Дана Infiniti FX35 була придбана у грудні 2021 року. Весь час експлуатації автомобіль зберігався в гаражі (по січень 2023) Газ ніколи не стояв. Має максимальну комплектацію. Автомобіль не вимагає вкладень. Авто повністю обслужене. По ходовій частині всі запчастини були замінені на оригінальні. 05.12.23 часткова заміна масла АКПП (оригінал) + діагностика двигуна Виконаний невеликий тюнінг: обтяжку шкірою дзеркал кругове тонування затемнення задніх ліхтарів 13.04.23 зроблено полірування оптики та поклейку легкої затемненої бронеплівки з заміною ламп у фарах 01.04.24 зроблено полірування всієї машини 19.06.24 заміна антифризу. Заміна задніх гальмівних колодок на нові керамічні та гальмівних дисків на нові перфоровані. 25.06.24 встановлено парктроніки спереду та ззаду. 26.09.24 заміна масла у двигуні (оригінал) та замінені всі фільтри 07.01.25 було проведено заміна свічок (оригінальні), зроблена чистка паливних форсунок та дроссельної заслонки. Також замінений ремінь генератора та приводні ремні з роликами. Замінена штатна магнітола на нову з сенсорним екраном та багатьма приємностями, та встановлена камера заднього виду 07.04.2025 зроблений чорний антихром решітки, задніх молдингів там ручок. 03.07.2025 поставлена прошивка Євро 2 + stage 1 На даний момент машина на літній гумі Toyo. Також в наявності є відмінний зимній комплект Michelin, що проїхав всього один сезон, так само як і літня гума. Акустична система Bose. Приємний торг, дзвоніть чи пишіть.
Продається Audi A6 Автомобіль, у який вкладено максимум уваги та турботи. Машина повністю перевірена на СТО – зроблено все, що тільки можна було зробити для ідеального стану. Замінені всі витратні матеріали, деталі та вузли, які потребували оновлення. Без жодних прихованих моментів – авто обслуговувалося «до дрібниць». Це автомобіль з душею, для поціновувачів комфорту та водночас справжнього драйву. Audi A6 дарує впевненість на дорозі, м’якість ходу та приємні емоції кожної поїздки. ? Авто доглянуте та в ідеальному технічному стані ? Вкладення не потрібні – сідай і їдь ? Два комплекти дисків і гуми (літо + зима) ? Комфортний, економічний та потужний
Офіційне авто ! Два ключи ! Мотор в гарному стані, замінені ланцюги , чистка впускного та випускного колектора. По машині нічого робити не треба!!! Авто в гарній комплектації, пневмо підвіска !
Автомобіль у відмінному стані!
Кіа Оптіма, 2015р.в., 2,4GDI, 6ст. АКПП, передній привід, Сірий колір, д/н: ВЕ8038ЕН, він: 5XXGU4L39GG032289. Предтопова комплектація: панорамна криша з люком, шкіряний салон, обдув та підігрів передніх сидінь, датчики світла та сліпих зон, Car Play/Android auto, двухзоний клімат контроль. Пригнана з США ч-з Грузію, куплена в Україні в 2019році. По техпаспорту другий власник, по факту з моменту пригону в одних руках автівка була. В 2022 році була зроблена капіталка двигуна, наразі працює все чьотко, не грама мастила не бере, нарікань по роботі двигуна немає. 16тис назад мінялось мастило в АКПП. Крім капітального ремонту двигуна авто великих вкладень не просило.
Продам Mercedes Benz VIANO 2012р. в гарному стані.
Прекрасний автомобіль, повністю на ходу, все чудово працює. Повнопривідний і має чудову амортизацію по наших дорогах. Має великий місткий багажник для перевезення будь-чого. Автомобіль пригнаний з США, повністю відремонтований. Було пошкодження в бампер, замінені всі (бампер, капот, крило) деталі на нові оригінал та пофарбовані. Автомобіль має електричний підігрів сидіння, підігрів руля (що ідеально в холодну пору року), підігрів скла від якого швидко ростає сніг. Автомобіль має тканевий салон, зимою не холодний, літом не гарячий. Коробка автомат, всі кнопки зручно розташовані, має камеру заднього виду дуже легке керування як для жінки так і для чоловіка. Безпека вся відремонтована та встановлені :передні подушки безпеки та всі ремені.
Инфинити FX37, 2010 г. (FX50, 2009 г. указано не верно). Вид имеет на все 100%. Полный FULL! Идеальное состояние! Я хозяин! Возможна продажа с правом выкупа! Настоящий официальный араб, летит как ракета тихо и уверенно на любых скоростях! Простой надежный атмосферник. Реально живой и обслуженный Финик, без единой ошибки! Двигатель работает как часы, масло не берет. Коробка в идеале. Каждая кнопка работает, по кузову и ходовой все отлично. В общем авто очень динамичное, комфортное и идеальное для любых поездок! Расход 14 л. по городу, по трассе 10 л. Звоните, приезжайте, будем договариваться!
