Газ Бензин 2005 рік Сигналка тонування
Продам авто після дтп,авто на повному ходу,капіталка двигуна була 1 рік тому,потребує кузовного ремонту,звоніть і питайте все росповім ціна 47000 грн
Продається автомобіль !!! На приборній панелі вказано пробіг 5045 ОДНАК оскільки я погано орієнтуюсь на цьому сайті випадково вказала те той пробіг і зараз змінити не можна! Зверталася до Auto.Ria з проханням виправити це, проте вони повідомили, що не мають технічної можливості зробити це. Авто було придбано у першого власника за довіреністю приблизно 20 років тому (є відповідна довіреність). Використовувалося рідко та зберігалося в гаражі. Останній рік автомобіль стояв у гаражі, але тиждень тому було встановлено новий акумулятор, авто успішно заведене та проведено обкатку. Останнім користувачем був дідусь, але після його смерті автомобіль було офіційно перереєстровано на мене в сервісному центрі МВС. Стан: Заводиться та їздить без проблем. Кузов у хорошому стані – дідусь беріг авто, тому місця, де починалася корозія, були відремонтовані. Водночас є кілька невеликих «рижиків» на кузові. Встановлена магнітола з дисками та додаткові колонки. Документи та продаж: Продаж з перереєстрацією на нового власника через «Дію» або сервісний центр МВС. Додатково: Чи реальний пробіг – не знаю, вказую те, що є на приладовій панелі. Є відео роботи двигуна – можу надіслати за запитом. Можливий огляд за домовленістю у місті Львів. Телефонуйте або пишіть для деталей!
Продам авто с летней и зимней резиной на дисках+гбо на нее(снятое).
продам ВАЗ 2109 мотор гарний масла не бере ходова частина в гарному стані по кузову є моменти вісі питання в смс чи по телефону **********
Продам гольф 2 бензин 1.8.Авто в доброму стані,карбюратор солекс ,нова 23 року зимня резина.Акамулятор нормальний,запуска кнопка старт /стоп.Кузов живий на її роки.Їздю по дорученні ,машина переоформляється.Кпп 5 ступка,хотова нормальна,стойки нові,дороги тримається.
Продам ВАЗ 2107 в хорошому стані, Ніяких вкладень не потребує. Двигун працює гарно. КПП 5-ст. Міст не виє.Кузов без корозій та гнилі. Ходова зроблена. Салон чистенький. Стоїть гарна музика. Фаркоп. Всі інші деталі по тел.
Машини на ходу. Працюємо на ній. По кузову, звичайно, є биті місця. А в іншому все гаразд. Сів і поїхав. Продаж Тільки з переоформленням.
Звоніть , або пишіть до вайберу .
машина повністю переварена. стоїть вібро та звуко ізоляція. ходова вся замінена + стоять додаткові пружини на рессорах в багажнику вварена каструля під запаску. охолоджуюча система вся перероблена. .не хватае винтелятора на радиатор.не вспіли поставити. газ бензин.коробка 5 ступка салон треба доробити поставити склопідйомники карти потолок та укомплектувати провода.машина була на ходу. 2 роки стоїть. покрашена погано бо красилась за 1 день треба було срочно виїхати із складу де вона робилася.на даний час колеса здутї акамулятора не мае.
Продам опель кадет! Мотор 1,3 газ/бензин На ходу технічно справна ! Можливий обмін
Потребує ремонту двигуна (провернуло шестерню колінвалу). Була в доброму стані, все працювало. Особисто пригнав її від першого власника. Останні роки майже не їздила, майже рік стоїть на СТО бо не потрібна. Можна робити або є де взяти двигун з мінімальним пробігом за 20000 гривень. Поки стоїть погнили пороги і арки. Можу обміняти не нерозмитнені/поламані/ДТП авто Volkswagen, Audi, Skoda, Seat (на запчастини) або вантажний мікроавтобус (або бортовий).
Авто на ходу! Дві пічки, електросклопідйомники. Потребує зварювальних робіт. Продаж зі зняттям з обліку.
Легендарна машина, привертає увагу, ліве кермо, надійний двигун EX1.8, машина на газі останні 10 років, але можна поставити бензонасос і вивести на бензин. По кузову є руді, але машина абсолютно не гнила, метал живий. На ходу, проїхала половину України, але машиною потрібно займатися в силу часу. Замінена гума на зимову, також в комплекті є літня. Продаж за повним переоформленням. Брав під jdm відновити, але, на жаль, зараз немає можливості
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?