Форд сіера 1987 года на ходу сел і поехал есть нюанси по ходовой расход 7 литров
Авто в хорошому стані, полнестю покрашено поварено, дно оброблено, двигун після капітального ремонту заводиться с полу оберту, остальное по телефону.
Потрібно швидко продати тому ціну хнижено. Є недолік машина заводиться але не скидує оберти після натискання педалі газу. Продаю як є.
Без торгу! На впевненому ходу! По механіці працює все добре, коробка та роздатка не вибиває, все рацює відмінно без нарікань, рама ціла не варена, по кузову також питань немає без гнилі, салон повністю утеплений, машина робилася для себе. Якщо не відповідаю пишіть в менеджери вайбер, телеграм, WhatsApp. Також цікавить обмін на Ваз сімейства передньопривідних, або всі види ланосів.
Автомобіль технічно справний, двигун масла не бере, ходова нова, на літніх шинах + комплект зимових. Встановлено ГБО, в тех. паспорт не внесено (можу перед продажем демонтувати). Кузов як на фото. На додаткові питання відповім по телефону. Торг можливий.
машина на ходу, додаткові запитання по телефону
Машина у середньому стані.
автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує, я власник, віддам запчастини та гуму
Авто на ходу, не гнилий, двигун відкапіталений, ходова зроблена, генератор від Sens, електробензонасос, вентилятор 8-лопатевий. У комплекті віддам запчастини.
Продам власний автомобіль в хорошому стані.Акумуляторна батарея нова,1.8 бензин,механічна коробка 5 передач.Не гнила,не бита,сигналізація встановлена.Мотор масла не бере.Резина нова.За більш детальною інформацією телефонуйте за номером.
Авто в робочому стані. Двигун 1.0 (45к.с.) Газ-бензин. Газ вписаний у тех.паспорті. Зимова гума на дисках. Розмір гуми 185/60 R-14 Економний розхід пального. Розхід бензину 5-6л/100км (по місту) По трасі 4-5л/100км. Розхід газу по місту 7-8л/100км. По трасі розхід 6-7л/100км. (якщо їхати 80-90км/годину!) Машинка компактна, маневрена. Двигун надійний, італієць. Класика яка перевірина часом! Для поціновувачів вінтажних автомобільчиків. Італійська ретро-классика. АКБ у доброму стані. Є ще комплект літньої гуми на легкосплавних дисках на R-13 (живі колеса на декілька років) - віддамо з машиною в комплекті Коробка передач - механічна - п'яти ступка. Всі передачі працюють. Світло/перемикачі/двірники/ пічка - все працює! Для навчання підійде легко. Для звичайного повсякденного користування. Легко паркуватися. Тримається в потоці серед інших авто. С документами все добре. Ціна на обмін - 1250$ Обмін на більш дешеве авто. Обмін на електричний велосипед 15-25т.грн. або звичайний велосипед з Вашою доплатою. Велике прохання обмін пропонувати тільки на сторінку оголошення. За готівку невеликий торг.
Машина на ходу, за детальною інформацією пишить або дзвоніть.
Авто повністю находу Візуальний стан видно на фото. Одне з найкращих поколінь Мазди. Куплялось щоб навчити сина водінню Нещодавно замінено: аккумулятор, свічі, дроти високовольтні, кришка трамблеру, бігунок, новий радіатор, патрубки, тормозні колодки, перебрана і замінена проводка.Літня гума і зимова як нова (1 сезон). Машина на ходу щодня Газ 2ге покоління, клопотів не було, Ластівка ще не підводила Продаж по причині купівлі більш сучасної автівки, Інші питання вайбер, телефон. Або но за номером (viber/telegramm)
Всі питання по телефону.
Машина на полном ходу Каждый день катаюсь Полностью обслуженна Кап чёткая мотор едет хорошо есть газ но не работает По кузову ржавнчина, есть нюанс по задньому стакану Кондер работает Хорошая комплектация Переоформление
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?