OPEL MOKKA АКПП 1, 7 диз (130 к.с./96 kw) 2013р. Тільки пригнана з Франції. Розмитнена та сертифікована і вже стоїть на обліку. Супер комплектація. Двигун у відмінному стані, не димить, дуже спритна, турбіна суха і добре надує, екологія на місці, АКПП працює чітко і без провалів та ривків, клімат холодить. У ДТП не бувало, без підкрасів та рижиків, все скло по колу заводське. Шкіряний салон, чистий і охайний салон, не рваний і незатертий, збережений як на його вік. Оригінальний пробіг + сервісні папери!! можете перевірити. Перевірений часом і надійний і досить простий 1, 7 дизельний двигун (130 к.с.) (ставився на Chevrolet/Hundai/Kia/Opel та ін.). Комплектація: підігрів передніх сидінь, електрорегулювання сидінь, підігрів керма та лобового скла, навігація, протитуманні фари, ABS, ASR, ASP, EBD, купа Airbag-ків, AUX, USB, блютуз, клімат контроль, зовнішні електро-дзеркала та їх підігрів+електроскладання, датчики тиску в шинах, датчики світла/дощу, шкіряне кермо, бортовий комп'ютер, тоноване скло, на титанах R18, форкоп з розеткою, камера заднього виду та задні парктроніки. Все працює, кожна лампочка світиться. Сів і поїхав. Авто варто уваги. При необхідності зможу зробити додаткові фотографії або відео, а також доставити авто до вашого міста. Пишіть/дзвоніть. Розгляну обмін лише з вашою доплато. На обмін дорожче. ТОРГ АДЕКВАТНИЙ!
я власник автомобіль в гарному стані,вкладень не потребує. на всі питання відповім по телефону
Авто в ідеальному стані,жодних вкладень не потребує.
Всі питання за телефоном можу бути не на звʼязку пишіть на меседжі . Доглянуте авто . Повністю обслуговане авто до дрібниць ! Офіційне авто ! Я 3 ВЛАСНИК.
Авто у хорошому стані, ніяких вкладень не потребує.
Продам власне авто, всі деталі по телефону
Дуже гарний автомобіль, потужний ,маневрений .додатково встановлений CarPlay повна інформація за телефоном
Авто в заводском окрасе ( без жодного пшдкраса) REXTON-II – повнорозмірний позашляховик, побудований на базі Mercedes-Benz ML-2.7 Офіційний купив в автосалони "Аїс" м.Київ.в 2012 р.Рестайлінговий Rexton-II ХVT в максимальній комплектації Lux з новим 2.7 л турбо-дизелем (186 л.с.) потужним і водночас економічним, працює в парі з 5-ступінчастим автоматом Tip -Tronic. Має постійний повний привід із незалежною підвіскою на всі 4 колеса, що дозволяє безпечно та комфортно рухатися по шосе з увімкненим круїз-контролем на великих швидкостях, на відміну від версії із заднім мостом. Rexton - це справжній джип з потужною рамою ланжеронного типу, хорошим кліренсом - 25см, до речі коефіцієнт лобового опору всього 0.39, + зимовий режим + система "гірське гальмо". З такими характеристиками автомобіль добре маневрує на міських вулицях та чудово долає будь-яке бездоріжжя. Пройшов повне Т/О, вкладень не вимагає взагалі замінив: масло в двигуні, акпп,редукторі,антефриз,по ходовій все нове робота+зап.части вартисть:2000$ Днище професійно зробив антикор-обробку З цієї причини ціна повністю відповідає стану ,Ви купуєте обслужений автомобіль, є всі накладні та сервісна книга. У просторому салоні панує атмосфера комфорту, дуже зручні сидіння оздоблені натуральною шкірою з 5-режимним підігрівом + пам'яттю, якісні оздоблювальні матеріали та продумана до дрібниць ергономіка створює відчуття затишку, навіть дзеркало заднього виду з авто-затемненням.При вмикани зад.швидкости праве дзеркало опускаеться. Додаткові опції мультимедійна навігаційна система R-камера, пейджерна сигналізація, захист двигуна, АКП, роздатки - метал, кенгурушник, вітровики, полиця-шторка, сітка 2-комплекту шин (зима-літо) легкосплавні диски R-16. Rexton має величезне багажне відділення, яке може трансформуватися з 650 л до 1680л. На обмин вартисть авто 12500$ Хто хоче придбати надійний, цілий, обслужений у відмінному стані позашляховик -Дзвоніть.
