Авто в дуже гарному стані, скло по периметру рідне, безпека не стріляла. Можемо пригнати дане авто в будь яку точку України чи Європи. В авто не курили. Текстильний салон в охайному стані, в машині все працює і жодних вкладень не вимагає. Кодовий замок на двері, камера заднього виду з парктроніками, електро регулювання сидінь і багато іншого є в машині.
Автомобіль повністю на ходу , робити нічого не потрібно , завів , сів і поїхав . Авто можете загнати на будь яке СТО Всі питання за телефоном
BMW 535i (F10) • 5 серія. Продам або обміняю на БМВ Х-3, надійний та динамічний бізнес-седан у кузові F10. Потужний бензиновий двигун 3.0 Turbo (306 к.с.) – ідеальне поєднання комфорту та драйву, впевненість на дорозі в будь-яку погоду ?Автоматична коробка передач працює плавно ? Просторий і комфортний салон. Комплектація (клімат-контроль, мультимедіа, парктроніки та інше) Авто доглянуте, технічно справне, вкладень не потребує. Своєчасне обслуговування, всі рідини та фільтри замінювалися вчасно. Ідеальний варіант для тих, хто шукає стильний, комфортний і потужний седан бізнес-класу.
Електромобіль Nissan Sylphy в гарному стані. Запас ходу 340км на зарядці. Для міста і проїздок навколо ідеально підходить. Дуже економне авто. Можна заряджати від звичайної розетки чи фаст чардж за бажанням. Повна зарядка близько 8 годин. Якщо заряджати в щоденному режимі після поїздок по місту то це займає 2-3 години.
Автомобіль був пригнаний авто повністю обслужене
Авто з Америки . Пошкодження -дві дверки. Стан добрий. Зимня резина нова. Розхід по трасі до 9 літрів, при таких габаритах. Двигун атмосферний тому без проблем стане газ 4-го покоління. Авто досить комфортне і габаритне. Без проблем поміститься холодильник. Дивіться огляди, лише позитивні відгуки по якості авто.
Авто в гарному стані, пригнаний з Швейцарії. Ми другі власники в Україні, купували у родичів які пригнали. Салон в гарному стані , ТО робило вчасно. Гарне сімейне авто, їздили мало.
Свіжо пригнаний, на Українських ном. Масла фільтра роліки поміняні ходова зроблена. Детальна інформація. По телефону
Авто в ідеальному стані. По кузові,моторі,ходовій проблем немає Вся в рідній фарбі без жодного підкрасу. Хороша нова зимова резина. Мотор масла не бере,не димить,коробка працює ідеально. Всі інші питання по телефону)
авто у дуже гарному стані.
До вашої уваги А3 2.0 quattro у максимальній комплектації по всім питанням вотсап:
🔥 Volkswagen T5 Passenger Long 2010 🔥 Продам Volkswagen T5 у відмінному стані. Повний пасажир, заводське виконання. Автомобіль доглянутий, без зайвих вкладень — сів і поїхав. ✅ 2010 рік випуску ✅ 2.0 дизель ✅ Механічна КПП ✅ Повний пасажир ✅ Довга база ✅ Охайний салон ✅ Легкосплавні диски ✅ Тоновані вікна ✅ Хороший технічний стан ✅ Двигун працює відмінно ✅ Ходова без сторонніх звуків ✅ Кузов у гарному стані Бус комфортний, економний та надійний. Ідеально підходить як для сім’ї, так і для роботи чи подорожей. Автомобіль завжди вчасно обслуговувався та не потребує додаткових вкладень.
Рефрижератор напівпричіп пройшов повне т.o, нова резина, холодильна камера та гідро борт працює.
Продам офіційний автомобіль з прозорою історією та сервісним обслуговування раз в 10 тисяч. В гарній комплектації на лед оптиці з туманними фарами,парктроніком, клімат контролем роздільним для водія та пасажира, круїз контроль, підігрів керма та сидінь, датчики тиску в шинах через систему сповіщення та з системою про сповіщення на виїзд зі смуги руху. Не бита, не фарбована, технічно справна автівка з металевим захистом двигуна. Саме приємне це росхід палива 4.7 літра на 100км.
Свіжо пригнаний автомобіль з Швейцарії. Мотор і коробка працює ідеально Оригінальний пробіг Стан автомобіля ідеальний на гарній комплектації. Детальніше за телефоном.
Авто в чудовому стані, доглянуте, все працює. Красивий колір, технічно без зауважень. Є підігріви керма, передніх сидінь, масаж на сидіннях, парктроніки 360, музика, шторки на задніх дверях. Якщо цікавить авто, телефонуйте)
2017 рік повний привід, в гарному стані, після ТО, замінені передні амортизатори, подушка двигуна, колодки та диски в круг, з газом, вписаний в тех. паспорт. По америці мінімальні пошкодження. Великий монітор, гарна музика, комбінований салон, підігрів сидінь та керма, дистанційний запуск.
Продам своє авто. Чудова річ для тих хто нікуди не поспішає та має можливість заряджати авто для економії. Наявні сліди експлуатації на кузові - коцкі-сколи на кузові та лобовому, після цієї зими проступили "рижикі" на арках - кажуть що типова біда для японців. В кінці 2023 року авто пригнане з Європи - як завжди казали що не бите і не фарбоване)). В Україні використовувалось для поїздок Київ-Обухів - при повному заряді 2/3 шляху на батареї. Взимку після повного заряду батарея показувала запас ходу ~20 км, літом ~ 30 км... Авто їздить чудово, але ходовку давно не перевіряв. Непогана звукоізоляція, великі і зручні дзеркала. Елетробагажник, контроль смуг, адаптивний круіз-контроль, асистент екстреного гальмування, камера заднього виду, задні парктроніки, знімний фаркоп, складні дзеркала, CD +USB + BlueTooth музика, 17 дюймів диски на зимовій гумі, автокоректор фар, денні ходові вогні, протитуманки... Авто дуже вигідно використовувати якщо є можливість підзаряджати від розетки і їздити на невеликі відстані. Інакше - витрати пального будуть наближатися до рівня звичайного авто з 2 літровим двигуном)) Продається з переоформленням, РЕАЛЬНИЙ торг тільки у авто - район метро Голосіївська.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?