Продам я власник після дтп
В продажі форд в дуже хорошому технічному стані. Сів і поїхав. Новий АКБ. Вся нова підвіска повністю вкладено більше 10 000 грн. Повна капіталка мотора ( мотор був 1.8 перероблений у 2.0) зараз більше 100 к.с. Авто дійсно дуже бодро їде Нова тормозна система( замінено тормозні диски колодки всі шланги) Новий ручник. На титанах і на дуже хорошій зимовій резині. Масла фільтра замінено 1500 км тому. Свічки провода котушка запалення все нове. Стоїть дуже хороша газова установка на метан. Єдиний мінус - це нюанси по кузову так як авто не нове. На газу виходить доволі економно їздити ( балон на 16 кубів метану проїжджає орієнтовно 250 км) Заводиться як на газу так і на бензині з пів оберта. Авто завжди стояло в гаражі, (з минулого року практично не виїжджав) Продаж в зв?язку з покупкою нового авто. Будь ласка дурних питань не задавайте. Реальному покупцю біля капоту торг. Ви будете задоволенні цією покупкою так як нічого абсолютно робити не потрібно. Любий тип переоформлення ??
Продається ваз 21065 2001року у хорошому стані треба робити багажник бу пукли завіси і треба поміняти дверні карти можливий обмін на інших авто усі питання у повідомлення ПЕРЕКУПАМ НЕ ПИСАТИ
всі деталі по номеру телефона:
Продам автомобіль (після ДТП) на запчастини. Автомобіль знаходиться у м. Калуш (Івано-Франківська обл.). Тип кузова: универсал.
Свіжо пофарбована газ бинзиин мотор після кап ремонту деталі за номером 09******30 авто продається з повним переоформленням
Стан нормальний, на ходу, газ/бензин. Пробіг 70 тисяч. Якщо будуть питання, дзвоніть.
авто в робочому стані на ходу двигун сухий масла небере електроніка нова стартер після ремонту оптика LED перша реєстрація 2011 рік всі подробиці по телефону
тесть помер, тещі вона не потрібна. повністю на ходу. днище поварене. колеса нові.
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ, після удару, двигун працює чітко, за фактом сів і поїхав, машинка сама по собі вогонь, гума Мішелін, шкіряний салон, люк працює і не тече, витрата до 7л, телефонуйте запитуйте
авто повністю в справному стані,їздив дідусь трохи примьята задня дверка та потрібно підварити завісу капоту,салон в гарному стані,двигун та ходова без зауважень їде як на газу так і на бензині,дуже єкономна ,в середньому по місту виходить до 7-8 літрів газу інжекторна,нова імпортна резина пирелі,торг біля капоту звісно присутній в комплекті до авто також іде комплект нових дверних карт та нові бампера,авто повністю переоформлюется
Продам авто в хорошому та робочу стані, машина поварена та покрашена є сліди використання, робить добре , звичайний тракторний мотор, невибагливий, свічі накала працюють , заводиться відмінно ходова перебрана продаю без саббуфера
авто на ходу тільки зібрав мотор
додатковий номералентина
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?