Продається Honda Accord 2011 року випуску, комплектація Type S. Автомобіль з надійним двигуном 2.4 (газ/бензин) — поєднання потужності та економічності, комфортний як для міста, так і для траси. Офіційний автомобіль Без ДТП Не фарбований (весь кузов у заводському фарбуванні) Комплектація Type S Передня частина кузова захищена бронеплівкою Є додатковий комплект титанових дисків з резиною Технічно справний, вкладень не потребує Два ключі Двохстороння сигналізація Чистий та доглянутий салон Комплектація Type S дає більше спортивного характеру та комфорту: * спортивний обвіс та більш агресивний зовнішній вигляд * спортивні сидіння з кращою боковою підтримкою * розширений список опцій комфорту * покращена керованість та відчуття дороги Автомобіль дуже приємний у керуванні, з гарною шумоізоляцією та м’якою підвіскою. Готовий до будь-яких перевірок. Переоформлення через ДІЯ
Гарний стан авто Заміна масла,фільтрів 3000км назад Резина зима ,літо Стоїть заводський сабвуфер
авто у власності з 2020року. світло відмінне, фари розбиралися-мінялися лінзи, полірування, поліуретанова плівка, біксенон, камера заднього огляду, урізані поворотники у дзеркалах. диски R17 оригінальні від лексусу купувалися в салоні лексус + докатка R17, комплекти гуми-літо континеталь, зима-нокіан. гбо кме + хана, балон 52л. по техніці 5+ ,масло від заміни до заміни в нормі,коробка без ривків стусанів та іншого-перемикає плавно жодних вібрацій- була заміна масла фільтра. Всі стекла рідні, є підігрів та електро рег дзеркал ,підігрів зад скло. Стеля шумована. є сигналізація штатна та є додаткова конвой. встановлений сейф на мізки і сейф з ключем на обд роз'єм. 2 комплекти килимків-поліуретан з бортами та Ева на літо. сигналізація 2 ключі,+ додаткова конвой 2 брелоки. встановлені бризковики, металевий захист двигуна та коробки. Безпека вся оригінальна - не відновлена!!! Все з одного авто - сидіння, в руль, в коліна . Є питання по лкп- сколи ,подряпини
Продаю Ford EcoSport Titanium максимальної комплектації!! 4x4. Двигун 2,0 літра, атмосферник 2018 року, пробіг 96000 км. АКПП-ЕЗ5. Робота коробки передач та двигуна без нарікань. Високий кліренс та компактність є значними перевагами при паркуванні. Вбудований обігрів сидінь. Обігрів лобового, заднього та бічних дзеркал. Великий екран, денні ходові вогні, датчики мертвих зон, камера заднього виду, задні парктроніки, люк. Підтримка Apple CarPlay, аудіосистема Bang & Olufsen. Зимова/літня гума (R17)
Авто у гарному стані. Другий власник усі запитання по телефону
Читати уважно ! Продам Ford V8 1938 року, їздить кожний день, на машині встановлений двигун та КПП Fiat Scudo 1.9 TDI, задній міст від ГАЗ 21, машина на документах ( але власника немає ). Всі деталі тільки по телефону!
Продам свій автомобіль, у хорошому стані. За машиною стежили. Усі справи робилися вчасно. Усі питання по телефону.
Продам гольф 7 ціленький не кручений не фарбований і не різнокольоровий, весь у заводському окрасі, пробіг не кручений можливі будь-які перевірки, авто у гарному технічному стані, машина 15 року на автоматі і на 17 красівєнних колесах, автомобіль повністю в робочому стані, гарне збережене авто, чистенький потолок, салон у доброму стані, сидіння всі рідні і не пошкоджені шкіра ціла та не затерта і без складок, лкп., має гарний стан із присутніми відносно слідами використання, клімат працює на відмінно, екологія на авто не вирізана і не видалена все в заводі, на 250 тис.км., було велике то на дилері із заміною ременів та комплектуючих до них, тис 3 тому було замінено двухмасовий маховик. Машина у досить хорошій комплектації, гарна музика, великий монітор із розблокованим апконектом телефон через шнурок виводиться на екран авто, покращена шумка авто, камера заднього виду, айбіенпідсвітка передніх карт і т.д., в комплекті два ключа та сервісна книжка. Кого цікавить авто пишіть або телефонуйте надам більш детальну інформацію П.С., авто в досить гарному і насиченому кольорі, телефон того не передає в сонячну погоду, дане авто краще виглядає наживо!
VW Golf VII 2016 2.0 TDI Comfortline. Машина в дуже хорошому стані без будь-яких фінансових вкладень. Детальніше за телефоном Київстар
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?