Машина в хорошому стані • На 136 тис. замінено масло в коробці, також антифриз + гальмівна рідина в системі • Газ 4 покоління • Реальна витрата 9 бензину по місту, 10-11 газу • На 10 л. газу проїжджаю до 100 км • Є момент по кузову - на нього торг • В цілому автомобіль вартий уваги.
Продається комфортний, мягкий, надійний автомобіль преміум класу, GM комплектація "Essense" на 18-тих дисках, Із оцинкованим кузовом. На шкірі, із підігрівом передніх і задніх сидінь, із панорамою, безключовим доступом усіх дверей+відкриття багажника за допомогою руху ноги, із даччиками сліпих зон, памяттю сидінь, автозаводкою із пульта. Із простим атмосферним двигуном, та 6-ти ступеневою коробкою
Авто пригнане з Німеччини 2018 рік випуску. Двигун 1,5 дизель дуже економне авто, двигун та коробка передач працюють без нарікань. Два комплекти резини Мішлен 23р Авто в ДТП не було люба перевірка Можлива доставка по Україні Можливий обмін (тел)
МОЖЛИВА ДОСТАВКА ДО ДОМА, ЯК ПОДАРУНОК) Літом замінено елементи по ходовій, всі амортизатори, заміна насосу повного приводу Орігінал, еластична муфта, комплект ГРМ цеп зірочки, нова кришка ГБЦ оригінал, натяжителі, ролики, помпа, на стартері та генераторі проведено ТО, та по дрібницям багато чого. Замінено масло насос на дорогий з балансирами 900$ Тормозні диски, колодки, направляючі супорта, гума все сезонна , проміжний вал, масло та фільтр в АкПП, ремінь навмисного, ролік натяжний, олива в моторі Мотюль та фільтр махл, фільтр салону, та лед оптика в салоні та зовні, ГБО 4 також обслуговано, повний Привід працює відмінно, ЧипТюнінг їде у порівняння з іншими моделями з цими двигунами краще ніж турбований. Авто повністю не пошкоджене, робили перекрас капоту, бамперу, та крил по причині наявності глибоких царапок, є фото до покраски, тобто не бита, по Америці був пошкрябана передня права частина бамперу по розміру пачки цигарок, без деформації інших деталей. Грошей як для себе, не жалів. Можу багато розповісти. Перевірка на будь якому СТО. Авто не для перекупа, вкладено дуже багато грошей, за копійки віддавати не буду. Тільки переоформлення. Можу надати додаткові фото з аукціону, до покраски або відео, пишіть за запитом у Вацап або телефонуйте. Продаж не срочний, вже придбав інше авто
Авто куплено в Україні у офіційного дилера Honda в 2011 році. Перший і єдиний власник. Є сервісна книжка, 3 ключів, невеликий пробіг. Авто в рідній фарбі, є подряпини кузова (на фото видно), в ДТП не було. Великий, комфортний, повнопривідний джип в максимальній комплектації. Встановлена газова установка.
Мот просто вогонь! Сталість та надійність поєднана з динамікою та драйвом !
Доброго дня, продаю свій улюблений автомобіль, котрий ніколи мене не підводив і ніколи не ламався. Більш надійного та якісного автомобіля ще дуже гарно треба пошукати)) Даний автомобіль був куплений в Америці з салону в 2017 році, Март мясяць, але випуск даного авто кінець 2016 року, тому без паспорт в уккраїні 2016 року йде. Обслуговувався даний автомобіль сугубо на СТО Хонда і ставились виключно оригінальні запчастини. Всі ТО робились в діапазоні 5-7 тис км щоб автомобіль себе завжди гарно почував)) Встановленні дуже класні та фірмові диски на автомобіль які добавляють їй виду дуже сильно і + підняли кліренс даного авто на 4-5 см приблизно. З автомобілем віддам ще також зимню резину. Автомобіль брався з Америки з зовсім маленьким пошкодженням(можете по він номеру переглянути самі). Замінено було праве крило на нове оригінальне, та бампер також. Капот було відновлено, фара вціліла. Бралось авто за Америки в 2019 році з пробігом 199 тис км і наїздили всього 31 тис км в Україні. Якби не потреба в коштах, не продавала би даного красеня, але маю певні обставини(( Людині що його купить, впевнена що авто ще дуже багато років не принесе жодних поломок)) Усім гарного дня та мирного неба.
Машина в гарному стані, все працює, на ходу без нарікань, сіли і поїхали. Машина дуже комфортна, і дуже вмістка. На лобовому склі тріщина, зі сторони пасажира, на дверці водія є невеличкий скол - це всі мінуси які у неї є. Причина продажу - переїзд. Обмін не пропонувати, не цікавить. На даний час машина за кордоном, але є можливість пригону. Реальним покупцям, скину додаткові фото, та відео при бажанні.
Офіційне авто, 1 власник, повний привід, гарний стан автомобіля. Все працює, нічого вкладати не потрібно.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?