По усім питанням телефонуйте будь ласка ватсап чи телеграм, дякую!
Мот повністю обслужений на мото сто SRM, готовий до сезону, продаю у зв'язку з покупкою нового, телефонуйте домовимось.
Соната Лімітед пригнана з Америки Авто ідеальне все працює Можливий обмін на ваше авто такою з ціною Максимальна комплектація Limited Панорама підігрів -обдув передніх сидінь Задні с підігрівом Мультируль,круїз,спорт режим,еко,комфорт
Продаю авто пригнане з Америки без ДТП. Є тільки маленька вмятина на передньому крилі. Було замінені всі масла та фільтра, масло в коробці, було обслужено турбіну, замінена цеп ГРМ. По кузову нічого не робилось. Було замінено сайлентблоки. Динамічне авто на 200 кінських сил, швидке на розгін. Витрати по місту досягають до 12 літрів, по трасі 8 літрів. Авто в чудовому стані.Гарний торг!
Американець з українською душею. Щойно з ретриту на АВТ-Баваріі. Новий акумулятор, свіже ТО, готовий до нових пригод. Ззовні прекрасний, всередині звір. Класно підійде під кастом для нового власника, але це вже взимку. А поки ще є 3 місяці насолодитися та відчути життя. За додатковою інформацією або фото звертатись окремо.
довга база 16 диски+15,технічно справна,торг
Продаю свою Audi A4 Quattro в комплектації Premium Plus 2013 року. Авто було пригнане з Америки для себе. Авто в чудовому технічному стані. Від заміни до заміни масло не їсть! Ходова у відмінному стані. Є трищіна на лобовому склі. Перевірка на любому СТО.
Вашій увазі пропоную власне авто, придбане у офіційного ділера 11.2021. Встановлено ГБО. Авто перебуває на гарантії. Має охайний вигляд, усе працює. Єдина відмінність від нового- це невеликий пробіг. В авто ніхто не курив, у таксі не було, експлуатувалося дуже бережно. По усім іншим питанням по телефону чи під час огляду.
Класний,в повній комплектації, доглянутий автомобіль, в хорошому стані,не фарбований вартий уваги,я третій власник .Двигун після капремонту,гільзований,встановлені нові турбіни та нові випускні колектора,встановлений холодний впуск з фільтрами нульового опору,встановлено вихлоп з даунпайпами. Акпп працює відмінно,повністю обслухована.Пневмопідвіска та активні стабілізатори також після ребілду.Зроблено повне ТО.Кому буде цікаво, більше інформації розкажу по телефону.
Авто в нормальному стані, оригінальний пасажир. Екологія вирізані і прошита. Під заміну задні ліві двері (є, в кольорі) Резина літо (+ зима). масло фільтра поміняні Деталі в по телефону. зняття з обліку
Авто у хорошому стані,пригнане з Європи.Технічний стан, відмінний,мотор,коробка,пневмо підвіска ,усе працює справно.
Ідеальний стан,повністю обслужена,нова гума.
Авто доглянуте та в гарному стані. Всі деталі по телефону.
Дуже гарному состоянии
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?