Не автомобіль – а мрія! У чудовому золотому кольорі на світлій шкірі. Обслуговування лише у офіціалів. Останнє дороге ТО із заміною всіх експлуатаційних рідин зокрема мастила в варіаторі зроблено 30.12.2024. Новий акумулятор, вся оптика в автомобілі LED. Встановлене дороге ГБО. Коробка працює ідеально, не шумить. Уся електрика без нарікання. В автомобілі не курили, тварин та будівельні матеріали не возили. Ходова не видає жодного стороннього звуку. Приємна витрата пального у міському режимі до 10 літрів газу на 100 км. Вартість обслуговування як у Шкоди, надійність краща, ніж у Мерседеса. Автомобіль наділений масою переваг: - Повний привід (справжній повний - 4WD Full Time) - Високий кліренс; - Місткий багажник; - м'яка та надійна підвіска (сторонніх стуків та грюків НЕМАЄ); - просторий салон, стан якого близький до нового; - Двигун нового зразка FB25 із ланцюговим приводом; - Преміум комплектація (підігрів сидінь, круїз-контроль, підрульові пелюстки, електропривід дзеркал, сидінь водія та пасажира). Автомобіль дійсно заслуговує на увагу. Продаж - тільки з повним переоформленням! Я власник за техпаспортом.
Машина в гарному стані, вкладень не потребує. Комплектація SE: повний привід, 17 диски, електрорегулювання сидіння водія, камера заднього виду, кондиціонер, круїз-контроль. По всім питанням дзвоніть. !!! Автомайданчикам, перекупам і т.п. не турбувати !!!
Продаю власне авто обирав для себе Комплектація преміум Мотор gen 3 масла не бере Коробка автомат варіатор Всі фотографії і детальну інформацію можу надати, авто ввезене було з пробігом 131 тисяча км. По машині зроблено то, багато що замінено.
- ?встановлено StarLine (запуск з телефону та інформація по машині) - Два комплекти гуми
Власне авто. Пошкодження по Америці не великі безпека та вузли були цілі. Пройдено велике ТО.
Авто в гарному стані без пошкоджень .Авто без підкрасів в рідні фарбі ,по ходовій все добре нічого не грюкае не стукає ,нова гума,батарея в гарному стані.Ніяких помилок по машині нема . Всі питання обговорюються по телефону .
Продам або обміняю на кросовер чи камаро в гарному стані Стан дуже задовільний 2.0 turbo 275л.с.
Продам власний доглянутий сімейний кросовер у дуже хорошому стані. Автомобіль з рідним пробігом 125 тис. км. Використовувався акуратно, без перевантажень, вчасно проходив обслуговування. Авто вкладень не потребує — сів і поїхав. Двигун, АКПП та ходова частина в повному порядку. Салон охайний, збережений. Чудовий варіант для сім’ї: великий багажник, комфортна посадка, хороша шумоізоляція та безпечність. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Документи в порядку, можливе переоформлення.
Комфортний і просторий ліфтбек. Повністю обслужена, вкладень не потребує. Серйозних пошкоджень не було. Середній розхід 7л.
Продам Нісан мурано 2.5 cdi 2011 року у максимальній комплектації підігрів передніх і задніх сидінь всі кнопки електрики працюють складання дзеркал люк панорама задня камера камера правої сторони салон світлий шкіра не потерта машина у доброму стані Обміняю на самоскид з вашою доплатою або на маніпулятор
Ford Transit 2013 2.2 Дизель Оригінальний пасажир 9 місць Хороший стан, мотор сухий без підтікань, ходова в порядку. Хороша комплектація, круїз, вебасто, електопакет, кондиціонер, підігріви, мультируль, андроїд магнітола. Екологія вся промита Відреставрований ТНВД Відреставровані форсунки
Продаю власний Chevrolet Cruze 2018 року в доглянутому стані. Автомобілем керувала дівчина — їзда акуратна, без агресивного стилю. Авто не було в ДТП, повністю обслужене, вкладень не потребує. ? Вчасне ТО, всі чеки збережено ? Чистий і охайний салон ? Нова гума / новий акумулятор ? Рідний пробіг ? Завжди паркувалася в тіні або на парковці + з машинкою віддаю зимову резину в подарунок ? ? Стан — сів і поїхав. ?? Перевірка на будь-якому СТО — без проблем. ? Телефонуйте / Пишіть — відповім на всі питання, авто варте вашої уваги.
Машина в гарному технічному стані, мотор та коробка працюють ідеально, по ходовій питань немає, 1000 км назад пройдено то, за машиною слідкую, кожен день на ходу, другий власник в Україні, можлива перевірка на будь якому сто
Автомобіль в чудовому технічному та візуальному стані. По ходовій частині все чітко Лакофарбове 9.5/10 Замінники мінялись вчасно. Фари затягнуті в бронеплівку. Дах авто затягнутий в чорну дорогу плівку. Стоїть нова зимова гума
Продам Audi A -4 2014 року . В дуже гарному стані . Я власниця авто , пробіг як є ні чого не змінилося. На всі запитання відповім за номер ********** . Привід повний _
Сімейний автомобіль. Повністю обслуговується вчасно і якісно. Контакт і подробиці VIBER
Стоїть нова газова установка
Продам Volkswagen Golf 7 2014 року, в максимальній комплектації. Торг мінімальний! Екологія та Сажовий на місці. Встановлено нову зимову гуму
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?