куплене новим в Україні. Стоїть пакет “погані дороги”. Всі скла рідні. Лобове скло з обігрівом. Авто не фарбоване, все в заводському забарвленні. Візуальний стан ще кращий ніж на фото. Максимальна мультимедія RNS 510 (на вісім кнопок) з повною офіційною навігаційною системою. Технічно авто не потребує ніяких вкладень, помилки відсутні. Я другий власник з 2022 року, але на себе авто переоформив лише 07.09.2024 року. Авто від першого власника, який робив перереєстрацію в межах см'ї б, а в 2022 році авто було зареєстровано на мого родича, оскільки на той час перебував на службі. Авто продається у зв’язку з придбанням Touarega. Перекупів прошу не турбувати та з дурними пропозиціями не звертайтесь по низу ринку не продам. Обміни не цікавлять. Авто варте уваги та своїх коштів.
Продам авто в хорошому стані. Замінено к-т ГРМ.
Комплектація Wolfsburg Edition. Автомобіль купляли наприкінці 2022 року як перший автомобіль. Я другий власник в Україні.Завжди бережна експлуатація, догляд. Заміну мастила та всіх фільтрів проводили кожні 5000-7000 км. Нові свічки запалювання. На 142 тис. пробігу замінено ланцюг ГРМ, нова подушка двигуна, нові передні амортизатори, стійки стабілізатора замінено 3000 км назад. В автомобілі все працює, надійний та комфортний, ні разу не підвів за 4 роки експлуатації. По салону чистий та охайний. Два комплекти гуми в хорошому стані. Є деякі незначні зауваження по кузову (за необхідності можу відправити фото в особисті повідомлення).Продаж у звʼязку із покупкою іншого автомобіля. Можливий торг для реального покупця біля автомобіля. Продаж лише з переоформленням. Прохання телефонувати/писати у WhatsApp
Ідеальний стан. Робити нічого не треба. Не фарбована, без ДТП. Батарея у відмінному стані. Пробіг до 300 км по місту. Нова гума Michelin.
Пропоную вашій увазі чудовий автомобіль. Авто в користуванні 1р. було пригнане з Австрії. Рік тому було пройдено велике ТО по заміні повністю всіх рідин, масел, ременів та роликів. Лакофарбове покриття повністю в оригінальному окрасі . Масло в автомобілі було замінено 2тис км тому, екологія присутня. На машині відїздив без ніяких проблем , двигун працює рівно, коробка передач також, продаж так як в сім'ю потрібен кросовер на автоматі. Торг біля капота та зимовий комплект шин в нагрузку.
Свіжопригнана , повністю ціла на ходу без жодної помилки , вся в рідній фарбі , має незначні царапинки на бампері , авто знаходиться в м.Ківерці Шевченка 44 , також можлива доставка по всій території України ( завдаток на дорогу і тоді розрахунок з водієм ) , додаткові питання по телефону !
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?