Продаю авто яке потребує уваги! Ходова в гарному стані робив 3 місяці тому повністю. Кузовні роботи на суму 12500 мені озвучили на СТО, машинка ніколи не підводила пробіг хоч і великий, мінявся мотор два роки тому X20xev. 2 літра газ бензин 4 покоління працює добре, в машині багато примочок круїз і.т.д Всі питання по телефону
відповідаю тільки на повідомлення продаж терміновий продаж з переоформлення телефон
Газ/бензин , газ 4 покоління. Вкладень не потребує, авто на ходу сів і поїхав. Авто кожного дня на ходу і їздить, робоча конячка. Великий місткий багажник.
Продаю свою ласточку ВАЗ 21053 1992 року. Двигун 1.5, бензин, коробка п'ятиступка, газу не було. Мінялося все, працює бездоганно. Є сліди експлуатації. В придачу зимові колеса на штампованих дисках. Бельгійка, пригнана в 1998 р. Пробіг 90000, не скручений, гума в гарному стані.
Машина на поліном ході Все питання по телефону
Деталі по телефону
Ford Scorpion 1985 року Двигун 2.0 бензин Коробка механіка 5 ступка Пробіг 30000 тис Масла вільтра мінялися вчасно Досить хороша на вигляд на її роки Торг присутній Більш детально за номером телефона
Доброго дня у продажу французький хіт 90-х на такому полюбляв їздити президент Франції. І не дарма, має людина смак про авто багато можна писати на повному ходу, потребує невеличкого витрачення часу, якого мене немає(замінити поворотник, ручку КПП, пластиковий заглушку для бажаника і по дрібницям) в комплекті віддаю новий салон та комплект титанових фірмових дисків з зимовою резиною всі деталі по телефону
На ходу. Кузов не гнилий. Потребує фарбування. Я хазяїн. Повне переоформлення. Торг біля капота.
Машина на повному бойовому ходу, по техніці справна, мотор, ходова, коробка, роздатка в хорошому стані, машина щодня їздить. всі питання по телефону, будь-яке переоформлення.
Один власник. Заводиться і їде. Для ЗС України дешевше.
Продається OPEL KADETT 1986 р. випуску, на ходу. Подробиці по телефону.
Автомобіль повністю на ходу вкладень не потрибує
Продам автомобіль в гарному стані,деталі за телефоном.
Продаю улюблений автомобіль! Дідусь обожнював машинку 20 років, але купили нову ластівку, тому цю маємо продати, адже місце в гаражі лише одне :( Машина повністю на ходу, але 87 рік трохи дає своє! Їздили досить рідко, за машиною доглядали добре! Якщо є питання-краще писати на вайбер або Телеграм. Для перегляду машинки-дзвоніть!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?