Опель інсігнія а 2014 року комплектація ops . Авто у доброму стані багато чого робилося замінено масляне кільце,вкладиши корінь та шатун,масло в двс,масло в акпп,фільтра,зроблені амортизатори ,два комплекти резини куму цікаво звоніть запитуйте
Один власник в Україні. Авто обслуговувалось вчасно, заміна рідин, фільтрів. Ходова частина також обслуговувалась. Чистий та охайний салон. Якісне тонування. Всі присутні функції працюють справно. 2 ключа. Підтверджений пробіг.
Продам власне авто в хорошому стані. Повний привід, електропідімачі, круїз контроль, різні режими їзди, камера, датчик світла,кондиціонер, датчик дощу, старт-стоп, парктронік 360, доглянутий салон
Продам Mercedes в хорошому стані! Двигун після повної капіталки (на 230 тис. гільзовка і т.д). На 293 тис. замінено всі рідини в двигуні та АКПП. Зроблений компресор пневмо та замінено задні амортизатори. Хороша комплектація, все працює, клімат заправлено. Можливий обмін на дешевше авто. Хороший торг!
класне багі дарує гарні емоцій все нове все перебрали відео скину на вайбер чи буть яку іншу платформу кого цікавить дзвоніть за номером все розкажу мирного неба всім
Продаю Hyundai Genesis Coupe у хорошому стані. Пробіг — 113 000 км, повністю сток, без тюнінгу та стейджу. Двигун працює рівно, коробка без ривків, обслуговування проводилося вчасно. Стан: добрий, по кузову є незначні подряпини Салон: шкіряний, доглянутий, підігрів сидінь, люк, парктронік. Стоїть свіжа гума Michelin Pilot Sport 5. Чудовий варіант для тих, хто шукає живий Genesis Coupe без втручань та доопрацювань. Причина продажу — зміна авто. Усі питання по телефону , огляд за домовленістю
VW PASSAT B7 2.0TDI DSG6 DQ250.Гарний та доглянутий стан авто ,з доброю акп DQ250 "мокра".Добра, та досить багата комплектація .Масаж на водійському сидінні ,підігрів усіх сидінь , обдув передніх синінь і багато іншого... Загальний технічний стан авто без зауважень , присутня ще екологія не різана. Не гнила, рижиків немає, присутні сколи .Резина зимова добра ,літо на титанах нова чотири колеса. Два ключі ,сервісна книжка .З документами порядок ,переоформлення без проблем .В Україні я другий власник .Можливий обмін .Решта запитань за телефоном.
Пройдено ТО, замінений теплообмінник, каталізатори.
Авто в гарному технічному і візуальному стані. Повністю все працює, регулярно обслуговується всі розхідники,було замінено: всі мастила та фільтра, ремінь грм ролики помпа,всі тормозні диски, колодки замінений демфер LUK новий акб. Екологія не різана. Є комплект зимової резини.Більш детально по телефону.
ДЗВОНІТЬ
Автомобіль 2012 року перша реєстрація. знаходиться в технічно справному стані. Сів і поїхав. Без ДТП. Весь в рідній фарбі. Прохання перекупів та помічників продати прохання не турбувати.
авто було пригнано з США в серпні п.р., підбір відбувався через офіційного дилера, пошкодження були мінімальні ( за шкалою " незначні"). Всі комплектуючі замінювалися на нові ( старі агрегати не реставрувалися). Прохання площадки і перекупів не турбувати, задля економії нашого часу. Торг звісно можливий, але розумний. При необхідності можу надати інші фото авто.
авто у мене вже близько 2 років з початку війни взагалі майже перестав на ньому їздити можливий огляд у Львові біля ТЦ Скриня поміняв масла,(коробка+ двигун) фільтра свічі 26.02.2024 зробив розвал сходження 23.02.2024 поміняв колодки період + зад 20.02.2024 також салінблоки... гальмівна рідина і антифриз не потребує заміни... кондиціонер заправлений...
авто в чудовому стані замінено грм м демфер рідний пробіг
Продається сімейний автомобіль доглянутий масла не бере не димить вартий уваги.деталі за телефоном
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?