Семимісний кросовер. Повний заряд. Відмінний стан. Дизель 2.2. Авто пригнане з Бельгії в 2022 році. Проведені всі необхідні регламентні роботи та ТО. Повний привід. Кліма. Шкіра. Сервісна книжка. Два ключі. Два комплекти шин. Сів і поїхав, буквально!
Автомобиль в идеальном состоянии, все в родной краске, с двигателем 3.0, автоматическая трансмиссия. 7 мест, кожаный салон, электрорегулировка водительского сиденья, зеркал, стеклоподъемников, датчик света, климат контроль, большой дисплей, бортовой компьютер, камера заднего вида, подогрев сидений, два ключа. максимальная колмплектация. Лед лампы в линзах. Полностью обслуженный, сел и уехал. Полный повод. Я третий владелец. С вопросами просьбы звонить по телефону на Вайбер с 15.00 до 22.00 часов ежедневно.
Вложений не требует. Проверка на любом СТО. Комплект зимней резины на дисках.
Оригінал
Резвый автомобиль, в ДТП не был Компактный, но вместительный Высокая подвеска Полностью обслужен, после ТО
У хорошому стані, на обмін бажано щось нове або значно дешевше, коментарі щодо ціни та кольору тримайте при собі
Машина обслужена. Мінялося все вчасно. Детальніше по номеру
Продам власне авто куплене на початку 2022 року Був замінений мотор який проїхав 120000 км(попередній блок тріснув) Замінено турбіну та новий датчик турбокомпресора Замінено ГРМ, помпа масло та усі фільтра Гарно їде. розхід по місту 7.5 л все міняв вчасно усі деталі по телефону. Прохання перекупів не турбувати Готовий обміняти на електричку Або електричку і фургон вантажний бюджетний Всі питання по телефону
Продам своє власне авто Skoda Octavia A5 2011 р. В лімітованій версії Laurin&Klement Два комплекта резини з дисками, два ключа. Салон в хорошому стані, нічого не перешивалося та не змінювалося, все працює без нарікань. 1000км було замінено мастило та фільтра, заміна кожні 10000км. Без торгу
Отличный автомобиль для города, с комплектом зимней резины, лакокрасочное в хорошем состоянии (видно на фото), небольшие сколы есть, за время владения проблем не было, в дтп не была, батарея не ремонтировалась (просто нормально состарилась), запас хода (130-160) в зависимости от манеры езды, в авто всё работает, авто пригнано из Америки, куплено на Манхейме (аукцион целых авто), продаю из-за переезда за границу, если есть вопросы по авто звоните, спасибо за внимание.
Модель авто у R-Line. + комплект літньої гуми в подарунок
Офіційний автомобіль, куплений в липні 2013 року, в ідеальному стані, не потребує додаткових вкладень, наявний комплект зимової резини
Honda Civic Si Мотор: Свіжозібраний гібрид к20/к24, 270 лс Голова к20 портована під випуск випуск Вали skunk2 stage 3 Впуск портований rsp Випуск колектор skunk2 alpha, далі трас репліка на сканк2 3 дюйми Блок гільзований був стандартний розмір, вкладки acl racing Поршні від акорду cu Піддон з баланс валами від si Охолодження масла: проставки mishimoto з термостатом (поки масло не нагрілося через радіатор не ходить), ну і масляний радіатор Радіатор алюмінієвий широкий Коробка перебрана: головна пара 5.1, блокування рідне від si Гальма: система перероблена під паралельну, гальмівний регулятор у салоні. Попереду Br racing 4 поршневі легкі супорти, диски звичайні, позаду Карбоновий капот, карбоновий спойлер Диски advan r18 8,5j гума 255/35/18 Yokohama advan ado8rs Проставки getman 55 мм Розширення кастом Ковші: sparco circuit 2, bimarco cobra 3 Кермо vento, перехідник momo Ремені: rrs та omp Датчик температури масла AEM Аморти коні спорт перероблені під жорсткіші на коні центрі та Пружини ейбах про кит Можливий обмін 1000$ піде на ЗСУ. Слава Україні!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?